Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1082948 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1215 dnia: Luty 08, 2016, 04:45:30 pm »
Człowiek na chwilę do miasta idzie, a tu taki Breaking News. Dzisas, k..., ja pierdziu, ale Egmont zaszalał...

Dobrze, że dostaniemy brakujące nam do tej pory serie Uncanny X-Men i Avengers (okładka łączona w 1 tomie All New X-Men). Będziemy mieli pełny obraz przygód śmierdzących mutantów przed Bitwą o Atom.

Punisher wraca po tylu latach do Polski i ma serię razem z Deadpoolem i nowymi Thunderboltsami. Nawet jak będzie to kiepskie to i tak dobrze będzie smakować. :smile: A tutaj od razu wybrzydzania Punipool rządzi. :smile:


Tradycyjnie niby leję na Thora ale za tą cenę grzech nie brać. Bedziemy też mieć w WKKM Thanos Imperative, w MN Thanos Rising a potem Infinity. Ale bogactwa! Tylko brać, brać brać.

Ekonomy rządzą! Cena rządzi! Tylko to się liczy jak pokazują miesięczne listy bestsellerów w dyskontach. Mój biedny portfel. Eternala jeszcze wezmę, ale potem już nie będę miał kasy na pomniejsze DCki (jak Gothtopia i Wojna w Arkham które wziąłem na luty). Od dziś tylko WKKM, MN i okazje cenowe z DC.

Offline Wukau

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1216 dnia: Luty 08, 2016, 04:54:13 pm »
Nie wiem czemu jeszcze nikt o tym nie wspomniał ale Tomasz Kołodziejczak mówił, że jeżeli będzie dobra sprzedaż to zaczną wydawać 3 tomy na miesiąc. Zakładam, że kwiecień - czerwiec będą 3 tomy na miesiąc a potem albo wrócą do 2 - żeby porównać (tak jak to miało ostatnio miejsce czyli 2 tomy - 1 tom - 2 tomy / na miesiąc) - albo już zostaną na stałe przy 3 tomach miesięcznie co mnie uszczęśliwa  :wink:

Offline VooDoo79

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1217 dnia: Luty 08, 2016, 05:19:13 pm »
Kurde, ta sobie teraz myślę, jak dużo lepszym wyborem zamiast Thunderbolts Waya byłby Punisher Edmondsona. Co ty robisz Egmoncie?  :sad:

Popieram w 100 % że wybór Punishera byłby zdecydowanie lepszy. Egmoncie nie idź tą drogą  :sad:

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1218 dnia: Luty 08, 2016, 05:21:13 pm »
Nie rozumiem tego. Wszystkie tomy serii A, NA, GotG będące przed eventem zostały już wydane. Zapowiedziany jest już wprowadzenie do "Nieskończoności" (3 tom A) i można wydawać event.
Przypominam Ci o annualu do "Nieskończoności" w ostatnim tomie "Wolverine i X-Men", a teraz jeszcze będziemy musieli poczekać na Thunderboltów. Wszystko, co ma teraz miejsce, potwierdza tę teorię. Egmont chce wydać WSZYSTKO, co ma związek z tym eventem, w podobnym czasie, bez żadnej przerwy i nie będzie, jak twierdzisz, że tamta historia może pojawić się kiedykolwiek, byle by wydano ją po "Nieskończoności". Wszystko jest proste. Czego tu nie rozumieć? Może ja czegoś nie wiem, ale to na pewno ma sens.

Offline Malibu

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1219 dnia: Luty 08, 2016, 05:36:17 pm »
Popieram w 100 % że wybór Punishera byłby zdecydowanie lepszy. Egmoncie nie idź tą drogą  :sad:


Raczej nie mogli by go wydać za mały odstęp czasu, 2 lata musi chyba minąć aby Egmont mógł to wydać taki bufor podobno Marvel sobie życzy. Niestety to jest biznes i wydadzą takie serie, które będą im się sprzedawały, tak jak inni pisali ludzie kupią to na podstawie 2 sezonu Daredevila (gdzie będzie Elektra oraz Punisher) oraz jako porównanie do Suicide Squad (filmw śierpniu oraz seria z N52). Ja to kupię bo jestem ciekaw jakie to naprawdę jest (Marvela x\ytam od niedawna więc tak naprawdę lecę ze wszystkim co Egmont wydaje), chcę Deadpoola (mam hype na niego) oraz przeczytał bym tą serię ze względu iz jest ti-inem do Infinity.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2016, 05:40:26 pm wysłana przez Malibu »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1220 dnia: Luty 08, 2016, 05:38:00 pm »
Wybór Punishera może i dobry ale niech już wydadzą tych Thunderboltsów całych jak się na nich zdecydowali a nie zrezygnują po połowie. W sumie 5 tomów to nie aż tak dużo znowu.

