trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1073509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #570 dnia: Sierpień 27, 2015, 12:25:19 pm »
Wcześniej w tym temacie Anion wrzucił diagram z kolejnością czytania Avengers/New Avengers/Infinity.

W wątku o Avengers

Offline misiokles

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #571 dnia: Sierpień 27, 2015, 12:30:28 pm »
All New X-Men:
- Jestem pod wrażeniem, komiks bdb
- jest wszystko, czego można się spodziewać po X-Menach, akcja, intryga, nietuzinkowa fabuła, nemesis, katharsis
(...)
Czy naprawdę w tym komiksie nikogo oprócz mnie nie boli, że scenarzyście nie chciało się wejść w charakter wczorajszych X-Menów trochę głębiej i przeczytać kilkanaście starych historii? Może wtedy Beast byłby bardziej Beastowy i używałby bardziej skomplikowanego słownictwa, Iceman wesołkowaty i psotny a Jean kruchą istotką bojącą się własnego cienia?

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #572 dnia: Sierpień 27, 2015, 12:40:50 pm »
@UP
Wymagasz pogłębionego studia postaci od Bendisa? Daj spokój. On se pisze tak jak ustalili na kolegium redakcyjnym, mimo że często nie ma to nic wspólnego z charakterem i normalnym sposobem postępowania danych bohaterów. Ustalono że robimy z Cyclopsa drugiego Magneto? To robimy, choćby się paliło i waliło a pomysł był bez sensu.

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #573 dnia: Sierpień 27, 2015, 12:41:49 pm »

Może ktoś jeszcze mi nakreślić na szybko, jak się mają wychodzące równolegle serie do siebie?

Avengers mamy już załatwione, a znalazłem jeszcze coś o X-Men. A jakbyś chciał coś więcej (naprawdę WIĘCEJ) to jest jeszcze to.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #574 dnia: Sierpień 27, 2015, 12:42:45 pm »
- w pierwszej połowie bardzo dobra kreska 9/10 (choć to ten mniej uzdolniony Kubert)
- kreska spada do przeciętnej,
Prawie tak, ale jednak zupełnie nie. Pierwsza połowa to Opena. (Chyba, że mam amnezję.)

- kreska bardzo komiksowa, niczym ze świata Ultimate
Co?

Jak byłem przeciwnikiem Marvel Now! i uważałem, że pomysł spłonie na panewce, stosując całkiem przeciwną politykę niż świat Ultimate, gdy raczkował, tak teraz kupili mnie w całości,
Dlatego może warto najpierw coś przeczytać zanim zadeklaruje się jako "przeciwnik"?

@Misiokles
Mnie też to boli.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #575 dnia: Sierpień 27, 2015, 12:43:40 pm »
@UP
Wymagasz pogłębionego studia postaci od Bendisa? Daj spokój. On se pisze tak jak ustalili na kolegium redakcyjnym, mimo że często nie ma to nic wspólnego z charakterem i normalnym sposobem postępowania danych bohaterów. Ustalono że robimy z Cyclopsa drugiego Magneto? To robimy, choćby się paliło i waliło a pomysł był bez sensu.
Ale podobało ci się jak poprowadził Spider-Mana w New Avengers?

Offline Garf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #576 dnia: Sierpień 27, 2015, 12:46:27 pm »
Ustalono że robimy z Cyclopsa drugiego Magneto? To robimy, choćby się paliło i waliło a pomysł był bez sensu.

Zdaje się, że nawet w tym temacie Anionorodnik wykazał, że przemiana charakteru Cyclopsa była dość długo, stopniowo i starannie przeprowadzana... do tego w odpowiedzi na Twój post  :wink:
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #577 dnia: Sierpień 27, 2015, 12:48:44 pm »
Panie Janku - ale tylko w pierwszych 6 zeszytach. Potem odszedł od tego i zmarginalizował zupełni tą postać. Nawet zepsuty zegar dobrze wskazuje czas dwa razy w ciągu dnia. Ale u mnie Bendis ma na razie więcej minusów niż plusów. Czekam na tego Daredevila, jutro przeczytam tych Strażników Galaktyki.

