Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1064630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2730 dnia: Styczeń 26, 2017, 10:57:13 pm »
ja bym chętnie zobaczył też coś ze Spiderem [nie znam się, ale komiksy z "Narodzin Venoma" były ciekawe].
Przydałoby się polskie wydanie "Spider-Man: The Death of Jean DeWolff". To zamknięta, poważna historia więc nie powinno być z nią problemu. Myślę, że znalazłoby się też sporo chętnych na wznowienie po ćwierćwieczu Spider-Manów Michelinie'ego, McFalane'a i Larsena. Tylko trzeba byłoby podzielić omnibusy na mniejsze tomy. To samo z zacnym runem Rogera Sterna i JRJRa, bo on też wyszedł tylko w omnibusie.

Ja bym jeszcze chętnie zobaczył komplet pięciu tomów Thora Simonsona, który nawet Thora Aarona bije na głowę pod względem popularności.

Egmont będzie wydawał w "Klasyka Marvela" prawie wszystko 2000+
Mogli wymyślić jakąś trafniejszą nazwę dla tej linii wydawniczej.  :roll:  Ale to nie temat o Klasyce Marvela, tylko o Marvel NOW. Nie offtopujmy.  :wink:

Offline Zakrza

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2731 dnia: Styczeń 26, 2017, 11:00:16 pm »
na ten rok znamy wszystko
Czyli co konkretnie? W kwietniu Punisher MAX, później jeszcze dwa tomy. Pewnie cała Anihilacja, co da nam dwa dodatkowe tomy. Ze dwa tomy Deadpool Classic? Wg. moich wyliczeń brakują jeszcze dwa miesiące.
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2732 dnia: Styczeń 26, 2017, 11:02:10 pm »
Black Widow w tym roku też chyba wyjdzie.


Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2733 dnia: Styczeń 26, 2017, 11:22:16 pm »
Trzy tomy Punishera, trzy tomy Anihilacji, trzy tomy klasyki Deadpoola, "X-Men: Mordercza Geneza", "Black Widow: Rzeczy, które o niej mówią" i... kurczę, wydawało mi się, że coś jeszcze, ale nie mogę sobie przypomnieć. Czyli znamy 11 z 12. No chyba, że jeszcze jeden tom Punishera lub Deadpoola.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2017, 11:26:08 pm wysłana przez Anionorodnik »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2734 dnia: Styczeń 26, 2017, 11:37:46 pm »
Trzy tomy Punishera, trzy tomy Anihilacji, trzy tomy klasyki Deadpoola, "X-Men: Mordercza Geneza", "Black Widow: Rzeczy, które o niej mówią" i... kurczę, wydawało mi się, że coś jeszcze, ale nie mogę sobie przypomnieć. Czyli znamy 11 z 12. No chyba, że jeszcze jeden tom Punishera lub Deadpoola.

Dobrze policzyłeś. Od początku właśnie ten jeden tom na ten rok zostaje tajemnicą. No ciekawe co to będzie

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2735 dnia: Styczeń 26, 2017, 11:44:57 pm »
Pewnie jakiś Spider-man z uwagi na film. Anion dobrze kombinuje ale wątpię, że to będzie The Death of Jean DeWolff. Bardziej jakiś uniwersalny średniak jak było z Doktorem Strange.

Offline SirBlackheart

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2736 dnia: Styczeń 27, 2017, 07:56:07 am »
Poza obecną już u nas Ms. Marvel, nadchodzącym Hawkeyem, wizją rychłego wydania Visiona i Moon Knighta (yes, yes!), życzyłbym sobie więcej solidnych softcoverów od Marvela na naszym komiksowym rynku. Jak już pisałem - więcej oryginalnych historii, więcej solówek, mniej superbohaterskich kosmicznych gangbangów, z których nic nie wynika. Więcej Sundance, mniej Bollywoodu. ;) Z kolei na śmieszne kioskowe kolekcje z pretekstowymi dodatkami, głupimi panoramami i lichym przekładem raczej nie zwracam już uwagi (chyba, że pojawia się tam jakiś żelazny klasyk, którego na pewno nikt inny nie wyda w najbliższej dziesięciolatce). Nie sądzicie, że wydanie Hawkeye'a przez Hachette PO wydaniu egmontowskim to dla nich trochę strzał w kolano?

