Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1060534 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eridraven

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3795 dnia: Luty 22, 2018, 11:32:42 am »
A w Anihilacji jest zapowiedź GotG tom 6: Po Drugiej Stronie Lustra na lipiec. Czyli Black Vortex opuszczają.


A jest zapowiedź drugiej części Anihilacji?
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3796 dnia: Luty 22, 2018, 11:35:36 am »
Ale żeby zrozumieć Spider Verse jak kupuje zwykłego Amazinga, muszę też kupić 2099?

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3797 dnia: Luty 22, 2018, 11:56:50 am »
A jest zapowiedź drugiej części Anihilacji?
Sierpień  :smile:

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3798 dnia: Luty 22, 2018, 12:08:52 pm »
Ale żeby zrozumieć Spider Verse jak kupuje zwykłego Amazinga, muszę też kupić 2099?

Nie jest wymagane dla zrozumienia całego eventu, ale jeżeli przeczytasz będziesz miał pełny obraz. Podobnie jak Edge. Oczywiście najlepiej przeczytać wszystko ale jeżeli musisz robić cięcia...

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3799 dnia: Luty 22, 2018, 01:45:32 pm »
Zobaczę jak budżet, no i trochę nie widzi mi się kupowanie jednego tomu serii, ale w każdym razie dzięki za odpowiedź Antari.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3800 dnia: Luty 22, 2018, 02:23:58 pm »
Mój AXIS Carnage & Hobgoblin jeszcze bardziej poklejony niż Wolverine tom 2 ostatnio....  :doubt: :doubt: :doubt: :doubt:

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3801 dnia: Luty 22, 2018, 02:50:16 pm »
Mój tak ociupinkę + coś jeszcze z Marvel NOW lub z Rebirth ale śladów nie zostawiło to teraz nie wiem.
Składają niewyschnięte bo czasu nie ma. Zaraz im się ta drukarnia rozleci to ciekawe co zrobią  :smile:

Offline Jaxx

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3802 dnia: Luty 22, 2018, 02:54:19 pm »
U mnie też ok - lekkie, nieznaczne sklejenie, praktycznie samo się rozkleiło po przekartkowaniu i nie zostawiło śladów. Dużo lepiej niż w Wolverine.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3803 dnia: Luty 22, 2018, 06:58:41 pm »
trochę nie widzi mi się kupowanie jednego tomu serii
Zawsze możesz kupić oba. Ostatni zeszyt 1. tomu to preludium.

Offline Archie

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3804 dnia: Luty 24, 2018, 01:36:18 pm »
Zobaczę jak budżet, no i trochę nie widzi mi się kupowanie jednego tomu serii, ale w każdym razie dzięki za odpowiedź Antari.
Nie musisz czytać tego komiksu żeby zrozumieć całe Spider-Verse. Tylko myk jest taki, że Spider-Man 2099 jest o wiele lepszy niż The Amazing Spider-Man, więc warto kupować całą serię.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Itachi

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3805 dnia: Luty 28, 2018, 07:45:40 pm »
Czy krąży gdzieś po necie zaktualizowana lista kolejności czytania Marvel Now w dobrej rozdzielczości?

I zastanawia mnie jedna kwestia na rozpisce tom czwarty New Avengers jest chronologicznie przed szóstym tomem Avengers. Dość wyraźnie, czemu więc w NV Tony w rozmowie z Reedem wspomina o tym, "że Kapitan sobie przypomniał", skoro dopiero szóstym tomie A akcja skupia się na tym?

I ciąży mi jeszcze jedna kwestia w Nieskończoności. Po tym jak siły oporu wypuszczają drugą falę anihilacji uważając, że jest to ich ostatnia deska ratunku i widząc to jak szarańcza nawzajem się pożera wydaje się, że podczas wojny nastaje kolejny impas, po zwycięskiej taktyce z zagraniem Thora. Jak mówi Cap "tracimy impet". Natomiast w kolejnym zeszycie Avengers jesteśmy świadkami jak siły oporu odzyskują kolejne tereny i wygrawają bitry na wielu planetach. Może mi ktoś racjonalnie wyjaśnić o co tutaj chodzi? Skąd ten przeskok? Wydaje mi się, że czytałęm wszystko po kolei.
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2018, 08:01:23 pm wysłana przez Itachi »

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3806 dnia: Marzec 01, 2018, 01:47:33 pm »
Jest tylko ta jedna lista, a obie te historie zaczęły się oryginalnie pojawiać tego samego dnia, więc zdaje się, że Egmont je tak rozdzielił, by na jednym poziomie były tylko historie odnoszące się (choć minimalnie) do "Grzechu pierworodnego". Ja bym dał na niej "Doskonały świat" po tym evencie, no ale cóż? Pozostaje tylko pytanie "czemu ta przerwa jest taka wielka?".

Offline PiterPK

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3807 dnia: Marzec 01, 2018, 04:51:43 pm »
Ja po srogim rozczarowaniu rysunkową stroną Deadpool Grzech pierworodny, waham się czy dalej to kupować.

Offline Itachi

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3808 dnia: Marzec 01, 2018, 05:00:09 pm »
Dla mnie Deadpool od pierwszego tomu był tandetną rozrywką. Razem z Thunderbolts.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3809 dnia: Marzec 01, 2018, 09:29:50 pm »
Ja po srogim rozczarowaniu rysunkową stroną Deadpool Grzech pierworodny, waham się czy dalej to kupować.
Jeszcze nie miałem problemu z rysunkami w tej serii i Ty na długą metę też nie powinieneś, bo przecież rysownicy co chwila się zmieniają.