trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1079290 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1200 dnia: Luty 08, 2016, 12:34:24 pm »
A co możecie powiedzieć o tym ''Thanos Rising'' ?

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1201 dnia: Luty 08, 2016, 12:37:18 pm »
Świetne posunięcie w związku ze zbliżającą się premierą filmu. Wiele osób może nie znać originu tej postaci, więc przybliżenie jej historii wydaje się dobrym pomysłem ze strony Egmontu.

Offline waszaklasa

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1202 dnia: Luty 08, 2016, 12:42:05 pm »
WOW!Wszystkie serie,które chciałem (z wyjątkiem thunderbolt,ale sprawdzę z ciekawości) .Nieskończoność i Bitwa Atomu pod koniec roku jak przewidywałem.Brak DareDevila według mnie uzasadniony i logiczny.Licencja Marvel Now w naszym kraju jest naprawdę w dobrych rękach!

Offline waszaklasa

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1203 dnia: Luty 08, 2016, 12:49:23 pm »
Infinity i Battle of Atom ciężko mi sobi wyobrazić bez HC ale cóż... większość chyba chce ekonomy.
Miałem podobne obawy z Erą Utrona,ale kiedy dostałem ją w swoje ręce to się uspokoiłem. :smile:

Offline Malibu

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1204 dnia: Luty 08, 2016, 12:56:55 pm »
Ja się cieszę z tego co zapowiedzieli, chodź rzeczywiście Thunderbolts mogli by odpuścić i zamiast tego wydać Hawkeye albo Daredevila, bo oceny na goodreads nie zachwycają, ale dam im szansę. Chodź widzę, że są również Ti-inem do Infinity. o Uncanny Avengers mało wiem ...

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1205 dnia: Luty 08, 2016, 01:00:33 pm »
Ciekawe czy i, która z nowych serii pójdzie na pierwszy ogień w kwietniu. Pewnie drugim tomem będzie Avengers 3 choć jak Ininity dopiero jesienią to nic nie wiadomo


Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1206 dnia: Luty 08, 2016, 01:22:35 pm »
Na pierwszy ogień powinni puścić Uncanny X-Men, bo są dwa tomy w plecy z tym tytułem, a za moment trzeba wydać album X-Men: Battle of the Atom, który wpasowuje się w chronologię po drugim tomie UXM i trzecim tomie All-New X-Men, zawierając:

Part 1: X-Men Battle of the Atom #1
Part 2: All-New X-Men vol. 1 #16
Part 3: X-Men vol. 4 #5
Part 4: Uncanny X-Men vol. 3 #12
Part 5: Wolverine and the X-Men vol. 1 #36
Part 6: All-New X-Men vol. 1 #17
Part 7: X-Men vol. 4 #6
Part 8: Uncanny X-Men vol. 3 #13
Part 9: Wolverine and the X-Men vol. 1 #37
Part 10: X-Men: Battle of the Atom #2

Myślę, że znajdzie się wystarczająco dużo w miarę świeżych, niewyrobionych i niezbyt krytycznych czytelników, którzy kupią Thunderbolts właśnie dla Punishera i Deadpoola i będą zadowoleni. Mam jednak nadzieję, że się mylę., seria będzie się sprzedawać słabo, Egmont ją zakończy i postawi na coś lepszego.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2016, 01:26:44 pm wysłana przez Anionorodnik »

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1207 dnia: Luty 08, 2016, 01:24:11 pm »
Mogą być dwie nowe w kwietniu (Thunderbolts jako pierwsi  :smile: według kolejności w której podali)

i w kinach przed Deadpoolem http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/aktualnosci/art,421,deadpool.html

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1208 dnia: Luty 08, 2016, 01:28:01 pm »
Cytuj
a za moment trzeba wydać album X-Men: Battle of the Atom

Troche długi ten moment. Egmont napisał, że ''Bitwa Atomu'' będzie pod koniec roku dopiero

Offline Carr

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1209 dnia: Luty 08, 2016, 01:37:48 pm »
Mogą być dwie nowe w kwietniu (Thunderbolts jako pierwsi  :smile: według kolejności w której podali)

i w kinach przed Deadpoolem http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/aktualnosci/art,421,deadpool.html
Ktoś chyba popełnił błąd w montażu okładek, bo 1 tom Wolverine'a pojawia się 2 razy.


W temacie: Nie mogę się doczekać ale brakuje Daredevila. Miałem nadzieję, że jest pewny w tym roku.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1210 dnia: Luty 08, 2016, 01:44:31 pm »
W temacie: Nie mogę się doczekać ale brakuje Daredevila. Miałem nadzieję, że jest pewny w tym roku.
Pewnie będzie tak jak pisze WaszaKlasa. Najpierw muszą zaczętymi seriami dojść do "All-New Marvel NOW"

Offline amsterdream

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1211 dnia: Luty 08, 2016, 01:56:44 pm »
Co jest najlepszejsze z tego MN wydawanego przez Egmont?


Ile osób tyle opinii. Na Goodreads najlepsze oceny mają The Superior Spider-Man, Thor i All-New X-Men.

celtic

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1212 dnia: Luty 08, 2016, 02:46:53 pm »
Dzięki za Thora, kurczę tylko dlaczego to Thunderbolts.
Szkoda że nie ma Hulka Aarona i Silvestriego, ale chyba to seria sprzed restartu :(

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1213 dnia: Luty 08, 2016, 03:14:00 pm »
Kurde, ta sobie teraz myślę, jak dużo lepszym wyborem zamiast Thunderbolts Waya byłby Punisher Edmondsona. Co ty robisz Egmoncie?  :sad:

Offline Malibu

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1214 dnia: Luty 08, 2016, 04:41:43 pm »
Zrobiłem tabelkę na podstawie tego co Egmont nam dziś zaserwował z zapowiedzi Marvel NOW na ten rok z aktualnymi seriami, które wychodzą. Bazowałem na tym co napisali czyli Thanos Rising we wakacje Infinity na jesień a Battle of the Atom na koniec roku. I wychodzi iż nie ma bata aby nie zdarzył się miesiąc gdzie będą 3 komiksy z Marvel NOW, bo jak tylko jeden tom Thora, Unc Avengers i Spidera na cały rok? Tabelka jest czysto hipotetyczna i wydaje mi się że dobrze ją zrobiłem.


Można edytować jak ktoś by jakiś błąd zauważył  :smile:


https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JCWLpDB-6URosUrM029Y5fvXzYwVsfMGM2Nv1eCzs8U/edit?usp=sharing


« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2016, 04:46:29 pm wysłana przez Malibu »