trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1063915 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline brzon

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #960 dnia: Grudzień 08, 2015, 11:16:00 am »
No oby tak było, bo gdyby Egmont faktycznie nie kontynuował tej serii, to byłby niemały skandal!! Bo niby dlaczego?? (może Marvel się znowu do czegoś przyczepił - jak w przypadku Star Wars Komiks - że może numeracja nie powina być od tomu 1?). Oby to był błąd.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #961 dnia: Grudzień 08, 2015, 11:17:26 am »
A są na Superiorze nowe zapowiedzi?

Offline rand34

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #962 dnia: Grudzień 08, 2015, 11:23:08 am »
To może być niezmienione, jeszcze od czasów gdy Wolverine figurował jako seria, po wydaniu Wolverine Claremonta i Millera...


No to trochę mnie uspokoiłeś, mam nadzieję że masz racje i to tylko małe niedopatrzenie na stronie. Fajnie jakby to poprawili, bo tu paru fanów zawału dostanie.

Offline brzon

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #963 dnia: Grudzień 08, 2015, 11:29:29 am »
A są na Superiorze nowe zapowiedzi?
Są. Jest nowy Spidey i 2 tom Wolverina również (z kolejności tomów wynika, że będzie w lutym 2016 r.)

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #964 dnia: Grudzień 08, 2015, 11:40:19 am »
Nie mogę strzelić fotki, wysyłam na szybko link do planowanej okładki 3 tomu (z 7 zeszytu serii) Superiora http://marvel.com/comics/issue/46479/superior_spider-man_2013_7

Dzięki to mi wystarczy ;)

Ciekawe co tam w zapowiedzi dadzą na końcu Ery Ultrona. Liczę na jakąś nową serie albo Infinity zapowiedzą jako kolejny większy tom po Erze Ultrona po prostu

ramirez82

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #965 dnia: Grudzień 08, 2015, 11:46:40 am »
Ciekawe co tam w zapowiedzi dadzą na końcu Ery Ultrona. Liczę na jakąś nową serie

W marcu w kinach Deadpool, a w kwietniu drugi sezon Daredevila, więc może, moooooże...

Offline arczi_ancymon

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #966 dnia: Grudzień 08, 2015, 01:11:04 pm »
Przecież Deadpoola już zapowiedzieli...

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #967 dnia: Grudzień 08, 2015, 01:31:49 pm »
Tytuł tomu 3 to: Kłopoty z głową :biggrin:
Z tego co widzę okładka polskiego tomu 3 jest inna niż w wersji ANG (tomu 2 Superiora).

Błagam powiedz, że to był żart...

Kłopoty z głową? Bez komentarza. Coraz bardziej zaczynam żałować, że zdecydowałem się zbierać tę serię w języku polskim...

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #968 dnia: Grudzień 08, 2015, 01:41:39 pm »
Przecież Deadpoola już zapowiedzieli...

Powiedzieli tylko, że jeżeli będzie więcej serii to na pewno jedną z nich będzie Deadpool a na ten moment żadnego rozszerzenia oferty oficjalnie nie zapowiedziano.

Offline starcek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #969 dnia: Grudzień 08, 2015, 02:43:40 pm »
Kłopoty z głową.. To chyba ma tłumacz. Solidne.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline misiokles

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #970 dnia: Grudzień 08, 2015, 05:32:34 pm »
Serio ? Komiksu jeszcze nie znam ale ''A Troubled Mind'' przetłumaczyłbym prosto na ''Niespokojny umysł''

Jeśli to jajcarski w wymowie komiks - tłumaczenie wówczas wcale takie złe nie będzie.

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #971 dnia: Grudzień 08, 2015, 07:44:31 pm »
Daj spokój. Widać, że Egmont idzie na ilość, a nie jakość w tych wydaniach. Do jakości druku nie mam zastrzeżeń, ale przez takie wpadki tłumacza odechciewa się czytać. Owszem, można to odczytać jako "żart" (bardzo niskich lotów) ale wymowa angielskiego tytułu wcale nie jest "jajcarska", więc nie rozumiem w jakim celu?

mgnesium

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #972 dnia: Grudzień 08, 2015, 08:30:07 pm »
do usunięcia.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2015, 02:09:14 pm wysłana przez mgnesium »

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #973 dnia: Grudzień 09, 2015, 10:30:20 am »
Bo zdaje się, że zmienił się tłumacz w serii o Pająku i faktycznie widać w 2 tomie kilka lapsusów. Wydaje mi się, że Śmiałkowski wcisnął jakiegoś swojego ziomka z NaEkranie.

A co do jakości - 2 tom Pajęczaka jest trochę lepszy niż tom 1, głównie ze względu na poziom humoru (chociaż ograniczony do mentalnych monologów prawdziwego Parkera). Ale to nadal jest słaba seria :( Czy ona się jakoś rozkręca później? Bo ja nie mogę patrzeć na te popierdółki w Sinister Six i małe sępiątka. To jakaś abominacja.

Strasznie tęsknie za pająkiem z lat 80 i 90 :( Albo chociaż za czymś na poziomie runu Straczyńskiego. Szkoda, że mój ulubiony bohater i postać, od której zaczął się u nas boom na superhero, jest obecnie w Polsce tak kiepsko reprezentowana.

ramirez82

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #974 dnia: Grudzień 09, 2015, 10:34:23 am »
Strasznie tęsknie za pająkiem z lat 80 i 90 :( Albo chociaż za czymś na poziomie runu Straczyńskiego. Szkoda, że mój ulubiony bohater i postać, od której zaczął się u nas boom na superhero, jest obecnie w Polsce tak kiepsko reprezentowana.

Ja wiążę duże nadzieje z 87 i 98 tomem WKKM!

 

anything