Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 399652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JanT

• Radca bracki
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3675 dnia: Listopad 23, 2017, 10:10:07 am »
I tak pamiętam, że kolejny tom Spider-Gwen też będzie w WKKM
O kolejnym przedłużeniu WKKM chyba można zapomnieć jak już nawet korekty nie ma  :smile: Pewnie dociągną do 150 i tyle.

Offline bogi1

• Stolnik bracki
  • The Best in the World
« Odpowiedź #3676 dnia: Listopad 23, 2017, 10:31:00 am »
Pewnie dociągną do 150 i tyle.

Szczerze ? To mam taką nadzieje ;)

Offline death_bird

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
« Odpowiedź #3677 dnia: Listopad 23, 2017, 11:17:25 am »
O kolejnym przedłużeniu WKKM chyba można zapomnieć jak już nawet korekty nie ma  :smile: Pewnie dociągną do 150 i tyle.

Oby.

Tylko tak się zastanawiam: naprawdę chcecie nowe serie? I naprawdę będziecie je kupować?
Solowe przygody bohaterek? Dla mnie super. Ale: jak w boom komiksowy wchodziłem z radosnym zapałem i nadzieją niecierpliwą w duszy tak teraz tylko patrzę jak okroić listę tego co kupuję/będę kupował - problemy znacie wszyscy. Brak czasu, brak miejsca, kasa, jakość historii, jakość wydania.
I teraz naprawdę wierzymy, że zaczną się sprzedawać postacie "niszowe"? Żeby wejść w nową serię musiałbym z czegoś zrezygnować. Serii w trakcie raczej nie przerwę czyli coś musiałoby się skończyć. Na razie się nie zanosi. A zwiększać zakupów nie zamierzam - nawet mania musi mieć jakieś limity. I to jest chyba obecny problem rynku - stopniowy przesyt.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline mkolek81

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #3678 dnia: Listopad 23, 2017, 11:39:00 am »
Tylko tak się zastanawiam: naprawdę chcecie nowe serie? I naprawdę będziecie je kupować?
Ja nie kupuje kolekcji, ale w przypadku Marvel Now na razie mam wszystko. I szczerze to jest tam jeszcze sporo dobrych rzeczy, których Egmont nie puścił (podobna sytuacja była z Nowym DC), a zapycha rynek średniakami. A co do solowych przygód bohaterek to naprawdę jest niezagospodarowany rynek i widzę to nieraz po rozmowach w grupach na FB, niestety na forach tego nie widać. Co do wymienionych przez mnie tytułów (Spider-Gwen, Spider-Woman, Black Widow, All-New Wolverine) to bym kupował, tak samo jakby mi Egmont puścił inne serię z X-men z Marvel Now (X-men, X-men Legacy, Wolverine (vol. 5)).
skończyło mi się miejsce na komiksy :(

w czekaniu na zbiorcze tomy "W poszukiwaniu ptaka czasu"

Offline Maragast

• Nosiciel Wody
  • *
« Odpowiedź #3679 dnia: Listopad 26, 2017, 10:44:21 am »
Takie pytanie: jak radzicie czytać Grzech Pierworodny z dwoma tomamy Tie-inów wydanymi przez Egmont:
- najpierw cały "Grzech Pierworodny", a potem "Hulk kontra Iron Man" i "Thor i Loki – Dziesiąty Świat";
- czy po trzecim zeszycie "Grzechu Pierworodnego" przeczytać "Hulk kontra Iron Man", a po piątym zeszycie "Thor i Loki – Dziesiąty Świat"???

Bo nie wiem jak będzie lepiej.

Offline ThePinkFin

« Odpowiedź #3680 dnia: Listopad 26, 2017, 08:28:33 pm »
Ja przeczytałem cały event i nie sięgnąłem po te dedykowane tie-iny. Z głównym wątkiem nie miałem problemu, więc raczej możesz skorzystać z pierwszej opcji.
Zapraszam na mój blog: https://thepinkfin.blogspot.com/

Offline Archie

• Member of the Secret Six
« Odpowiedź #3681 dnia: Listopad 27, 2017, 01:25:32 am »
Idea Orginal Sin jest taka, że w głównym evencie następuje wydarzenie z którego powstają wątki do tych mini-serii, oś historii dzieje się dalej w OS, a wątki poboczne w dedykowanych mini-seriach. One później nie powracają, ani nie zmieniają niczego w głównym evencie, więc nie musisz tego czytać. Przerobiłem Hulka i był słaby w opór, a za wątek Angeli nawet się nie brałem. Główna mini-seria oczywiście jest jednym z lepszych eventów i warto ją znać. Jeżeli koniecznie chcesz przeczytać wszystko to najpierw główny event, a później mini-serie (będzie prościej pod względem fabuły).
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Maragast

• Nosiciel Wody
  • *
« Odpowiedź #3682 dnia: Listopad 27, 2017, 08:58:16 am »
OK, dzięki za odtowiedź :)
Bo w przypadku Eventu DC "Wieczne zło" fatalnie czyta się 5 Tom "Ligi Sprawiedliwości" (kiedy zna się już zakończenie całego Eventu) - tu o wiele lepiej poszukać sobie kolejności i czytać 5 tom razem z tomem "Wieczne zło", podobnie jak "Nieskończoność" z Marvel Now.

