Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1065043 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1815 dnia: Czerwiec 24, 2016, 09:05:22 am »
Oby przez Brexit Hachette się z Polski nie zwinęło. Niestety - wpłynie to też na ceny komiksów w nadchodzącym okresie. :/
Wytłumacz mi - jak dziecku - czemu FRANCUSKA grupa mediowa, którą jest Hachette, po Brexicie miałaby się wycofać z Polski i czemu ma to mieć wpływ na ceny komiksów w nadchodzącym okresie?

Offline JorgeMarvel

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • the time is near
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1816 dnia: Czerwiec 24, 2016, 12:59:57 pm »
Wytłumacz mi - jak dziecku - czemu FRANCUSKA grupa mediowa, którą jest Hachette, po Brexicie miałaby się wycofać z Polski i czemu ma to mieć wpływ na ceny komiksów w nadchodzącym okresie?

To samo co zorza polarna na miesiączkowanie pingwinów.
the time is near

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1817 dnia: Czerwiec 29, 2016, 11:02:33 am »
Tradycyjnie wrzucam zeskanowane okładki


Za miesiąc będziemy mieli w końcu w zapowiedziach na końcu tomu coś czego nie było w katalogu na 2016 czyli 4 tom Wolverine & X-Men. Pierwsza rzecz na 2017 :wink:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2016, 11:06:01 am wysłana przez bogi1 »

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1818 dnia: Czerwiec 29, 2016, 11:29:54 am »
Za miesiąc będziemy mieli w końcu w zapowiedziach na końcu tomu coś czego nie było w katalogu na 2016 czyli 4 tom Wolverine & X-Men. Pierwsza rzecz na 2017 :wink:
Myślę że będzie zapowiedź "Bitwy Atomu"

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1819 dnia: Czerwiec 29, 2016, 11:37:26 am »
Myślę że będzie zapowiedź "Bitwy Atomu"

Zapowiedź ''Bitwy Atomu'' była już w All-New X-Men 3 na końcu. Mogą niby dać jeszcze raz ale zapowiedź W&X 4 też wypadłoby gdzieś wcisnąć.

Mogą też zrobić tak, że na końcu ''Bitwy Atomu'' dopiero dadzą dwie okładki zapowiadające All-New X-Men 4 i właśnie W&X 4 ale myślę, że na końcu ''Bitwy Atomu'' będzie tylko zapowiedź All-New X-Men 4 a W&X 4 już za miesiąc w W&X 3

A zapowiedź ''The Trial of Jean Grey'' zapewne w 3 tomie strażników
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2016, 11:48:16 am wysłana przez bogi1 »

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1820 dnia: Czerwiec 29, 2016, 12:29:18 pm »
Jestem bardzo ciekawy skąd tu się wziął Spider-man 2099. Dawno w Marvelu komiksowym nie było z nim historii. Szkoda, że nie miał takiej popularności jak Ultimate Miles Morales.

EDIT
Pierwsza strona Deadpoola i już mnie JJJ rozwala. "I Idź do fryzjera" to mój ulubiony tekst z pierwszej strony Punishera "Witaj w domu Frank".



"Nie warto was zabijać. Pozwolę by wasza słaba sprzedaż odwaliła robotę za mnie" - to jest tekst miesiąca. Popłakałem się ze śmiechu. I tak bardzo pasuje do Sideci. :D Ech - za mało jest Deadpoola na polskim rynku, za mało.

Deadpool 2 trochę mniej zwariowany niż Martwi Prezydenci, ale dalej bardzo fajny. Warto kupić.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2016, 07:35:27 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1821 dnia: Czerwiec 29, 2016, 07:43:13 pm »
Cytuj
Deadpool 2 trochę mniej zwariowany niż Martwi Prezydenci, ale dalej bardzo fajny. Warto kupić.

Wstępniak do genialnego 3 tomu. Tyle pochwał się już o nim nasłuchałem, że nie mogę doczekać się września

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1822 dnia: Czerwiec 29, 2016, 07:45:40 pm »
Zaczyna się od kultowego tytułu, a potem jest pewnie jeszcze lepiej.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1823 dnia: Czerwiec 29, 2016, 07:47:16 pm »
Zapowiedź ''Bitwy Atomu'' była już w All-New X-Men 3 na końcu. Mogą niby dać jeszcze raz ale zapowiedź W&X 4 też wypadłoby gdzieś wcisnąć.

