Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1064071 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline waszaklasa

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1140 dnia: Luty 06, 2016, 10:15:36 am »
Dla mnie to jest niesamowite - Ms Marvel od momentu powstania bije rekordy popularności, w podsumowaniach na komiks roku jest już drugi raz z rzędu na pudle, ale u nas nic o tym tytule nie słychać.
Bardzo,niesamowite!Może dlatego że Ms Marvel może zostać wydana dopiero po infinity/inhumanity,które pewnie wyjdą pod koniec 2016 roku?

Offline isteklistek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1141 dnia: Luty 06, 2016, 10:21:48 am »
Bardzo,niesamowite!Może dlatego że Ms Marvel może zostać wydana dopiero po infinity/inhumanity,które pewnie wyjdą pod koniec 2016 roku?

Zapewne, prawdopodobnie, niechybnie, chyba z pewnością masz rację, że tak będzie i masz mocne podstawy, aby tak przewidywać... zdaję się na łaskę lepiej wiedzących.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1142 dnia: Luty 06, 2016, 10:45:45 am »
Bardzo,niesamowite!Może dlatego że Ms Marvel może zostać wydana dopiero po infinity/inhumanity,które pewnie wyjdą pod koniec 2016 roku?
Tylko Inhumanity mogą nie wydać wcale  :smile: a Infinity to pewnie jakoś maj/czerwiec.

Offline waszaklasa

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1143 dnia: Luty 06, 2016, 10:51:51 am »
W kwestii wydania Uncanny X-Men, cytat z drugiego forum:
Przypomina mi się sytuacja,kiedy Kołodziejczyk w pytaniach na alei komiksów powiedział,że nie mają w planach Forevel evil a po kilku miesiącach zapowiedzieli ten tytuł.Historia all new x-men bardzo dużo traci bez oglądania jej z ''drugiej strony''. :sad:

Offline Malibu

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1144 dnia: Luty 06, 2016, 10:55:29 am »
Tylko Inhumanity mogą nie wydać wcale  :smile: 


Dlaczego mieli by nie wydawać Inhumanity?

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1145 dnia: Luty 06, 2016, 11:03:13 am »
Dlaczego mieli by nie wydawać Inhumanity?
Tego tomu na pewno nie wydadzą http://www.goodreads.com/book/show/18948780-inhumanity  :smile:

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1146 dnia: Luty 06, 2016, 11:10:10 am »
Tego tomu na pewno nie wydadzą http://www.goodreads.com/book/show/18948780-inhumanity  :smile:

Lubią dzielić co pokazali przy tomie ''Angela'' więc mogliby i to podzielić na 2 tomy ;)

Offline waszaklasa

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1147 dnia: Luty 06, 2016, 11:19:16 am »
Tego tomu na pewno nie wydadzą http://www.goodreads.com/book/show/18948780-inhumanity  :smile:
I bardzo dobrze,bo grubo ponad połowa tego tomu to zeszyty,które ukażą się w innych seriach.
Moim zdaniem Inhumanity mogli by zamknąć w jednym małym tomie gdzie wrzuciliby: Inhumanity 1-2,Inhumanity:Awakening 1-2 i może Inhumanity:Superior Spider-man.   
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2016, 11:24:42 am wysłana przez waszaklasa »

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1148 dnia: Luty 06, 2016, 11:49:42 am »
Przypomina mi się sytuacja,kiedy Kołodziejczyk w pytaniach na alei komiksów powiedział,że nie mają w planach Forevel evil a po kilku miesiącach zapowiedzieli ten tytuł.Historia all new x-men bardzo dużo traci bez oglądania jej z ''drugiej strony''. :sad:

Nie lubię Śmiałkowskiego - za bardzo nosa unosi, a to jego posłowie w Czerwonym Synu, bardziej mi tekst reklamowy przypominało, niż rzetelną ocenę tomu.

