trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1064223 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3870 dnia: Marzec 20, 2018, 10:26:59 pm »
Cóż mogę dodać: jak dla mnie określenie "klasyka" ma znaczenie zawężające i jeżeli mam do czynienia z linią o tej nazwie to spodziewam się, że jej wydawca zaserwuje historie, które zdążyły jednak do tej klasyki przejść. Żyjemy w czasach nadużywania przymiotników ("kultowy", "ikoniczny") i miło by było gdyby w tym wypadku znaczenie zostało utrzymane. "Klasyczny Superior Spider-Man"? Tia...
Pomijając ironię: Marvel Deluxe? Jasne. Do tego wora mogliby wrzucać wszystko to na co mają ochotę.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline eridraven

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3871 dnia: Marzec 27, 2018, 10:32:04 am »
W najnowszych tomikach brak większych zapowiedzi na kolejne miesiące - 3 pozycje, które ukażą się w kwietniu oraz kolejne tomy z premier marcowych. Czyli czekamy na majowy event Egmontu na którym pewnie ogłosi co i jak do końca roku.
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline misiokles

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3872 dnia: Marzec 27, 2018, 10:41:25 am »
Marvel w maju ogłasza większość planów wydawniczych ale też parę niespodzianek zostawia na październik.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3873 dnia: Marzec 30, 2018, 02:05:14 pm »
Czy wy też macie skopany nowy tom All new X-men? Niezszyte str. Pogięte i źle pocięte str? W momencie gdy ice man jest aresztowany przez policję?

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3874 dnia: Marzec 30, 2018, 02:17:35 pm »
U mnie tylko krzywo sklejony i lekko pogięty cały tom.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3875 dnia: Marzec 30, 2018, 03:12:16 pm »
U mnie tylko krzywo sklejony i lekko pogięty cały tom.
No to gratuluję bo u mnie tragedia. Wrzuciłbym zdjęcia ale nie wiem jak to działa na tym forum. A jest co podziwiać.

Offline isteklistek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3876 dnia: Marzec 30, 2018, 03:16:54 pm »
1. Robisz zdjęcie
2. Wchodzisz na https://zapodaj.net/
3. dajesz zdjęcia, najlepiej pięć
4. później kopiujesz pierwszy link i wklejasz do przeglądarki i klikasz na zdjęcie (każde zdjęcie pojedynczo robisz)
5. "Pokaż informację o obrazie" ze zdjęcia
6. Kopiujesz Adres i wklejasz do ikonki z forum Mona Lisa.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3877 dnia: Marzec 30, 2018, 03:32:28 pm »
Aha, czyli nie ma możliwości wrzucania fotek bezpośrednio z HDD albo pamięci telefonu.




Po wcześniejszych postach i przygodzie z posklejanymi Wolverinem i Strażnikami Galaktyki wiedziałem, że nadejdzie ta chwila, że będę musiał reklamować komiks. Szkoda ze akurat przed świętami.
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2018, 04:15:20 pm wysłana przez Kamil Matusiak »

Offline cro_no

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3878 dnia: Marzec 30, 2018, 04:08:23 pm »
Kupuję komiksy ponad 25 lat i czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Przynajmniej masz fajną rozkładówkę:)

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3879 dnia: Marzec 30, 2018, 04:11:51 pm »
Przestraszyłeś mnie ale na szczęście mój egzemplarz jest w porządku 

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3880 dnia: Marzec 30, 2018, 04:17:42 pm »
Wysłałem wczoraj te zdjęcia na bok gildii. Mam nadzieję że wymienia mi na nowy nie wadliwy.


Jeśli Egmont ma wydawać takie knoty to lepiej żeby wydawali mniej a lepiej. A jak mają w dupie jakość swoich produktów to niech ich chociaż nie folią żeby ktoś na magazynie mógł sprawdzić za nich przed wysyłką czy wysyła względnie dobry towar.

Mam nadzieję że ktoś z Egmontu czyta ten wątek i wysnuje jakieś wnioski i coś się zmieni na lepsze.
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2018, 04:43:52 pm wysłana przez Kamil Matusiak »

Offline radef

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3881 dnia: Marzec 30, 2018, 04:45:08 pm »
Po wcześniejszych postach i przygodzie z posklejanymi Wolverinem i Strażnikami Galaktyki wiedziałem, że nadejdzie ta chwila, że będę musiał reklamować komiks. Szkoda ze akurat przed świętami.
Miałem podobny błąd w "Ostatnich dniach Supermana", więc pewnie podobne błędy mogą występować w jakimś bardzo niewielkim (powiedzmy 1 na 100 tysięcy egz.) stopniu.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Bartek Gawron

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3882 dnia: Marzec 30, 2018, 04:54:40 pm »
Wysłałem wczoraj te zdjęcia na bok gildii. Mam nadzieję że wymienia mi na nowy nie wadliwy.

Wątpię, pewnie nauczeni doświadczeniem muchowego Iron Fista 2. po prostu stwierdzą, że "tak miało być".

Oczywiście żartuje - nie martw się, na pewno Ci wymienią.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3883 dnia: Marzec 30, 2018, 04:55:28 pm »
Sprawdziłem kto drukuje Marvel Now dla E... EDICA :doubt:

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3884 dnia: Marzec 30, 2018, 05:06:12 pm »
Ostatni mi się często trafiają krzywe okładki z Marvel NOW i Rebirth a jak było samo Marvel NOW to ani razu.
Ta drukarnia potrzebuje przeglądu ale nie ma czasu bo trzeba zapierdzielać dla Egmontu  :smile: Oni mają już z 5 stałych błędów + jakieś pojedyncze.

 

anything