Offline death_bird

« Odpowiedź #3683 dnia: Listopad 27, 2017, 05:58:07 pm »
Jak już wcześniej wspominałem, zachęcony przez WKKM sięgnąłem po egmontowskie 4 tomy New Avengers. Mimo całej naiwności (w sensie, że kto będzie na tyle naiwny, żeby im uwierzyć, że nie odkręcą wszystkiego na co sobie pozwolili/na co sobie pozwolą) czytało się to całkiem sympatycznie i nawet przez moment czuć ten fakt bycia przytłoczonym sytuacją ogólną niemniej jeżeli już w pierwszym tomie pojawia się całkiem jasna sugestia dot. tego jak cała ta afera się skończy (a skończy się pewnie cofnięciem czasu) to jednak ten jeden "drogowskaz" w zbyt jaskrawy sposób ustawia całą historię. Obym się mylił i oby koniec końców było inaczej (zakończenie czwartego tomu przy braku uwzględnienia powyższych zastrzeżeń całkiem całkiem), niemniej czuć w powietrzu pełną asekurację. A to właśnie najbardziej dzisiaj odstręcza od Marvela (w moim skromnym przypadku).

Offline Antari

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #3684 dnia: Listopad 28, 2017, 01:04:54 am »
niemniej jeżeli już w pierwszym tomie pojawia się całkiem jasna sugestia dot. tego jak cała ta afera się skończy (a skończy się pewnie cofnięciem czasu) to jednak ten jeden "drogowskaz" w zbyt jaskrawy sposób ustawia całą historię. Obym się mylił i oby koniec końców było inaczej (zakończenie czwartego tomu przy braku uwzględnienia powyższych zastrzeżeń całkiem całkiem), niemniej czuć w powietrzu pełną asekurację.

Nie skończy się w ten sposób :) Ciekawa opinia na temat NA. Dla mnie od pierwszego tomu było już coraz gorzej, a szkoda bo wiązałem spore nadzieje z tą serią. Liczyłem na większy udział w całej historii Black Swan, która mogła zostać cholernie charyzmatycznym villainem z ciekawym originem ale Hickman nie poprowadził tego w tym kierunku i poszedł na łatwiznę. Do samego Secret Wars nic nie mam ale New Avengers to spory zawód.
Egmont powinien wydać Swamp Thinga.

Offline Maragast

• Nosiciel Wody
  • *
« Odpowiedź #3685 dnia: Listopad 28, 2017, 06:46:09 am »
Dla mnie większym zawodem jest seria Avengers, która wypada dużo słabiej niż New Avengers.

Offline death_bird

« Odpowiedź #3686 dnia: Listopad 28, 2017, 09:06:14 am »
Liczyłem na większy udział w całej historii Black Swan, która mogła zostać cholernie charyzmatycznym villainem z ciekawym originem ale Hickman nie poprowadził tego w tym kierunku i poszedł na łatwiznę.

Ech....  :roll: A spodobała mi się w pierwszym tomie...  :doubt:

Offline marian381

• Tanie filmy,okazje, przeceny, społeczność filmowa
« Odpowiedź #3687 dnia: Listopad 28, 2017, 07:14:47 pm »
Ma już ktoś drugi tom Śmierci Wolverine'a? U mnie duża cześć kartek była sklejona. Jak u Was?

Wolverine: Trzy miesiące do śmierci tom 2 - prezentacja komiksu

Widać to na filmie z prezentacji około 04:30.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline bogi1

• Stolnik bracki
  • The Best in the World
« Odpowiedź #3688 dnia: Listopad 28, 2017, 07:24:47 pm »
U mnie duża cześć kartek była sklejona. Jak u Was?

Też. Pisaliśmy o tym z Jankiem w wątku o Egmoncie ;(

Offline JanT

• Radca bracki
« Odpowiedź #3689 dnia: Listopad 28, 2017, 07:52:57 pm »
Ma już ktoś drugi tom Śmierci Wolverine'a? U mnie duża cześć kartek była sklejona. Jak u Was?
U mnie też GotG było sklejone. Gdzie kupowałeś?