Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1073728 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3120 dnia: Kwiecień 11, 2017, 09:51:08 am »
No dobra - czekamy do katalogu na cały rok i Komiksowej Warszawy i zobaczymy co Egmont zapowie. Jeśli to ma być kolejna złośliwe wejście na Kolekcje, to może będzie to ten Moon knight? Ciężko mi coś powiedzieć.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3121 dnia: Kwiecień 11, 2017, 09:54:21 am »
Piszę od jakiegoś czasu że teraz będą zapowiadane serie 3 tomowe więc żadne wejście na kolekcje  :smile:
Dlatego tyle musieliśmy czekać na Moon Knighta  :biggrin:

Czyli jak Original Sin będzie jednak jakoś pod koniec roku to po "Deadpool się żeni" wyjdzie jakiś Deadpool spoza serii bo kolejny to Original Sin.
 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2017, 10:30:57 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3122 dnia: Kwiecień 11, 2017, 11:45:31 am »
Czyli jak Original Sin będzie jednak jakoś pod koniec roku to po "Deadpool się żeni" wyjdzie jakiś Deadpool spoza serii bo kolejny to Original Sin.
Niekoniecznie coś z poza serii, może w miejsce Deadpoola wtedy kiedy powinien wyjść kolejny tom będzie start nowej serii o czym dyskutowaliśmy wyżej.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3123 dnia: Kwiecień 11, 2017, 12:33:57 pm »
Niekoniecznie coś z poza serii, może w miejsce Deadpoola wtedy kiedy powinien wyjść kolejny tom będzie start nowej serii o czym dyskutowaliśmy wyżej.
Nie będzie tak  :smile: Deadpool być musi (to nie Vertigo  :biggrin: ) W zeszłym roku wyszły cztery i w tym będzie tak samo  :smile: a w przyszłym 3/4.

Obstawiam Deadpool VS Hawkeye żeby psychofani Deadpoola zainteresowali się Hawkeyem  :lol:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2017, 12:47:38 pm wysłana przez JanT »

Offline amsterdream

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3124 dnia: Kwiecień 17, 2017, 07:54:11 pm »
All-New X-Men: Tak inni - nie polecam czytania tego komiksu po Morderczej genezie bo dopiero wtedy dociera do czytelnika jak słabym scenarzystą jest obecnie Bendis. Nie wiem, może miał słabszy dzień, ale to jeden z najgorszych tomów z mutantami jaki czytałem. Dorośli mutanci odeszli już całkowicie w cień i cała akcja skupia się na nastoletnich O5, na czele z mega irytującą młodą Jean, która jest kompletnym zaprzeczeniem tego czym była jej dorosła wersja. Zachowuje się jak niestabilna emocjonalnie, głupia nastolatka, co chwilę wchodzi ludziom do głowy bez pytania, chce wpływać na ich myśli. Na końcu są dodatkowe historyjki Claremonta, Stana Lee, Niciezy, ale jak na ich możliwości nic specjalnego. 4/10

Hawkeye: Moje życie to walka - po pierwszym zeszycie myślałem, że mamy znowu komiks na poziomie Gotham Central i Catwoman, ale potem poziom leci w dół niesamowicie. Ostatnie trzy zeszyty to już typowa superbohaterska papka z jakimiś dziwnymi zbiegami okoliczności i wciskanym na siłę humorem. Komiks broni się za to warstwą graficzną i mam tu na myśli głównie kolory. Po tych wszystkich przedpremierowych zachwytach spodziewałem się jednak czegoś dużo lepszego i dlatego ode mnie tylko 5/10 a Fraction już zawsze pozostanie dla mnie przeciętnym scenarzystą, który się wybił na nazwisku Brubakera.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2017, 10:11:10 pm wysłana przez amsterdream »

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3125 dnia: Kwiecień 17, 2017, 07:57:58 pm »
@UP
Teraz dopiero do ciebie dotarła słabość Bendisa? Z jego rzeczy po polsku podobały mi się tylko New Avengers 1 i All New X-Men 1. Reszta słaba jest. Ale szkoda, że jego Daredevil nie wyszedł - podobno lepszy.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3126 dnia: Kwiecień 17, 2017, 08:14:55 pm »
Ja tak dobieram Bendisową twórczość, że jeszcze w ogóle mnie nie zawiódł (nie liczę tie-inu ze "Strażników Galaktyki" do "Nieskończoności", bo "chłopak" mógł się po prostu nie odnaleźć w tym całym evencie, więc mu wybaczam), ale zachwycam się tylko przy Spider-Manie.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3127 dnia: Kwiecień 17, 2017, 08:52:16 pm »
Piona! Bendisowy Spider-Man przeczytany od deski do deski i jest to moja ulubiona seria z pajeczakim kidykolwiek. Zwłaszcza Clone Saga jest zrobiona perfekcyjnie.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3128 dnia: Kwiecień 17, 2017, 09:05:52 pm »
@Blaskowitz
A ten nowy "Spider-Man" już po Secret Wars też ci podchodzi? Bo do tego miejsca też uważam całość za bardzo fajne.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2017, 08:13:29 am wysłana przez JanT »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3129 dnia: Kwiecień 18, 2017, 10:51:03 am »
Niestety nie czytałem Secret Wars, ani prawie nic po. Czekam, aż to wyjdzie w kolekcji. ;)

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3130 dnia: Kwiecień 18, 2017, 02:55:00 pm »
Blaskoitz
+1

Prawidłowo. Po 2.5 roku Secret Wars 2015 wreszcie będą po polsku.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3131 dnia: Kwiecień 18, 2017, 04:24:58 pm »
Oj Bazyl, nie załapałeś oczywistego żartu. Na Secret Warsy mam wywalone i nie kupię tak czy inaczej. Ponieważ od daaawna w Marvelu dobre były tylko niektóre solowe rzeczy, to na tym się skupiam: Daredevil, Hawkeye, Thor, Ms. Marvel, teraz Vision. Na tego Spidera też przyjdzie czas. A na Secret Wars nie.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3132 dnia: Kwiecień 19, 2017, 09:57:33 am »
21.06.2017:
- Ms. Marvel 2: Pokolenie Czemu
- New Avengers 4: Doskonały świat
- Thor Gromowładny 3: Przeklęty

Takie info jak ktoś nie zagląda tutaj:
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,39484.1440.html
i tutaj:
http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/zapowiedzi

Kurier z Marvel NOW dojechał.

Nowe zapowiedzi:
Guardians of the Galaxy 4: Strażnicy w rozsypce
All-New X-Men 5: Jeden z głowy
Uncanny X-Men 4: Kontra SHIELD
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2017, 10:24:10 am wysłana przez bogi1 »

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3133 dnia: Kwiecień 19, 2017, 10:37:58 am »
Nowe zapowiedzi:
Guardians of the Galaxy 4: Strażnicy w rozsypce
Czy po Procesie Jean Grey można na spokojnie odpuścić sobie GotG? Seria ta zaziębia się z innymi tytułami albo ma jakiś istotny wpływ na uniwersum?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3134 dnia: Kwiecień 19, 2017, 10:42:05 am »
Czy po Procesie Jean Grey można na spokojnie odpuścić sobie GotG? Seria ta zaziębia się z innymi tytułami albo ma jakiś istotny wpływ na uniwersum?

5 tom to tie-in to ''Grzechu Pierworodnego''. Ale czy istotny jest to nie wiem

A i potem GotG jest też częścią mini-eventu Black Vortex. Ale podobno to bardzo słabe.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2017, 10:45:15 am wysłana przez bogi1 »