Mogą też zrobić tak, że na końcu ''Bitwy Atomu'' dopiero dadzą dwie okładki zapowiadające All-New X-Men 4 i właśnie W&X 4 ale myślę, że na końcu ''Bitwy Atomu'' będzie tylko zapowiedź All-New X-Men 4 a W&X 4 już za miesiąc w W&X 3
Podejrzewam że jednak będzie zapowiedź ''Bitwy Atomu'', w końcu w skład tego eventu wchodzą numery W&X, a dopiero po nich jest cześć część 4. Dlatego opcja o której pisze że będą 2 okładki w "Bitwie Atomu" jest najbardziej prawdopodobna.

Jestem bardzo ciekawy skąd tu się wziął Spider-man 2099. Dawno w Marvelu komiksowym nie było z nim historii. Szkoda, że nie miał takiej popularności jak Ultimate Miles Morales.
Proponuje sobie skorzystać z internetu i poszukać dla chcącego nic trudnego.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1824 dnia: Czerwiec 29, 2016, 08:56:54 pm »
Minęło 50 lat, a Scorpion i Jameson dalej mają nie załatwione porachunki. :) Klasyczni, "zwierzęcy" przeciwnicy Spidera zawsze byli fajni i dobrze się czytało TM-Semici im poświęcone.
BTW - szkoda, że oryginalna Clone Saga z lat 60-tych nie załapała się do WKKM. Z chęcią bym ją przeczytał zamiast np. Blue.

Fajny epilog dla Shadowlandu. Niemal jak Whedon, który przypomniał nam o Genoshy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2016, 09:07:44 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline Garf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1825 dnia: Czerwiec 29, 2016, 09:10:23 pm »
BTW - szkoda, że oryginalna Clone Saga z lat 60-tych nie załapała się do WKKM. Z chęcią bym ją przeczytał zamiast np. Blue.

To komiks z lat 70., a nie 60. A jeśli o mnie chodzi, jestem bardzo wdzięczny Hachette, że umieścili "Spider-Mana: Blue" w kolekcji - na pewno bardziej, niż byłbym za pierwszą Clone Sagę.
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1826 dnia: Czerwiec 29, 2016, 09:15:41 pm »
Dzięki za poprawkę Garf - stupid me. Ale daj spokój z tym Blue. To wszystko było w Spider-Man No more, więc mi tam szkoda. A Blue i tak Mucha wyda po White. A pierwsze starcie z Szakalem bym poczytał po polsku. WKKM to dobra okazja do tego by była.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1827 dnia: Czerwiec 29, 2016, 09:21:24 pm »
szkoda, że oryginalna Clone Saga z lat 60-tych nie załapała się do WKKM. Z chęcią bym ją przeczytał zamiast np. Blue.
Zgodzę się z Tobą tylko dlatego, że Mucha ma w planach na następny rok wydać "Niebieskiego", którego uwielbiam, więc tak po prostu bym go nie wymienił. Wg mnie posiada on lepszą fabułę niż oryginał, ale warto mieć obie, bo komiks Loeba i Sale'a jest czymś w rodzaju wglądu w psychikę Petera.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2016, 09:46:35 pm wysłana przez ThePinkFin »

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1828 dnia: Czerwiec 29, 2016, 09:29:06 pm »
@Anionorodnik bardzo ładnie wyśmiał scenariusze Loeba w Hulk vol.2 i ja się z nim zgadzam.  I nie uważam, że w innych sprawdził się o wiele lepiej.

Kurczę, w Superior Spider-Manie pojawiają się wpadkowe watki o których nie mam pojęcia. Jakim cudem Phil Urlich stał się nowym Hobgoblinem? Kto i jakim prawem sprzedaje "licencje" na bycie superłotrem?? I czemu potem ci przestępcy godzą się na taki szantaż? Niech szybciej wyjdzie ta Pajęcza Wyspa do diabła.

Poza tym jest tylko jeden Goblin - Zielony Goblin. Ha ha ha ha ha
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2016, 09:36:17 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline Garf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1829 dnia: Czerwiec 29, 2016, 09:35:18 pm »
To wszystko było w Spider-Man No more, więc mi tam szkoda.

Nie wszystko. Nie było walki z Goblinem, wątku "
Spoiler: pokaż
Kravena w cieniu
", pierwszego spotkania z Mary Jane, sceny kupna motoru, dodatkowych wydarzeń podczas choroby Petera, sceny walentynkowej... No i nie było też rysunków Sale'a. Także tak...

A Blue i tak Mucha wyda po White.

Uważam, że wydanie przez Muchę Blue, White, Gray i Yellow jest w pewnej mierze także wynikiem znakomitego przyjęcia "SM: Blue", gdy ukazał się on w ramach WKKM.

Kurczę, w Superior Spider-Manie pojawiają się wpadkowe watki o których nie mam pojęcia.

W kwestii sprzedaży licencji, polecam lekturę przypisu na 3. stronie ostatniego zeszytu w "Kłopotach z głową".
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!