trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1076845 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3135 dnia: Kwiecień 19, 2017, 01:58:57 pm »
Spodziewałem się, że zamiast kolejnego tomu "New Avengers" dadzą "Strażników w rozsypce" (swoją drogą liczyłem na tłumaczenie "Upadek Strażników").

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3136 dnia: Kwiecień 20, 2017, 01:20:34 pm »
Egmont wydał 50 tomików Marvel NOW więc z tej okazji fotka ;)

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3137 dnia: Kwiecień 20, 2017, 02:34:10 pm »
Bardzo fajnie to wygląda. Ja niestety sprzedałem duble z WKKM, Thanos Rising i opuściłem GoG 2 i 3, więc na razie nie mam się czym pochwalić. bogi1 trzymam za ciebie kciuki, że dalej będziesz wszystkie polskie Marvele kupował.

Offline mappy

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3138 dnia: Kwiecień 20, 2017, 04:18:04 pm »
Czy każdy kolor tytułu określa daną grupę/bohatera?

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3139 dnia: Kwiecień 20, 2017, 04:21:42 pm »
Czy każdy kolor tytułu określa daną grupę/bohatera?
Tak.

Taka uwaga: Avengers, New Avengers i Uncanny Avengers mają ten sam kolor (niebieski).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2017, 04:24:54 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3140 dnia: Kwiecień 20, 2017, 05:45:38 pm »
Egmont wydał 50 tomików Marvel NOW więc z tej okazji fotka :wink:

"Powiedz", że ta kolejność to tylko na potrzeby "wydarzenia", bo zwykle masz ułożone seriami.
Avengers, New Avengers i Uncanny Avengers mają ten sam kolor (niebieski).
No tak, ale "Uncanny..." mają jednakże inny odcień, natomiast w oryginale (taka ciekawostka) "New..." mają kolor czarny, pewnie ma to związek z późniejszym stałym połączeniem w "Time runs out" oraz dość mocnym od początku fabularnym.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3141 dnia: Kwiecień 20, 2017, 05:52:19 pm »
"Powiedz", że ta kolejność to tylko na potrzeby "wydarzenia", bo zwykle masz ułożone seriami

Wole mieć ułożone chronologicznie niż seriami. Wybacz ;(

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3142 dnia: Kwiecień 20, 2017, 06:01:40 pm »
Ładnie to wygląda na półce i grzbiety nie koniecznie muszą być jakieś wypasione graficznie. Ja z paru serii już po rezygnowałem w trakcie bo Marvel trochę zaczyna mnie męczyć wtórnością ale Hickmana trzeba obowiązkowo całego zebrać, więc bogi szaczunek za wytrwałośc w zbieraniu.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3143 dnia: Kwiecień 20, 2017, 06:06:19 pm »
Wole mieć ułożone chronologicznie niż seriami. Wybacz ;(
Zrozumiałbym to, gdyby chodziło o chronologię uniwersum Marvela, a tak masz "Nieskończoność" i 3 tie-iny, potem "Bitwę Atomu" i znowu tie-in do "Nieskończoności", ja bym tak nie chciał, ale, dobra, to nie moja sprawa.

Kijanek

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3144 dnia: Kwiecień 20, 2017, 08:01:34 pm »
Zrozumiałbym to, gdyby chodziło o chronologię uniwersum Marvela, a tak masz "Nieskończoność" i 3 tie-iny, potem "Bitwę Atomu" i znowu tie-in do "Nieskończoności", ja bym tak nie chciał, ale, dobra, to nie moja sprawa.
Każdy układa jak chce :)
Każdy ma jakiś system.
Fajnie MN się prezentuje w kompelcie
Bardzo fajnie to wygląda. Ja niestety sprzedałem duble z WKKM, Thanos Rising i opuściłem GoG 2 i 3, więc na razie nie mam się czym pochwalić. bogi1 trzymam za ciebie kciuki, że dalej będziesz wszystkie polskie Marvele kupował.
Szczególnie jak wyleci z WKKM SS-M, będzie wesoło :D

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3145 dnia: Kwiecień 20, 2017, 09:33:06 pm »
Czy po Procesie Jean Grey można na spokojnie odpuścić sobie GotG? Seria ta zaziębia się z innymi tytułami albo ma jakiś istotny wpływ na uniwersum?

Co do tego pytania jeszcze. Wydaje się, że Bendis popsuł wszystko po Original Sin:

Rant Komiksomaniaka na ten temat od 02:08:29. Miejmy nadzieje, że nadchodzący All-New GotG będą lepsi.

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3146 dnia: Kwiecień 21, 2017, 12:09:57 am »
Przeglądając różne recenzje i opinie można stwierdzić, że Bendis popsuł znacznie więcej i znacznie wcześniej. Nic to, dzięki za odpowiedź, pociągnę jeszcze dalej tą serię.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3147 dnia: Kwiecień 21, 2017, 03:33:50 pm »
Każdy układa jak chce :smile:
Każdy ma jakiś system.
Masz rację, dlatego napisałem:
dobra, to nie moja sprawa.
:biggrin:

Offline Gashu

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3148 dnia: Kwiecień 22, 2017, 10:12:35 pm »
Przeczytałem pierwszy tom Hawkeye'a i... poczułem się lekko rozczarowany. Po tych wszystkich internetowych zachwytach spodziewałem się niewiadomo czego, dostałem tymczasem "zaledwie" przyzwoite czytadło (3 pierwsze zeszyty) oraz typową marvelową młóćkę (zeszyty kolejne) nijak nieumywające się do np. takiego Daredevila Bendisa. Kupię pewnie kolejny tom, zawierający nagrodzony Eisnerem zeszyt 11, ale póki co - zupełnie nie czuję, o co tyle krzyku.
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3149 dnia: Kwiecień 22, 2017, 10:14:31 pm »
@UP
Właśnie. To tylko zwykly gosciu z łukiem. Zrzynka z Green Arrowa. No zobaczymy - kiedyś kupię to sie przekonam z czym to się je.

 

anything