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2737 dnia: Styczeń 27, 2017, 08:01:32 am »
Nie sądzicie, że wydanie Hawkeye'a przez Hachette PO wydaniu egmontowskim to dla nich trochę strzał w kolano?
Tam będzie cała seria takich strzałów  :smile: Ale jeszcze nie wiadomo czy będzie przedłużenie WKKM i co się tam dokładnie znajdzie.

Offline SirBlackheart

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2738 dnia: Styczeń 27, 2017, 08:11:03 am »
Tam będzie cała seria takich strzałów  :smile: Ale jeszcze nie wiadomo czy będzie przedłużenie WKKM i co się tam dokładnie znajdzie.

Wtedy to już całkiem osuną się u mnie w mgłę zapomnienia. Zdaje się, że to co mieli mi dać (m.in. Ostatnie łowy Kravena, Daredevil Millera, Dark Phoenix Saga, Wolverine etc.) dali mi w ramach pierwszej setki.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2739 dnia: Styczeń 27, 2017, 08:19:14 am »
Ciekawe czy jakby Egmont zaczął wydawać 4 Marvel NOW na miesiąc zdążyłby nadgonić i wydać Avengers Time Runs Out i Secret Wars wcześniej niż Hachette. Te 2 komiksy to jedne z niewielu z, którymi Hachette wyjdzie wcześniej niż Egmont. Do tego jest jeszcze może Death of Wolverine i Deadpool's Secret Secret Wars. Oczywiście nie mówie tu o tytułach, których Egmont raczej na pewno nie wyda jak Nova czy Silver Surfer (nad tym drugim też ubolewam)

No i myślę, że 4 na miesiąc to absolutnie maksymalna ilość dla mnie jak i pewnie dla Egmontu też

Offline SirBlackheart

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2740 dnia: Styczeń 27, 2017, 08:25:12 am »
Oczywiście nie mówie tu o tytułach, których Egmont raczej na pewno nie wyda jak Nova czy Silver Surfer (nad tym drugim też ubolewam)

Skąd pewność z tym Silver Surferem? Ja bym chętnie ten tytuł przyjął. Ponoć jest dość kontrowersyjny w formie.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2741 dnia: Styczeń 27, 2017, 08:28:05 am »
Ciekawe czy jakby Egmont zaczął wydawać 4 Marvel NOW na miesiąc zdążyłby nadgonić i wydać Avengers Time Runs Out i Secret Wars wcześniej niż Hachette.

Mógłby, tylko by musiał całkowicie olać inne serię i nie patrzeć na skoordynowanie serii z całego Marvel Now. Są serie, które nie mają znaczenia, ale większość ostatnich tomów z "Last days" prowadzi bezpośrednio do Secret Wars.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2017, 08:32:57 am wysłana przez mkolek81 »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2742 dnia: Styczeń 27, 2017, 08:58:04 am »
Skąd pewność z tym Silver Surferem? Ja bym chętnie ten tytuł przyjął. Ponoć jest dość kontrowersyjny w formie.

Nic na niego nie wskazuje na razie. Może kiedyś ? Seria chyba nie łączy się z głównymi wydarzeniami więc na dobrą sprawę można wydać ją kiedykolwiek. Za 2 a nawet 5 lat. Tak jak Moon Knighta. Kiedyś się doczekamy wierzę :wink:

O kurka. Nie zauważyłem, że przekroczyłem 1000 postów dziś ;)
 

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2743 dnia: Styczeń 27, 2017, 09:03:09 am »

O kurka. Nie zauważyłem, że przekroczyłem 1000 postów dziś :wink:
 
To spójrz trochę wyżej na @mkoleka81  :lol:

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2744 dnia: Styczeń 27, 2017, 09:03:31 am »
Nic na niego nie wskazuje na razie. Może kiedyś ? Seria chyba nie łączy się z głównymi wydarzeniami więc na dobrą sprawę można wydać ją kiedykolwiek. Za 2 a nawet 5 lat. Tak jak Moon Knighta.
Ostatnie zeszyty SS to "Last days" (pisałem wyżej) prowadzą do SW.
Tu dokładnie co prowadzi do SW i jego tieny
https://en.wikipedia.org/wiki/Secret_Wars_(2015_comic_book)

Tak patrzę i zastanawia mnie czy ze względu na popularność nie dostaniemy Avengers World. Ta seria wystartował chyba po Nieskończoności i mogła by wychodzi równolegle z Avengers: Time Runs Out, jak to jest obecnie w przypadku Avengers i New Avengers (Time Runs Out zastępuje w końcu te dwie serię).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2017, 10:26:45 am wysłana przez mkolek81 »