Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1063825 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mati29

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1770 dnia: Maj 28, 2016, 01:53:11 pm »
Zanotowane!
Kitchen miałem już na swojej liście na wrzesień :)


Na razie czytam zakupy z kwietnia i maja - w sumie kilkadziesiąt komiksów. Wakacje zapowiadają się bombowo :)

Offline Garf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1771 dnia: Maj 28, 2016, 10:18:39 pm »
Akurat bogatego Parkera ja będę bronił. Po 50 latach klęsk należało mu się jak psu buda. No i spełniło się odwieczne pytanie "If you so smart, why you don't rich?". No Peter od zawsze był geniuszem i w końcu udało mu się to skapitalizować.

Do mnie bardziej przemawia Peter choćby z "Powrotu do domu" Straczynskiego, z tej sekwencji, gdy tłumaczy Ezekielowi, dlaczego nie użył swoich zdolności, by zostać multimilionerem. W ogóle rozczula mnie, że Marvel zabrał Peterowi żonę, bo z żonatym facetem trudno utożsamiać się czytelnikom... a potem zrobił z niego prezesa międzynarodowej spółki. No faktycznie, na pewno więcej fanów Marvela ma globalną korporację niż żonę  :roll:
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1772 dnia: Maj 31, 2016, 05:08:17 pm »
Remender wcześniej odpowiadał za "Uncanny X-Force", jedną z ciekawszych i lepiej przyjętych pozycji o mutantach. Z kolei Cassaday stworzył wraz z Jossem Whedonem pamiętny run w "Astonishing X-Men". Niestety, tym razem z wielkimi oczekiwaniami w parze idzie ogromne rozczarowanie.

Recenzja pierwszego tomu "Uncanny Avengers":
http://mnichhistorii.blogspot.com/2016/05/marvel-now-uncanny-avengers.html

Offline Nick Jackolson

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1773 dnia: Maj 31, 2016, 06:29:04 pm »
Remender wcześniej odpowiadał za "Uncanny X-Force", jedną z ciekawszych i lepiej przyjętych pozycji o mutantach. Z kolei Cassaday stworzył wraz z Jossem Whedonem pamiętny run w "Astonishing X-Men". Niestety, tym razem z wielkimi oczekiwaniami w parze idzie ogromne rozczarowanie.

Recenzja pierwszego tomu "Uncanny Avengers":
http://mnichhistorii.blogspot.com/2016/05/marvel-now-uncanny-avengers.html

Polecam twoją recenzję 100%

Offline Itachi

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1774 dnia: Czerwiec 07, 2016, 08:28:58 pm »
Uncanny, uncanny...

Jedni lepsi, drudzy gorsi i całkiem nieoczekiwanie mutanci okazali się o dwie klasy lepsi! Toż to naprawdę udana pozycja, dawno z taką ciekawością nie czytałem rozterek głównych bohaterów. Mutanci z nowymi mocami przemyślanie skonstruowani, każdy dodaje coś od siebie do atrakcyjności albumu. Plus dla Egmontu!

Natomiast Avengers to kolejna słabizna.
Spoiler: pokaż
Red Skull z mózgiem Xaviera?
Kompletnie nie przekonujący motyw dla mnie. Ostatnia strona zachęciła mnie jednak po sięgnięcie po drugi tom.

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.9
« Odpowiedź #1775 dnia: Czerwiec 10, 2016, 08:35:50 am »
Czytam sobie właśnie "Uncanny X-men Avengers"*.
Ech, Bachalo, Bachalo...
Jak to miło znów dostać do ręki komiks rysownika, którego karierę śledziliśmy od tak dawna. Nigdy go jakoś bardzo nie lubiłem, ale zawsze zwracał uwagę - był "jakiś":
Wyróżniał się pozytywnie wśród rysowników "Sandmana" - zwłaszcza pięknie rysując Śmierć:

Wielu zachwycił jako cyberpunkowy rysownik zaskakującego "Ghost Ridera 2099":

Teraz - w "Uncanny X-men" - pogłębił trochę skłonność do karykaturowania i uprościł swoją kreskę, pozostając jednak twórcą klimatycznym, eksperymentującym (o ile minestream na to pozwala) z kompozycją:


W każdym razie darzę go dużym sentymentem.

EDIT: Omyłkowo wpisałem tego posta w złym temacie. Powinien być oczywiście Marvel-NOW! W miarę możliwości proszę o przeniesienie.

* Dzięki, amsterdream.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2016, 08:56:51 pm wysłana przez Szczoch »
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1776 dnia: Czerwiec 10, 2016, 01:31:11 pm »
To ten sam gościu co rysował Ghost Ridera 2099?? Nie poznałem, a mam na półce i uwielbiam ten komiks.

Mikel

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1777 dnia: Czerwiec 13, 2016, 08:31:56 pm »
Deadpool Łowca Dusz - powiem że czyta się dużo lepiej niż Martwi prezydenci:)
Humor trochę bardziej strawny, tłumacz dał radę, fajne okładki. :D

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1778 dnia: Czerwiec 13, 2016, 09:10:35 pm »
Skąd masz tak szybko ten komiks? Albo nie odpowiadaj, tylko wyjdź, bo mi robisz smaka.

Mikel

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1779 dnia: Czerwiec 13, 2016, 09:39:07 pm »
Smaka to narobiłem sobie na 3 tom, powiem ze tendencja w zwyżkowa serii.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2016, 09:43:43 pm wysłana przez Mikel »

Offline Motyl

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1780 dnia: Czerwiec 13, 2016, 10:57:16 pm »
Czytam sobie właśnie "Uncanny Avengers".
Ech, Bachalo, Bachalo...

Na mnie wrażenie zrobiły jego prace w Generation X, ale tam tuszował go Buckingham.






Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1781 dnia: Czerwiec 14, 2016, 10:50:40 am »
Skąd masz tak szybko ten komiks? Albo nie odpowiadaj, tylko wyjdź, bo mi robisz smaka.

Wiesz, on jest dostępny od 2012 roku, więc to nie jest żaden cud :)

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1782 dnia: Czerwiec 14, 2016, 11:00:32 am »
Wiesz, on jest dostępny od 2012 roku, więc to nie jest żaden cud :smile:

Ale wspominał, że ''tłumacz dał radę'' więc musi mieć już polskie wydanie :wink:

My niestety musimy czekać do 29 albo 30.06

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1783 dnia: Czerwiec 14, 2016, 11:18:06 am »
Deadpool Łowca Dusz - powiem że czyta się dużo lepiej niż Martwi prezydenci:)
Humor trochę bardziej strawny, tłumacz dał radę, fajne okładki. :biggrin:

Kurczę - najpierw Motyl wyciąga numery tydzień wcześniej, a teraz Mikel go zawstydza i robi to 2 tygodnie wcześniej. Ja też chce! Pokazuje to tylko jak Egmont na złość robi rozdzielając sztucznie premierę Flashpointa i Marvel Now. Ja sobie zamówię to hurtem za 2 tyg. Żeby nie dokładać za przesyłkę.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1784 dnia: Czerwiec 14, 2016, 11:36:15 am »
Z tego co wiem, to recenzenci jeszcze nie dostali tego komiksu, wątpię też, żeby był wydrukowany dwa tygodnie przed premierą. A pisać sobie można wszystko ;) Chyba że - tu teoria spiskowa - Mikel to TK! :D Przyznaj się, zostałeś zdemaskowany! :D

 

anything