Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1064346 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maragast

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3675 dnia: Listopad 27, 2017, 08:58:16 am »
OK, dzięki za odtowiedź :)
Bo w przypadku Eventu DC "Wieczne zło" fatalnie czyta się 5 Tom "Ligi Sprawiedliwości" (kiedy zna się już zakończenie całego Eventu) - tu o wiele lepiej poszukać sobie kolejności i czytać 5 tom razem z tomem "Wieczne zło", podobnie jak "Nieskończoność" z Marvel Now.

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3676 dnia: Listopad 27, 2017, 05:58:07 pm »
Jak już wcześniej wspominałem, zachęcony przez WKKM sięgnąłem po egmontowskie 4 tomy New Avengers. Mimo całej naiwności (w sensie, że kto będzie na tyle naiwny, żeby im uwierzyć, że nie odkręcą wszystkiego na co sobie pozwolili/na co sobie pozwolą) czytało się to całkiem sympatycznie i nawet przez moment czuć ten fakt bycia przytłoczonym sytuacją ogólną niemniej jeżeli już w pierwszym tomie pojawia się całkiem jasna sugestia dot. tego jak cała ta afera się skończy (a skończy się pewnie cofnięciem czasu) to jednak ten jeden "drogowskaz" w zbyt jaskrawy sposób ustawia całą historię. Obym się mylił i oby koniec końców było inaczej (zakończenie czwartego tomu przy braku uwzględnienia powyższych zastrzeżeń całkiem całkiem), niemniej czuć w powietrzu pełną asekurację. A to właśnie najbardziej dzisiaj odstręcza od Marvela (w moim skromnym przypadku).
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3677 dnia: Listopad 28, 2017, 01:04:54 am »
niemniej jeżeli już w pierwszym tomie pojawia się całkiem jasna sugestia dot. tego jak cała ta afera się skończy (a skończy się pewnie cofnięciem czasu) to jednak ten jeden "drogowskaz" w zbyt jaskrawy sposób ustawia całą historię. Obym się mylił i oby koniec końców było inaczej (zakończenie czwartego tomu przy braku uwzględnienia powyższych zastrzeżeń całkiem całkiem), niemniej czuć w powietrzu pełną asekurację.

Nie skończy się w ten sposób :) Ciekawa opinia na temat NA. Dla mnie od pierwszego tomu było już coraz gorzej, a szkoda bo wiązałem spore nadzieje z tą serią. Liczyłem na większy udział w całej historii Black Swan, która mogła zostać cholernie charyzmatycznym villainem z ciekawym originem ale Hickman nie poprowadził tego w tym kierunku i poszedł na łatwiznę. Do samego Secret Wars nic nie mam ale New Avengers to spory zawód.

Offline Maragast

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3678 dnia: Listopad 28, 2017, 06:46:09 am »
Dla mnie większym zawodem jest seria Avengers, która wypada dużo słabiej niż New Avengers.

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3679 dnia: Listopad 28, 2017, 09:06:14 am »
Liczyłem na większy udział w całej historii Black Swan, która mogła zostać cholernie charyzmatycznym villainem z ciekawym originem ale Hickman nie poprowadził tego w tym kierunku i poszedł na łatwiznę.

Ech....  :roll: A spodobała mi się w pierwszym tomie...  :doubt:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline marian381

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3680 dnia: Listopad 28, 2017, 07:14:47 pm »
Ma już ktoś drugi tom Śmierci Wolverine'a? U mnie duża cześć kartek była sklejona. Jak u Was?

Wolverine: Trzy miesiące do śmierci tom 2 - prezentacja komiksu

Widać to na filmie z prezentacji około 04:30.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3681 dnia: Listopad 28, 2017, 07:24:47 pm »
Cytuj
U mnie duża cześć kartek była sklejona. Jak u Was?

Też. Pisaliśmy o tym z Jankiem w wątku o Egmoncie ;(

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3682 dnia: Listopad 28, 2017, 07:52:57 pm »
Ma już ktoś drugi tom Śmierci Wolverine'a? U mnie duża cześć kartek była sklejona. Jak u Was?
U mnie też GotG było sklejone. Gdzie kupowałeś?

Offline marian381

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3683 dnia: Listopad 28, 2017, 08:20:30 pm »
W Merlinie. Resztę komiksów mam jeszcze nierozpakowane albo w drodze, więc dam znać co i jak.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3684 dnia: Listopad 28, 2017, 08:50:00 pm »
A u mnie i GotG, i Wolvie, i też w merlinie. Tam sklejenione, gdzie czarne farby są. A najbardziej mnie cieszy, ze jak sie rozkleja, to takie fajne ni kleje, ni paprochy na obrzeżach stron zostają. Ostatnio to tak mialem lat kilka nazad w Jezdzcach Apokalipsy od Muchy - jeden wielki sklejony blok kartek, tylko - o ile pamietam - zadne klejo-paprochy tam po rozklejeniu nie zostawaly.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3685 dnia: Listopad 28, 2017, 10:15:26 pm »
Na razie nikt nie napisał że ma Wolviego w porządku więc cały nakład może być taki. To tylko potwierdza że Egmont nie sprawdza komiksów po wydruku  :smile:

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3686 dnia: Listopad 29, 2017, 10:24:06 am »
Ja mam z Gildii i też miałem sklejone Wolverine'a i GotG, także raczej cały nakład. Na szczęście można to rozkleić bez większej szkody dla komiksu. Chociaż w przypadku stron z czarnymi brzegami widać delikatne ślady.

Offline Voitas

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3687 dnia: Listopad 29, 2017, 02:32:18 pm »
U mnie też posklejane

Offline kalbaro74

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3688 dnia: Listopad 29, 2017, 03:12:35 pm »
JA mam z CK i u Mnie też były posklejane w Wolverine'a,a GotG był w porządku.

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3689 dnia: Listopad 30, 2017, 12:59:51 am »
Ech....  :roll: A spodobała mi się w pierwszym tomie...  :doubt:

Mnie też. Kapitalna była chemia między nią a pozostałymi postaciami z grupy NA (zwłaszcza Mr Fantastic). To, jak ustawiała po kątach najwybitniejsze mózgi świata i nieustannie udowadniała, że wszelkie absoluty ustalane przez dziesiątki lat w uniwersum (np. Infinity Stones i Gauntlet) są tak naprawdę nic nie warte w obliczu obecnego zagrożenia ukazywało niesamowitą skalę zagrożenia. Black Swan była też postacią która wydawało się operuje na zupełnie innym poziomie, a jej zamglony origin budował aurę tajemniczości. Tylko co z tego skoro Hickman postanowił wszystko to wyrzucić do kosza i zrobić z niej popychadło na usługach Namora, Dooma niezdolne do samodzielnego myślenia a sam jej origin to tylko pretekst bez większego sensu. To trochę smutne, że Marvel takimi zagrywkami w czasach obecnych nie potrafi wykreować żadnych oryginalnych postaci czy villainów.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2017, 01:05:54 am wysłana przez Antari »