A Ms Marvel mimo wszystko jest słabiej rozpoznawalna w Polsce niż inni bohaterowie Marvela. Jak czegoś TM Semic nie wydawał, to nie warto było tego znać. :)

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1149 dnia: Luty 06, 2016, 12:12:50 pm »
I bardzo dobrze,bo grubo ponad połowa tego tomu to zeszyty,które ukażą się w innych seriach.
Najpierw je muszą zacząć wydawać  :smile: Mi się wydaje że wytną 13 zeszyt z New Avengers vol. 3 Other Worlds i tyle będzie z naszego Inhumanity  :badgrin:
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2016, 12:29:37 pm wysłana przez JanT »

Offline misiokles

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1150 dnia: Luty 06, 2016, 12:14:33 pm »
W związku z obecną sytuacją na arenie międzynarodowej mocno wątpię, że Egmont podejmie się wydawania kiedykolwiek Ms. Marvel z NOW.
Bez przesady. Egmont niedawno wznowił Persepolis (mimo tego co dzieje się na arenie miedzy narodowej) a za niedługo Kultura Gniewu startuje z Arabem z Przyszłości.

Offline amsterdream

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1151 dnia: Luty 06, 2016, 01:09:45 pm »
A tak mamy zwykłe ekonomy.

I całe szczęście. Jak dla mnie wszystkie komiksy superhero mogliby wydawać w takiej formie. Może jak ktoś kupuje 2-3 komiksy miesięcznie to faktycznie wielką atrakcją jest dla niego ta twarda okładka, ale jak ktoś bierze 100% superhero to cena i miejsce na półkach odgrywa kluczową rolę.

Rednaczem linii wydawniczej Marvel Now jest Śmiałkowski, wiadomo jakiej postaci jest fanboyem, więc z dużą dozą prawdopodobieństwa można zgadnąć jaki kolejny komiks dostaniemy. Tak czy inaczej, Egmont przede wszystkim musi zarabiać, więc nie sądzę żeby zdecydowali się na komiksy z jakimiś niszowymi postaciami, których oprócz komiksiarzy nikt nie zna.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1152 dnia: Luty 06, 2016, 01:14:16 pm »
Piąteczka @amsterdam - myślimy podobnie. Im taniej tym więcej. Też bym chciał by wszystkie komiksy w Polsce miały tańsze warianty miękkookładkowe. Wtedy więcej bym ich kupował. :)

O - nie wiedziałem, że Śmiałkowski robi też w Egmoncie, ale dobrze wiedzieć.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1153 dnia: Luty 06, 2016, 01:41:59 pm »
Piąteczka @amsterdam - myślimy podobnie. Im taniej tym więcej. Też bym chciał by wszystkie komiksy w Polsce miały tańsze warianty miękkookładkowe. Wtedy więcej bym ich kupował. :smile:

O - nie wiedziałem, że Śmiałkowski robi też w Egmoncie, ale dobrze wiedzieć.


Ja to się tobie dziwię Bazyl bo skoro prowadzisz bloga powinieneś dostawać od nich egzemplarze recenzenckie za friko



Cytuj
7 / Czy przesyłacie Państwo egzemplarze recenzenckie?




Dziennikarzy oraz blogerów zainteresowanych otrzymaniem egzemplarzy recenzenckich zapraszamy do kontaktu pod adresem: aleksandra.chaberska@egmont.pl


Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1154 dnia: Luty 06, 2016, 01:53:12 pm »
Recenzent sępiący tylko na egzemplarzach recenzenckich, to nie recenzent a reklamodawca wydawnictwa. :)
Zresztą - to by miało sens tylko w przypadku gdyby recenzje pojawiały się szybko po premierze, a nie że trzeba czekać i czekać i czekać. Nie wiem po co naEkranie wrzuca swoje recenzje komiksów, skoro mają one taką obsuwę, że zanim się ukazało "Wieczne Zło", już było po premierze JLA itd. No i to kopiowanie postów o WKKM wprost z fanpage'a Aniona - trochę słabo to wygląda.

Po drugie nie mam teraz czasu na pisanie recenzji na swoim blogu. Niestety - zarobiony jestem.