Ja nie narzekam, bo czasami mimo, że opinie o danym komiksie były średnie lub złe to mi jakoś tam podszedł. Może mile zaskoczę się i tym razem

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1221 dnia: Luty 08, 2016, 05:59:01 pm »
Egmont chce wydać WSZYSTKO, co ma związek z tym eventem, w podobnym czasie, bez żadnej przerwy


Jeżeli chce wydać wszystko co ma z nim związek i w tym samym czasie to niech już teraz się zabiera za tłumaczenie tego :





 :smile:

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1222 dnia: Luty 08, 2016, 09:16:52 pm »
Omówienie nowych serii od Komiksomaniaka 616

Krytycy Thunderbolts powinni posłuchać. Mnie to co powiedział pan Oskar przekonuje i uspokaja co do tej serii. Nie jesteśmy jeszcze na poziomie USA żeby wszystko wydawać jak leci

Offline buczanova

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1223 dnia: Luty 08, 2016, 09:42:52 pm »
Omówienie nowych serii od Komiksomaniaka 616

Krytycy Thunderbolts powinni posłuchać. Mnie to co powiedział pan Oskar przekonuje i uspokaja co do tej serii. Nie jesteśmy jeszcze na poziomie USA żeby wszystko wydawać jak leci

Może jednak dam Thunderbolts szanse. Martwi mnie tylko wątek o Hawkeye i Moon Knightcie. Rozumiem, że to niszowe serie, ale liczę na to, iż Egmont zdecyduje się je u nas wydać.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1224 dnia: Luty 08, 2016, 09:55:08 pm »
Krytycy Thunderbolts powinni posłuchać.


Krytycy Thunderbolts pisanych przez Waya krytykują komiks bo go znają i te dukanie na jutub mało tu zmieni. Serio, co miała ta opinia zmienić w tej już nabytej? Nidyrydy panie.
perły przed wieprze

Offline SawiK

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1225 dnia: Luty 08, 2016, 10:02:49 pm »
Punisher psychopatycznym zabójca  :shock: Co on jakims Lobo sie stał lol  :doubt: ?  Za czasów Tm-Semic Frank to był gość... skutecznie odpychajaca zapowiedz  :lol: Hmm i jednocześnie Thor wpada w obręb moich zainteresowań zpychajac X men na dalszy dalszy plan.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1226 dnia: Luty 08, 2016, 10:06:23 pm »

Krytycy Thunderbolts pisanych przez Waya krytykują komiks bo go znają i te dukanie na jutub mało tu zmieni. Serio, co miała ta opinia zmienić w tej już nabytej? Nidyrydy panie.

Jesteśmy na początku drogi dopiero. Na razie u nas nie wszystko się sprzeda (Moon Knight, Ms. Marvel czy Hawkeye)

Thunderbolts to drużyna i to stworzona z rozpoznawalnych postaci więc Egmont pomyślał sobie, że wiele osób po to sięgnie.

Znawcy komiksów mają swoje zdanie ale to nie znaczy, że jeden czy drugi laik, który sięgnie po ten komiks to z góry on mu się nie spodoba.

Niektórzy chcieliby za dużo. Poczekajmy cierpliwie jak cała inicjatywa się rozwinie. Jest wtedy szansa na mniej znane postacie.

Offline Julek_

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1227 dnia: Luty 08, 2016, 10:07:08 pm »
Pierwszy raz widzę, żeby ktoś bronił Way`a. Ale co ja tam się znam  :roll:

WOW!Wszystkie serie,które chciałem (z wyjątkiem thunderbolt,ale sprawdzę z ciekawości) .Nieskończoność i Bitwa Atomu pod koniec roku jak przewidywałem.Brak DareDevila według mnie uzasadniony i logiczny.Licencja Marvel Now w naszym kraju jest naprawdę w dobrych rękach!

No (moim zdaniem) właśnie nie bardzo. Rozumiem, że Egmont stawia na pewniaki (GotG, X-Meny, Spider-Many, Avengers, pewnie Deadpool), ale podobnie, jak w przypadku New 52 i "Wonder Women" może warto czasem przemycić coś mniej znanego, ale naprawdę wysokiej jakości. Przez ten i kilka innych wątków się przewija całkiem sporo tytułów - "Hawkeye" Fraction i Aji, "Ms. Marvel" w wersjo G. Willow Wilson, "Moon Knight" Ellisa, "Daredevil" Waida, "Punisher" Edmondsona... Jeden "Thor" (którego akurat nie czytałem) wiosny nie czyni. Ja rozumie, że Kołodziejczak kieruje się rachunkiem ekonomicznym i wydaje to, co się sprzedaj, ale ja dzisiejszymi zapowiedziami byłem nieco rozczarowany. Inna sprawa, że raczej nie należę do typowych "klientów" oferty Now!

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1228 dnia: Luty 08, 2016, 10:09:46 pm »
ale podobnie, jak w przypadku New 52 i "Wonder Women" może warto czasem przemycić coś mniej znanego, ale naprawdę wysokiej jakości.
Hawkeye na bank by lepiej schodził niż Wonder Woman  :smile:

Offline Julek_

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1229 dnia: Luty 08, 2016, 10:15:17 pm »
Jesteśmy na początku drogi dopiero. Na razie u nas nie wszystko się sprzeda (Moon Knight, Ms. Marvel czy Hawkeye)

Jaki tam początek. Rok to kupa czasu. I skąd wiesz, że takie tytuły się nie sprzedadzą? Przecież nie mają thorgalowych nakładów...

Znawcy komiksów mają swoje zdanie ale to nie znaczy, że jeden czy drugi laik, który sięgnie po ten komiks to z góry on mu się nie spodoba

Tam od razu znawcy. To słaby komiks. To Way, na rany boskie! Ja wychodzą z (może ze zbyt idealistycznego) założenia, że Egmont oprócz zarabiania powinien też "wychowywać" czytelników, prezentować im dobre komiksy, budować szeroką i przekrojową ofertę, a nie udowadniać, że Marvel to tylko X-Men/Avengers/Deadpool.

Niektórzy chcieliby za dużo.

Chce dobrych komiksów - to za dużo?

 

anything