trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1064247 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1830 dnia: Czerwiec 29, 2016, 09:43:32 pm »
W kwestii sprzedaży licencji, polecam lekturę przypisu na 3. stronie ostatniego zeszytu w "Kłopotach z głową".
"Zobacz: Amazing Spider-Man #697."
 :doubt: Blisko było, żeby Bazyl nie pytał, tylko to po prostu wiedział przez poznanie wątku w praktyce.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2016, 11:27:12 pm wysłana przez ThePinkFin »

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1831 dnia: Czerwiec 29, 2016, 10:01:11 pm »
Bosko by było, gdyby było więcej Spider-mana po polsku. Ze wszystkich MN, Pajączek podoba mi się najbardziej. Tak mam to zakodowane od czasów TM-Semic. Spider-Man rządzi i tyle. Po Nieskończoności mogliby dorzucić z nim jakąś drugą serię.

Offline JorgeMarvel

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • the time is near
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1832 dnia: Czerwiec 30, 2016, 11:43:47 am »
Bosko by było, gdyby było więcej Spider-mana po polsku. Ze wszystkich MN, Pajączek podoba mi się najbardziej. Tak mam to zakodowane od czasów TM-Semic. Spider-Man rządzi i tyle. Po Nieskończoności mogliby dorzucić z nim jakąś drugą serię.

Tylko nie znów Spider-men. On Avengers , Iron Man, Thor i X-men są już tak oklepani że rzygać się chce.
Dali by szansę innym fajnym Bohaterom..
the time is near

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1833 dnia: Czerwiec 30, 2016, 12:16:17 pm »
Tylko nie znów Spider-men. On Avengers , Iron Man, Thor i X-men są już tak oklepani że rzygać się chce.
Dali by szansę innym fajnym Bohaterom..
Dali... Thunderboltsom  :smile: Trzeba czekać bo TK zapowiedział mniej znanych bohaterów.

A z serii około Spider-Manowej to świetne jest "The Superior Foes of Spider-Man" tylko 3 tomy.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1834 dnia: Czerwiec 30, 2016, 12:46:22 pm »
Bo Spider-Man jest najlepszy i najfajniejszy - daaaa. Ja chcę więcej. Tylko Petera Parkera a nie Otta. Więc niech szybko przelecą Superiora a potem dają ciąg dalszy z Parkerem.

I spoko - za rok dostaniesz nowych, innych bohaterów - Hawkeya i nowego Ghost Ridera w WKKM.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1835 dnia: Czerwiec 30, 2016, 01:22:27 pm »
I spoko - za rok dostaniesz nowych, innych bohaterów - Hawkeya i nowego Ghost Ridera w WKKM.
Obstawiam że dużo wcześniej dzięki Egmontowi, choć na Ghost Ridera bym nie liczył, ale Hawkeye, Ms Marvel, Moonknight to często powtarzające się tytuły w pytaniach. 

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1836 dnia: Czerwiec 30, 2016, 02:40:31 pm »
I spoko - za rok dostaniesz nowych, innych bohaterów - Hawkeya i nowego Ghost Ridera w WKKM.


5/10 pierwszych zeszytów? I co dalej?

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1837 dnia: Czerwiec 30, 2016, 03:57:21 pm »
Potem można prosić Egmont czy Muchę by dokończyli. :) Jeju - nie można mieć wszystkiego, jak napisał filozof Jagger. Ale lepsze pierwsze zeszyty niż nic. Tym bardziej, że Ghost Ridera olano w Wkkm dając mu tylko jeden tom. Najpierw wywalczmy pozbycie się dubli, a potem będziemy narzekać, że tylko pierwsze zeszyty.

Offline JorgeMarvel

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • the time is near
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1838 dnia: Czerwiec 30, 2016, 03:59:10 pm »
Bo Spider-Man jest najlepszy i najfajniejszy - daaaa. Ja chcę więcej. Tylko Petera Parkera a nie Otta. Więc niech szybko przelecą Superiora a potem dają ciąg dalszy z Parkerem.


Mam trochę inne zdanie.
Ale o gustach się nie dyskutuje !
the time is near

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1839 dnia: Lipiec 01, 2016, 11:43:22 am »
Bosko by było, gdyby było więcej Spider-mana po polsku. (...) Tak mam to zakodowane od czasów TM-Semic. Spider-Man rządzi i tyle.

Z przyjemnością się z Tobą zgodzę. Tylko że moim zdaniem Spider-Man z MN jest po prostu słaby/przeciętny. Przynajmniej w tej serii. Za to naprawdę bardzo chciałbym, żeby kiedyś ukazał się u nas cały Amazing, Spectacular, Web, Peter Parker :) Marzenie ściętej głowy trochę, najbliżej była Mandragota, chociaż wersja B&W to też nie był szczyt marzeń. Ale cieszyłem się jak dziecko :)

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1840 dnia: Lipiec 01, 2016, 12:44:47 pm »
I ja się z tobą zgodzę - Essentiale ASM od Mandragory są super. Powinienem wreszcie je sobie kupić. Zwłaszcza, że WKKM No More zaczyna sie tam, gdzie 2 tom kończy. Ale Egmont ciągle wydaje nowe komiksy co miesiąc i kasy na archiwalia nie mam.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1841 dnia: Lipiec 01, 2016, 02:13:37 pm »
Nie odkładaj tego w nieskończoność - niestety ceny tych komiksów rosną. Powoli, acz konsekwentnie. Część z nich dziś już trudno dostać, a już na pewno w sensownej cenie (np. Daredevila). Spider miał chyba trochę większy nakład bo stosunkowo najdłużej był dostępny i nadal można go kupić poniżej stówki. Pytanie, jak długo ten stan rzeczy się utrzyma :)

Offline xShen

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1842 dnia: Lipiec 03, 2016, 11:05:58 pm »
Superior od egmontu dobrze się sprzedaje? Chciałem nadrobić albumy wydane po Superiorze, ale jeśli jest szansa że wyjdą u nas, to wolę wesprzeć polskie wydawnictwo.

Offline radef

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1843 dnia: Lipiec 03, 2016, 11:08:25 pm »
Na pewno. Jest to jedyna seria, której wyszły już 4 tomy, a 5. jest zaplanowany na wrzesień.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline rand34

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1844 dnia: Lipiec 06, 2016, 08:15:10 am »
Albo coś mi się pomyliło albo Egmont przyspieszył premiere lipcowych Marvel now! Jestem pewien, że wczesniej w planie był 20. lipca, teraz jest 13, wiec tak samo jak premiera pozostałych egmontowych komiksów.
Wiadomo czy to ostateczna data premiery i skąd ta zmiana?


Narzekac nie będę bo dla mnie im szybciej tym lepiej ;-)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2016, 08:29:04 am wysłana przez rand34 »

 

anything