Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1064055 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #585 dnia: Sierpień 28, 2015, 07:51:19 am »
Marzeniem ściętej głowy są wszystkie serie ale to chyba mało realne w takim tempie. Chyba, że w 2016 trochę przyspieszą.

Tutaj ostro odleciałeś, to nie jest mało realne, a w ogóle nie realne :-)

ramirez82

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #586 dnia: Sierpień 28, 2015, 07:56:01 am »
Przypomnę co o Marvel Now napisał Tomasz Kołodziejczak, w czerwcowych odpowiedziach na pytania czytelników:

Cytuj
zaczynamy od 6 serii (nie licząc wydanego już Avengers ONG), to sporo, jeśli się chce w miarę regularnie wydawać ich kolejne tomy. Od lipca do wrześnie na rynek będą więc trafiać po 2 tomy miesięcznie, potem dostosujemy tempo do wyników sprzedaży. Bardzo chętnie rozszerzymy ofertę, a tytuły takie jak Daredevil, Deadpool, Hulk są na naszej liście. Wszystko zależy od obiorców.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #587 dnia: Sierpień 28, 2015, 08:47:16 am »
Czyli jak sprzedaż będzie bardzo dobra to od stycznia po 3 tomy na miesiąc (akurat nad trzema seriami jeszcze myślą) 9 serii po 4 tomy rocznie to by było NOW znaczy WOW  :biggrin:

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #588 dnia: Sierpień 28, 2015, 09:28:10 am »
No to trza powiększyć im sprzedaż  :cool: Postanowiłem zaopatrywać się w 3 tomy na miesiąc (90zł). ''Wojna bez końca'',  ''Świat Avengers'' i ''Wczorajsi X-Men'' idą na pierwszy ogień

170zł na miesiąc na komiksy to chyba u mnie max :wink: 90 Egmont + 80 WKKM. Ewentualnej kolekcji DC bym chyba nie kupował ;(

Offline rymski

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #589 dnia: Sierpień 28, 2015, 10:21:29 am »
No to trza powiększyć im sprzedaż  :cool: Postanowiłem zaopatrywać się w 3 tomy na miesiąc (90zł). ''Wojna bez końca'',  ''Świat Avengers'' i ''Wczorajsi X-Men'' idą na pierwszy ogień

170zł na miesiąc na komiksy to chyba u mnie max :wink: 90 Egmont + 80 WKKM. Ewentualnej kolekcji DC bym chyba nie kupował ;(

bogi, "Wojna bez końca to naprawdę zły komiks". To oczywście Twoja decyzja, ale przemyśl ją  :roll:
To już lepiej New Avengers, które łączy się z Avengers w jedną historię. Przed chwilą skończyłem Strażników Galaktyki i przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczony - bardzo przyjemna lektura, którą również gorąco polecam. Ale "Wojnę bez końca" omijałbym szerokim łukiem.

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #590 dnia: Sierpień 28, 2015, 10:27:50 am »
bogi1 - kroczysz słuszną drogą, jednakże nie jest ona pozbawiona manowców, które zwą się
''Wojna bez końca''
Radzę Ci przemyśl swą decyzję

P.S. rymski mnie wyprzedził

Offline JorgeMarvel

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • the time is near
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #591 dnia: Sierpień 28, 2015, 10:33:15 am »
Koledzy mają racje lepiej ominąć tą pozycje.
the time is near

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #592 dnia: Sierpień 28, 2015, 10:36:30 am »
Może i ''Wojna bez końca'' jest zła ale chce mieć po prostu komplet od egmontu. Takie rzeczy jak Astonishing Thor przełknąłem to i to jakoś przełknę  :lol:

Offline mack3

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #593 dnia: Sierpień 28, 2015, 10:40:41 am »
Może i ''Wojna bez końca'' jest zła ale chce mieć po prostu komplet od egmontu. Takie rzeczy jak Astonishing Thor przełknąłem to i to jakoś przełknę  :lol:
to spokojnie poczekaj aż pojawi się na allegro za 10 czy 15 zł ;)

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #594 dnia: Sierpień 28, 2015, 10:42:25 am »
@UP
To odkup mój egzemplarz. To naprawdę zły komiks jest - weź New Avengers.
Czyli moje nadzieje nie były płonne - Hickman w New Avengers naprawdę dobrze poprowadził historię. Takie komiksy lubię czytać. Szkoda, że kolejne zeszyty są na razie dość odległe czasowo - dopiero po Erze Ultrona, a wcześniej wyjdą kolejni Strażnicy Galaktyki.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #595 dnia: Sierpień 28, 2015, 10:44:16 am »
Dobra to jeszcze zobaczymy może rzeczywiście wezmę New Avenegers a Wojnę najwyżej kiedyś się dokupi tak jak mówi mack3 za 10 zeta z allegro  :lol:

Offline radef

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #596 dnia: Sierpień 28, 2015, 10:45:30 am »
Czyli moje nadzieje nie były płonne - Hickman w New Avengers naprawdę dobrze poprowadził historię. Takie komiksy lubię czytać. Szkoda, że kolejne zeszyty są na razie dość odległe czasowo - dopiero po Erze Ultrona, a wcześniej wyjdą kolejni Strażnicy Galaktyki.
2. tom "New Avengers" to nie tylko będzie po Erze Ultrona, ale też po 3. tomie "Avengers", powinien być dopiero wydany z 4. tomem "Avengers" i z "Infinity".
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #597 dnia: Sierpień 28, 2015, 01:19:22 pm »
Eeeee - nie powiem. Bendis w tych kilku zeszytach nowego voluminu Strażników Galaktyki się całkiem nieźle postarał. Wrzucił dobre żarty i od razu fajnie mi się to czytało. Jedyna wada - pół albumu to znowu ...one originy większości postaci grupy. Na co mi to? Akurat te fragmenty w polskim wydaniu spokojnie mogli pominąć i wrzucać kolejne zeszyty z akcją. Dobrze, że chociaż komiks był niedrogi. Jeśli tylko w drugim tomie Bendisowi nie skończy się wena (jak to było w New Avengers vol.1) to będzie ok.

Offline radef

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #598 dnia: Sierpień 28, 2015, 01:42:44 pm »
Akurat te fragmenty w polskim wydaniu spokojnie mogli pominąć i wrzucać kolejne zeszyty z akcją. Dobrze, że chociaż komiks był niedrogi.
Nie sądzę, że takie "ciachanie" albumów spodobało mi się większości czytelników. Jest tak jest w oryginale i dobrze. Nie każdy musi wiedzieć wszystkiego o bohaterach.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #599 dnia: Sierpień 28, 2015, 02:12:52 pm »
Eeeee - nie powiem. Bendis w tych kilku zeszytach nowego voluminu Strażników Galaktyki się całkiem nieźle postarał. Wrzucił dobre żarty i od razu fajnie mi się to czytało. Jedyna wada - pół albumu to znowu ...one originy większości postaci grupy. Na co mi to? Akurat te fragmenty w polskim wydaniu spokojnie mogli pominąć i wrzucać kolejne zeszyty z akcją. Dobrze, że chociaż komiks był niedrogi. Jeśli tylko w drugim tomie Bendisowi nie skończy się wena (jak to było w New Avengers vol.1) to będzie ok.
Drugi tom strażników ma aż 7 zeszytów to nawet jak fabularnie będzie gorszy to wyjdziesz na swoje  :badgrin: