trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1064610 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2970 dnia: Marzec 14, 2017, 10:57:51 am »
Nowe zapowiedzi z marcowych tomików to:
- Hawkeye 2: Drobne Trafienia
- Thunderbolts 5: Punisher kontra Thunderbolts
- Avengers 6: Wieczni Avengers

Premiera Thunderbolts 5 w lipcu

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2971 dnia: Marzec 15, 2017, 12:13:38 am »
Egmont maj:
http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/zapowiedzi

Także do ostatniego tomu Superior Spider-Mana i Deadpoola 6 dołączył 4 tom Uncanny Avengers. Spodziewałem się 3 Thora ale widocznie ten w czerwcu

Offline SirBlackheart

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2972 dnia: Marzec 15, 2017, 08:02:15 am »
Hawkeye u mnie od wczoraj. Jeśli chodzi o historię, dokładnie tego się spodziewałem i chyba to cieszy mnie teraz najbardziej, jeśli mowa o superhero. Ironia, skupienie się na jednym bohaterze, zwarty plot i kameralna, jak na Marvela , atmosfera. Idealna pozycja dla osób, które zmęczone już są eventozą i tym bajzlem, jaki ma teraz miejsce w Marvel Now, rozważają rzucenie w diabły trykociarni, a jednocześnie lubią jak im znajomy Avenger przez kadry się przewija. FAJNIE.

"Dostosuj się lub zgiń" przyszło wczoraj z Hawkeyem i tutaj raczej letnio. Znów międzywymiarowa naparzanka, gdzie kolejne wersje bohaterów tłuką się ze sobą po mordach. Myślałem, że tylko X-Men odstawię na wieczność z uczuciem ogromnej ulgi, a tu się zanosi, że Avengers mogą pójść w ich ślady. Szkoda. Zdaje się, że przyjdzie mi kupować pojedyncze albumy z co lepszymi historiami, a z seryjniaków zostawić tylko Kamalę Khan, Hawkeye'a i zapowiadanego Moon Knighta (bo nie wiem, co tam jeszcze planują).

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2973 dnia: Marzec 15, 2017, 08:25:26 am »
zapowiadanego Moon Knighta
Nie zapowiedzieli i raczej nie będzie.

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2974 dnia: Marzec 15, 2017, 08:26:40 am »
@Up
Gdzie zapowiedzieli Moon Knighta, bo chyba coś przegapiłem ? A co do superhero mam takie same odczucia, Deadpool już odleciał z listy kupowanych serii. X-men są na krawędzi, wole starsze rzeczy z mutantami. Egmont wydaj w końcu New X-men !

Offline Seraphim

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2975 dnia: Marzec 15, 2017, 08:56:33 am »
Dołączam się do prośby o potwierdzenie zapowiedzi Moon Knighta. Byłoby zacnie.


Hawkeye'a polecam każdemu. Mam co prawda omnibus w org. wydaniu i nie będę dublował wydania Egmontu, ale są to jedne z najlepiej wydanych pieniędzy na komiks w moim życiu. Jest kameralnie ale i nietuzinkowo; świetne kolorowanie, zabawa kadrami, dużo nawiązań do stylistyki vintage. Fabularnie również trzyma poziom, raz trochę użalania się na sobą, raz trochę komedii, raz pościg, raz rodzinne dramaty. No i będzie torchę nawiązań do naszego kraju ;) Ale, co najważniejsze, wszystko w strawnych proporcjach. Będziecie zadowoleni!

Offline misiokles

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2976 dnia: Marzec 15, 2017, 09:15:35 am »
No i będzie torchę nawiązań do naszego kraju :wink:
I tu bolączka tego komiksu. Jakim cudem ukazuje się w Polsce komiks, gdzie jednym z villianów jest Polak!

:)

Offline SirBlackheart

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2977 dnia: Marzec 15, 2017, 09:54:57 am »
Nie zapowiedzieli i raczej nie będzie.

Łamiesz mi serce.
Wychodzi na to, że tak się na ten tytuł napaliłem, że jakieś internetowe prognozy wziąłem za pewnik. Mea culpa.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2978 dnia: Marzec 15, 2017, 10:11:01 am »
Nie tylko ty byś chciał tą serię u nas zobaczyć. Może czas poprosić o nią Muchę?

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2979 dnia: Marzec 15, 2017, 10:13:53 am »
Muchy kiedyś pisała że w sprawie Marvel NOW to pytać Egmont.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2980 dnia: Marzec 15, 2017, 10:18:01 am »
Muchy kiedyś pisała że w sprawie Marvel NOW to pytać Egmont.
:doubt: ale jest seria pisana przez Bendisa (vol. 4 tylko dwa tomy), jakby to wydali i pokazali Egmontowi, że jest zainteresowanie to by może on przebudził się i dał szanse vol.5 (Marvel Now).

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2981 dnia: Marzec 15, 2017, 10:20:34 am »
Dołączam się do prośby o potwierdzenie zapowiedzi Moon Knighta. Byłoby zacnie.

Potwierdzam. :biggrin:




A Hawkeye dla mnie to tylko w twardych okładkach. Poczekam na wydanie lipcowe.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2982 dnia: Marzec 15, 2017, 10:23:58 am »
Tom z kolekcji to zamknięta i najlepsze jego część pisana przez Warrena Ellisa (kolejne dwie pisze kto inny) więc coś tam tego Moonknighta dostaniemy  :smile:

Poczekam na wydanie lipcowe.
Egmont pewnie wtedy walnie dwójkę (nie klocka  :biggrin: tylko Hawkeya z Marvel NOW).
 

Offline SirBlackheart

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2983 dnia: Marzec 15, 2017, 10:33:48 am »
No i będzie torchę nawiązań do naszego kraju :wink:

A to ciekawe. Opowiedz/pokaż, bom ciekaw  :smile:

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2984 dnia: Marzec 15, 2017, 11:16:51 am »
A to ciekawe. Opowiedz/pokaż, bom ciekaw  :smile:
Chodzi przede wszystkim o zeszyt z "Pizza Dogiem", w którym dialogi są po polsku. Ciekawe, jak to u nas zrobią, aby zachować zabawno-eksperymentalny sens tego zabiegu...
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.