Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1081189 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2550 dnia: Grudzień 01, 2016, 08:03:07 pm »
@Up Ja poelcam Moon Knighta z Marvel Now. Lepsze d większości rzeczy, które wydaje E.


JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2551 dnia: Grudzień 01, 2016, 09:34:25 pm »
2. Jakie około-Spider-manowe
The Superior Foes of Spider-Man

Offline winckler

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 460
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2552 dnia: Grudzień 02, 2016, 11:31:09 am »
Trzeci tom "Thunderbolts" - pozytywne zaskoczenie. Niesławne hiszpańskie rysunki dobrze (zwłaszcza Paolo, w mym odczuciu) zgrywają się z pomysłem na tę historyjkę, sympatycznie, swoją drogą, wplecioną w "Nieskończoność". Nie zrywałem boków i nie przeskakiwałem z zeszytu do zeszytu podekscytowany jak siedmiolatek, ale rozpoznałem pomysł, który uczynił udział Thunderboltsów w kosmicznej aferze szansą, by wreszcie coś zaiskrzyło w tym eklektycznym zgromadzeniu. A ramowe zeszyty poświęcone Mercy (graficznie najsłabszy) i Sternsowi są dla mnie sygnałem, że tej serii skreślać jeszcze nie warto. Spodziewałem się, ze ten tom będzie moim ostatnim. Nie będzie.   
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2016, 11:40:14 am wysłana przez winckler »
„Wszelkie zbieranie jest konserwatywne".

„I absolutnie nie piszę tego złośliwie, tylko tak to obiektywnie wygląda z mojego puntu widzenia".

Offline Ulotu

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2553 dnia: Grudzień 03, 2016, 01:18:31 am »
Dalej będzie już tylko lepiej - największy syf był na początku.

Offline Zakrza

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2554 dnia: Grudzień 03, 2016, 09:26:44 am »
@Up Ja poelcam Moon Knighta z Marvel Now. Lepsze d większości rzeczy, które wydaje E.
Masz na myśli vol 7 czy 8? Bo z tego co widzę to jedna jest z 2014, a druga z 2016, czyli w sumie obie są z Marvel Now!


The Superior Foes of Spider-Man
Znam. Zapoznałem sięz pierwszym numerem i był taki sobie.


Jeszcze jakieś propozycje?
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2555 dnia: Grudzień 03, 2016, 10:06:56 am »
Masz na myśli vol 7 czy 8?
Oba dobre  :smile: Pierwszy podobno jest jeszcze brany pod uwagę przez Egmont.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2556 dnia: Grudzień 09, 2016, 10:42:51 pm »
Egmont chyba zapomniał, że wydał w zeszłym miesiącu 3. tom "Strażników Galaktyki", bo w najnowszym "Deadpoolu" jest na skrzydełku "GUARDIANS OF THE GALAXY (STRAŻNICY GALAKTYKI). Tomy 1-2". Czy to miało miejsce tylko w tym tomie, czy pozostałe 2 też mają ten błąd?

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2557 dnia: Grudzień 09, 2016, 10:50:47 pm »
W Thorze 1-2, w Bitwa Atomu 1-3
raz się trzymają oryginalnej numeracji, raz swojej  :smile:

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2558 dnia: Grudzień 09, 2016, 11:02:27 pm »
Oj, nawet teraz zapomniałem o tym rozdzieleniu "Angeli" na części.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2559 dnia: Grudzień 12, 2016, 04:55:55 pm »
Po przeczytaniu 4 zeszytów "X-Men" z Marvel Now sprzed Bitwy Atomu, stwierdzam, że nie ma żalu, że tej serii Egmont nie rozpoczął. Wyciągnięto z archiwum Sublime - wroga którego w ogóle nie pamiętam i dano jego potężną siostrę. Ale sposób w jaki się z nią rozprawiono był dla mnie mało interesujący i taki z niczego po prostu. A X-Men 4 to tylko ratowanie samolotu i zakup domu - naprawdę nic ciekawego.
No i to typowe dla Marvela pytanie jak ci sami bohaterowie mogą występować w różnych seriach - Storm, Shadowcat czy Rogue są obecne jeszcze jednocześnie w Uncanny Avengers i All New X-Men. Brak synergii miedzy seriami mi przeszkadza.

