Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 491367 razy)

Offline JanT

• Asesor
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3870 dnia: Marzec 19, 2018, 02:08:46 pm »
To wtedy DD Waida też odpada.
No i prawidłowo  :biggrin:

Offline death_bird

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #3871 dnia: Marzec 19, 2018, 06:13:37 pm »
Może najwyższa pora aby Egmont zaczął rozważać Marvel Now także w ramach klasyki.

Przecież to byłaby całkowita degradacja tej linii. Już teraz jest to "klasyka" (w najlepszym wypadku) na pół gwizdka.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline mack3

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #3872 dnia: Marzec 19, 2018, 07:05:26 pm »
Wydawanie dobrych komiksow byloby  degradacja tej linii? Interesujacy sposob myslenia

Offline death_bird

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #3873 dnia: Marzec 19, 2018, 07:54:45 pm »
Marvel Now wydają jako MN. Po co to to pchać do klasyki?
To po pierwsze.
Po drugie: biorąc pod uwagę ile dobrych, bardzo dobrych i być może rewelacyjnych komiksów wydawać w tej linii nie chcą (zupełnie nie rozumiem wprowadzonej czasowej żelaznej kurtyny, no ale...) to ilość dobrych komiksów w ramach MN nie wydaje się być imponująca.

Offline bogi1

• Stolnik bracki
  • The Best in the World
« Odpowiedź #3874 dnia: Marzec 19, 2018, 08:03:49 pm »
Marvel Now wydają jako MN. Po co to to pchać do klasyki?

Ale w tym roku kończą Marvel NOW jak skończyli N52 przy starcie Rebirth. Za kilka lat w klasyce można by wydać co lepsze z NOW. Nie mówię, że od razu :wink:

Dużo bardzo dobrych rzeczy tam nie ma. Tu masz racje ale taki Silver Surfer to must have

Offline death_bird

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #3875 dnia: Marzec 19, 2018, 08:36:07 pm »
Hm... jakkolwiek rozumiem Twoje podejście to dla mnie koncepcja MN w klasyce na dziś jest trochę jak ta żaba stojąca w kolejce u kowala do podkucia.
Inna sprawa co będzie za "kilka lat". Dajmy tym historiom czas (może i dekadę) na to żeby się zestarzały i zobaczmy jak się zestarzeją. Są historie, które nie tracą na jakości bez względu na upływ czasu i to jest linia dla nich. A co pozostanie po MN to się dopiero okaże gdy kurz opadnie i dobrze się uleży.

Offline mack3

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #3876 dnia: Marzec 19, 2018, 11:01:41 pm »

Hm... jakkolwiek rozumiem Twoje podejście to dla mnie koncepcja MN w klasyce na dziś jest trochę jak ta żaba stojąca w kolejce u kowala do podkucia.
Inna sprawa co będzie za "kilka lat". Dajmy tym historiom czas (może i dekadę) na to żeby się zestarzały i zobaczmy jak się zestarzeją.
Czyli należy żałować, że nie nazwali linii Marvel DeLuxe - wtedy mogli by wrzucać tam po prostu dobre komiksy. Ponieważ nazwali Marvel Classic - to muszą wrzucać komiksy, które "choć trochę przeleżały" - no tak, ma sens.

Sam chciałbym więcej staroci w MC, ale jeśli komiks jest dobry, to nie ma dla mnie znaczenia czy został wydany teraz czy 30 lat temu. Jak dla mnie mogliby za miesiąc wydać i 1. tpb 30-letniego runu Millera w DD, i tego zbiorczego SS z runu Slotta (tak, wiem, że to nierealne) - oczywiście po uprzedniej zmianie nazwy linii na Marvel DeLuxe, bo inaczej 1/4 fandomu będzie rzucała gromy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2018, 11:04:57 pm wysłana przez mack3 »

Offline death_bird

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #3877 dnia: Marzec 20, 2018, 10:26:59 pm »
Cóż mogę dodać: jak dla mnie określenie "klasyka" ma znaczenie zawężające i jeżeli mam do czynienia z linią o tej nazwie to spodziewam się, że jej wydawca zaserwuje historie, które zdążyły jednak do tej klasyki przejść. Żyjemy w czasach nadużywania przymiotników ("kultowy", "ikoniczny") i miło by było gdyby w tym wypadku znaczenie zostało utrzymane. "Klasyczny Superior Spider-Man"? Tia...
Pomijając ironię: Marvel Deluxe? Jasne. Do tego wora mogliby wrzucać wszystko to na co mają ochotę.

Offline eridraven

• Młodszy Terminator
  • **
  • It can't rain all the time
« Odpowiedź #3878 dnia: Marzec 27, 2018, 10:32:04 am »
W najnowszych tomikach brak większych zapowiedzi na kolejne miesiące - 3 pozycje, które ukażą się w kwietniu oraz kolejne tomy z premier marcowych. Czyli czekamy na majowy event Egmontu na którym pewnie ogłosi co i jak do końca roku.
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline misiokles

• Szafarz bracki
  • Old spice.
« Odpowiedź #3879 dnia: Marzec 27, 2018, 10:41:25 am »
Marvel w maju ogłasza większość planów wydawniczych ale też parę niespodzianek zostawia na październik.

Offline Kamil Matusiak

• Pisarz bracki
  • Ma boi Zack works in Sunny-D and like comicbooks
« Odpowiedź #3880 dnia: Marzec 30, 2018, 02:05:14 pm »
Czy wy też macie skopany nowy tom All new X-men? Niezszyte str. Pogięte i źle pocięte str? W momencie gdy ice man jest aresztowany przez policję?

Offline JanT

• Asesor
« Odpowiedź #3881 dnia: Marzec 30, 2018, 02:17:35 pm »
U mnie tylko krzywo sklejony i lekko pogięty cały tom.

Offline Kamil Matusiak

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #3882 dnia: Marzec 30, 2018, 03:12:16 pm »
U mnie tylko krzywo sklejony i lekko pogięty cały tom.
No to gratuluję bo u mnie tragedia. Wrzuciłbym zdjęcia ale nie wiem jak to działa na tym forum. A jest co podziwiać.

Online isteklistek

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #3883 dnia: Marzec 30, 2018, 03:16:54 pm »
1. Robisz zdjęcie
2. Wchodzisz na https://zapodaj.net/
3. dajesz zdjęcia, najlepiej pięć
4. później kopiujesz pierwszy link i wklejasz do przeglądarki i klikasz na zdjęcie (każde zdjęcie pojedynczo robisz)
5. "Pokaż informację o obrazie" ze zdjęcia
6. Kopiujesz Adres i wklejasz do ikonki z forum Mona Lisa.

Offline Kamil Matusiak

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #3884 dnia: Marzec 30, 2018, 03:32:28 pm »
Aha, czyli nie ma możliwości wrzucania fotek bezpośrednio z HDD albo pamięci telefonu.

Po wcześniejszych postach i przygodzie z posklejanymi Wolverinem i Strażnikami Galaktyki wiedziałem, że nadejdzie ta chwila, że będę musiał reklamować komiks. Szkoda ze akurat przed świętami.
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2018, 04:15:20 pm wysłana przez Kamil Matusiak »