Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1064692 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2235 dnia: Wrzesień 28, 2016, 06:25:28 am »
grandaaa - no dokładnie. Ja za takie rzeczy lubię Deadpoola.
I Blaskowitz ma rację - jego wcześniejsze przygody też z pewnością są dobre. No to niech wydawcy ruszą tyłki i je nam wydadzą po polsku. Taki run Kellego czy Cable and Deadpool, to bym wziął z pocałowaniem ręki. I pewnie nie tylko ja. W obecnej sytuacji komiksy z tą postacią idą jak woda. Dobry, zły i brzydki jest na 2 miejscu TOP 5 na Gildii

Offline misiokles

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2236 dnia: Wrzesień 28, 2016, 06:39:41 am »
W obecnej sytuacji Każdy Deadpool sprzeda się jak woda. Choćby tylko puszczał bąki na każdej stronie.

Offline Xelossik

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2237 dnia: Wrzesień 28, 2016, 08:14:52 am »
Grandaaaa napisał:
" fenomenem " dobrego złego i brzydkiego jest to że deadpoola pokazali na poważnie pokazali że koleś ma jakieś uczucia a nie tylko kasa i d**y i to było świetne , takiego deadpoola ja osobiście bym chciał i czytał namiętnie ale wiem że raczej tego niestety nie dostanę "

Czemu? Duggan tworzy takie historie. W najnowszej serii Deadpoola jest sporo takich momentów.
Jego pierwsze 3-4 odcinki z reguły są średnie, ale potem? Cudo.

Co prawda ja nie czytałem poprzedniej serii Duggana, ale ta aktualna? Ma dużo takich elementów.
Zwłaszcza, że w ANAD Marvel Deadpool jest niezwykle ważną postacią i ma fajnie połączone serie ze sobą. Zwłaszcza, że Duggan pisze więcej niż jedną serię Deadpoola. spoiler
Bycie w kilku drużynach i bycie mężem i ojcem - to wszystko sprawia, że Deadpool ma ciężki czas bo braknie mu czasu by to wszystko pogodzić.
Koniec spoilerów.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2016, 10:07:59 am wysłana przez Xelossik »

Offline SirBlackheart

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2238 dnia: Wrzesień 28, 2016, 08:57:30 am »
A ja nie lubię postaci Deadpoola - drażni mnie on, cała ta  jego wesołkowatość, osławione "przebijanie czwartej ściany", którego po prostu  w tego typu historiach nie kupuję (natomiast kocham np. w komiksach Baranowskiego i Tytusach, bo tam jest ich miejsce) i olbrzymi hajp, który rozgorzał za sprawą, powiedzmy to w końcu, maksymalnie średniackiego filmu.

OK, a teraz, kiedy już wylałem kubeł żółci, mogę przejść do sedna. Jakie są wasze refleksje po lekturze Bliźniąt Apokalipsy? Ja początkowo przerażony byłem kolejnym kosmicznym bałaganem, z jakich Marvel od jakiegoś czasu słynie, jednak całkiem sprawnie napisany scenariusz i świetne dialogi, zrekompensowały mi cały ten chaos. Wielkie brawa dla wydawnictwa za zamieszczenie na końcu tomu notki przybliżającej nam kulisy zaistniałych w komiksie wydarzeń - bez tego byłoby ciężko.

Offline Xelossik

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2239 dnia: Wrzesień 28, 2016, 09:08:33 am »
SirBlackheart:
Cytuj
Jakie są wasze refleksje po lekturze Bliźniąt Apokalipsy?
Jest dużo, dużo lepiej. Będzie tak do końca.
Fajna seria. Jest jeden wyjątek:
jesli lubisz Rogue to masz problem:) 23 odcinki gdzie wszystko bez wyjątku robi źle... i tragiczna scena finałowa...
ale reszta? świetne sceny walki, dużo emocji.

Cytuj
Deadpoola - drażni mnie on, cała ta  jego wesołkowatość, osławione "przebijanie czwartej ściany", którego po prostu  w tego typu historiach nie kupuję [/size]

Też tak miałem. Potem poczytałem aktualnego Deadpoola i aktualnych Uncanny Avengers:) i zmieniłem zdanie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2016, 09:35:49 am wysłana przez Xelossik »

Offline rand34

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2240 dnia: Wrzesień 28, 2016, 09:16:33 am »
Wielkie brawa dla wydawnictwa za zamieszczenie na końcu tomu notki przybliżającej nam kulisy zaistniałych w komiksie wydarzeń - bez tego byłoby ciężko.