Oż ty w życiu! W 4 tomie Deadpoola jest odniesienie do wydarzeń z Elektra Assassin! Miłe zaskoczenie podczas lektury.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2016, 04:27:51 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2560 dnia: Grudzień 13, 2016, 09:33:48 pm »
Po przeczytaniu "Uncanny X-men: Złamani" jestem w pełni ukontentowany.
Podobają mi się te roszady wprowadzone w zespołach X-men. To już od czasów Claremonta było specyfiką mutantów, a jednak tu jest jakieś bardziej zaawansowane: kto - z kim - dlaczego - przeciw komu. Można powiedzieć, że to takie "zjadanie własnego ogona", ale można też uznać to za symptom pewnej dojrzałości.
Autorzy nie uciekają za wszelką cenę od zmieniania bohaterów i ewolucji świata przedstawionego. Bendis wydaje się w tym tytule w pewnym stopniu kontynuować drogę podjętą przez Morrisona w jego "New X-men"...
Do tego niebanalna oprawa graficzna oraz znacząca rola Magic, do której mam sentyment od czau elegijnego zeszytu "X-men" o jej "śmierci" na skutek zakażenia wirusem spuścizny Stryfe'a.

No i dalej nie wiem, co zrobić z tą nieszczęsną "Bitwą Atomu"...
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2561 dnia: Grudzień 13, 2016, 10:22:39 pm »
Po przeczytaniu 4 zeszytów "X-Men" z Marvel Now sprzed Bitwy Atomu, stwierdzam, że nie ma żalu, że tej serii Egmont nie rozpoczął. Wyciągnięto z archiwum Sublime - wroga którego w ogóle nie pamiętam i dano jego potężną siostrę. Ale sposób w jaki się z nią rozprawiono był dla mnie mało interesujący i taki z niczego po prostu. A X-Men 4 to tylko ratowanie samolotu i zakup domu - naprawdę nic ciekawego.

Spoilery można by tak użyć. Ciekawe, jesteś osobą która twierdzi że nie czyta komiksów po angielsku bo woli polskie wersje, a przecież to się u nas nie ukazało. Korzystasz z Marvel unlimited czy może z Comixology?

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2562 dnia: Grudzień 15, 2016, 03:57:17 pm »
Na trzeci tomik z Marvel NOW nie mam pomysłu na luty.

Ja obstawiam Hawkeye do tego Avengers i New Avengers bo z tym muszą gnać  :smile: z innych serii zostało po góra 4 tomy do Secret Wars:

(bez stycznia)

Hawkeye - 4
Ms.Marvel - 3
Superior Spider-Man/Amazing - 1+5
Thor: The God of Thunder/Thor v4 - 2+2
Deadpool - 4
GotG - 3
Uncanny Avengers - 3
All-New X-Men - 4
Uncanny X-Men - 4
Thunderbolts - 2
GotG/All-New X-Man - 2

Avengers - 2
New Avengers - 2
Avengers: Time Runs Out - 4

to obstawiam Secret Wars w październiku 2018  :smile:

Jak już jesteśmy przy "bzdurnych" rozmyśleniach to mnie też ciekawi czy na Deadpool - Wyzwanie Draculi będzie 5 na grzbiecie.  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2016, 06:18:29 pm wysłana przez JanT »

Offline Zakrza

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2563 dnia: Grudzień 15, 2016, 04:13:51 pm »
Jak już jesteśmy przy "bzdurnych" rozmyśleniach to mnie też ciekawi czy na Deadpool - Wyzwanie Draculi będzie 5 na grzbiecie.  :biggrin:


Z tego co widziałem praktycznie w każdym newsie dotyczącym premier 2017 (a było ich kilka) to wszędzie podkreślano, że to zupełnie osobna historia, więc wątpię.
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2564 dnia: Grudzień 15, 2016, 04:24:42 pm »
Ale to nie Egmont podkreślał  :smile: patrząc na Wolverine and X-Men i Suicide Squad (Nowe DC) to by mnie to 5 wcale nie zdziwiło.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2016, 04:27:44 pm wysłana przez JanT »