@Garf
Wiem, że według niego może to dobrze zrobiono. Ale nie według mnie.
Spoiler: pokaż
Zabicie Profesora X przez Scota mogłoby przejść na jakiejś alternatywnej Ziemi, ale nie w 616.
Zresztą Cyclops to tylko czubek góry lodowej. Wcześniej był Stark, potem Daredevil, umierający Wolverine itp.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2015, 12:55:37 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #578 dnia: Sierpień 27, 2015, 12:50:15 pm »
@UP
Wymagasz pogłębionego studia postaci od Bendisa?


Z marszu mogę wymienić kilkanaście komiksów gdzie zrobił to wzorowo.
perły przed wieprze

Offline adro

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #579 dnia: Sierpień 27, 2015, 08:00:49 pm »
no wlasnie bendis naprawde ma pojecie o tworzeniu komiksow.  :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #580 dnia: Sierpień 27, 2015, 08:26:06 pm »
5 Eisnerów to nie byle co (ja mam tylko o jednego mniej  :biggrin: )

Offline zielone_biurko

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #581 dnia: Sierpień 27, 2015, 09:09:21 pm »
Wcześniej w tym temacie Anion wrzucił diagram z kolejnością czytania Avengers/New Avengers/Infinity.

Też już mam te dwa zeszyty, zaraz biorę się za czytanie.


oprócz tego reszta serii idzie równolegle? Iron Man u boku Avengers i Guardiansów? Avengers na Marsie i w zetknięciu się z X-Men? :D

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #582 dnia: Sierpień 28, 2015, 12:27:40 am »
W końcu postanowiłem sięgnąć po Marvel NOW od Egmontu i kupić to co wyszło do tej pory.

Mam takie pytanie. Czy można liczyć w przyszłości na inne serie z NOW ? Powiedzmy Uncanny X-Force, Deadpool etc. ? Czy całość będzie ograniczała się do (Strażników, New Avengers, Avengers, All-New X-Men, i Superior Spidera) + wyjątki jak Age of Ultron ? Nie śledziłem tematu od początku więc nie wiem czego się spodziewać i czy jest na co czekać w dłuższej perspektywie.

Marzeniem ściętej głowy są wszystkie serie ale to chyba mało realne w takim tempie. Chyba, że w 2016 trochę przyspieszą.

Offline Wukau

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #583 dnia: Sierpień 28, 2015, 02:40:13 am »


Naprawdę - już myślałem, że Egmont poważnie wziął się za walkę o klienta z konkurencyjnym Hachette i wydał własną tanią, dobrą serię dla mas. Ale za 2 tygodnie wyjdą ostatnie podwójne numery i potem będzie nam siąpił po jednym tomiku na miesiąc. Co jest dla ogółu niezrozumiałe. Za tym musi kryć się jakiś spiseg. :smile:



Straszne głupoty gadasz to jest oczywiste, że nie będą płacić więcej za linencję skoro chcą najpierw sprawdzić rynek...


Mam takie pytanie. Czy można liczyć w przyszłości na inne serie z NOW ? Powiedzmy Uncanny X-Force, Deadpool etc. ? Czy całość będzie ograniczała się do (Strażników, New Avengers, Avengers, All-New X-Men, i Superior Spidera) + wyjątki jak Age of Ultron ? Nie śledziłem tematu od początku więc nie wiem czego się spodziewać i czy jest na co czekać w dłuższej perspektywie.

Egmon będzię sprawdzał to co się sprzedaję i potem na podstawie tego decydował co dalej będzię wydawał. Co do innych serii osobiście stawiałbym (oczywiście zakładając, że komiksy będą się sprzedawać), że wydadzą deadpoola - zapewne w okolicy lutego 2016 przy premierze filmu

Offline Archie

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #584 dnia: Sierpień 28, 2015, 06:26:41 am »
Czy można liczyć w przyszłości na inne serie z NOW ? Powiedzmy Uncanny X-Force, Deadpool etc. ?
Jeśli to co teraz wychodzi będzie się dobrze sprzedawać to w planach będą Uncanny X-Men Bendisa oraz Deadpool.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."