Lepiej przeczytać te notke przed przeczytaniem tomu, czy wystarczą wyjasnienia już po fakcie?

Offline SirBlackheart

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2241 dnia: Wrzesień 28, 2016, 09:45:40 am »
Ja przeczytałem przed - w obawie przed kręćkiem podczas przedzierania się przez zawieruchę, której background był mi zupełnie obcy. Pomogło. Polecam. Właściwie ta notka powinna się znaleźć na początku tomu, jako wprowadzenie.

Offline Xelossik

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2242 dnia: Wrzesień 29, 2016, 08:07:15 am »
SirBlackheart:
Dodam jeszcze coś o Deadpool'u.
"przebijanie czwartej ściany" - to zostało przerzucone do mini serii oraz do postaci takich jak gwenpool. Deadpool teraz jest inny. I to jest pewnie powód dlaczego mi się podoba.:) Przebija 4 ścianą w wprowadzeniu do każdego odcinka i tyle.

No i Deadpool jest częścią najlepszego wątku Marvela. Steve Rogers solo jest boskie. I wszystkie tytuły z tym powiązane są super.:)

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2243 dnia: Październik 01, 2016, 02:22:10 pm »
Także tak. Z nowych serii mamy Hawkeye i Ms. Marvel oraz oneshot Deadpool: Dracula's Gauntlet

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2244 dnia: Październik 01, 2016, 02:28:29 pm »
Deadpool, Deadpool, only Deadpool. Im więcej Deadpoola po polsku, tym lepiej. Na razie nie słychać o Secret Secret Wars od Egmontu, także dobrze, że zostaje nam WKKM.
Będzie można też zobaczyć jak poprawnie politycznie Ms Marvel sprawdza się w praniu.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2245 dnia: Październik 01, 2016, 02:29:04 pm »
Cytuj
Na razie nie słychać o Secret Secret Wars od Egmontu, także dobrze, że zostaje nam WKKM.

Nie słychać bo to jeszcze dość odległa przyszłość

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2246 dnia: Październik 01, 2016, 02:58:16 pm »
Na razie nie słychać o Secret Secret Wars od Egmontu, także dobrze, że zostaje nam WKKM.
A co? Słyszałeś już o wydaniu "Secret Wars"? Choć obie historie odnoszą się odo innych Tajnych Wojen, to oczywiste jest, że Egmont zapowie je w podobnym okresie, a zapowiedź "Dracula's Guantlet" i "Deadpool Classic" pozwala domniemać, że wspomniany przez Ciebie tom też ukaże się na polskim rynku.
PS: Ktoś wie, ile stron ma "Dracula's Guantlet"? Komiks należy do "Infinite Comics, więc wersja elektryczna, o której można się dowiedzieć z Comixology, jest znacznie obszerniejsza.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2247 dnia: Październik 01, 2016, 03:00:32 pm »
PS: Ktoś wie, ile stron ma "Dracula's Guantlet"?
200 stron.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2248 dnia: Październik 01, 2016, 03:04:36 pm »
200 stron.
Dzięki, czyli pewnie 60-70 zł, chyba że przez wzgląd na popularność Deadpoola postanowią obniżyć cenę.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2249 dnia: Październik 01, 2016, 03:07:56 pm »
Jeśli tyle, to pewnie będzie w formie Nieskończoności, czy Ery Ultrona.

Sorry, musiałem poprawić.
Co chwila wchodzę na stronę KŚK w nadziei na te zapowiedzi, a tu nic, choć do październikowych premier nie zostało wiele czasu. Liczę, że 3-zeszytowi "Strażnicy Galaktyki" czymś nas zaskoczą (ceną lub dodatkową objętością).

Dobrze, że mi przypomniałeś. Przez te głupie cięcia Egmontu (4 i 3 zeszyty zamiast siedmiu w jednym albumie) przynajmniej te 25 zł będzie oszczędzone. Wyda się je na Elektrę. I mam nadzieję, że więcej niż 80 zł nie będzie ona kosztować.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2016, 04:25:03 pm wysłana przez 8azyliszek »

 

anything