Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1064254 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JorgeMarvel

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • the time is near
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 14, 2015, 10:24:15 pm »
Wolałem czekać na potwierdzenie.
Dla pewności.
the time is near

Offline amsterdream

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 14, 2015, 10:54:56 pm »
Jutro o 16.00 spotkanie z Egmontem, pewnie pojawi się więcej konkretów. Ciekawi mnie z jaką częstotliwością będą te komiksy wydawane.

Tutaj trochę obszerniejsze info o planowanych seriach:
https://www.youtube.com/watch?v=b_P5Y-rh6Yw

Edit: pod filmikiem autor napisał, że na początku jeden tom co miesiąc. Liczyłem na co najmniej dwa  :doubt:
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2015, 10:58:02 pm wysłana przez amsterdream »

Offline FloreK9

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #137 dnia: Maj 14, 2015, 11:24:43 pm »
Edit: pod filmikiem autor napisał, że na początku jeden tom co miesiąc. Liczyłem na co najmniej dwa  :doubt:

No popatrz, a ja liczyłem właśnie na jeden. :) Tylko dlatego, że mój budżet już tego nie wytrzymuje... rozpiskę mam zrobioną do końca roku (głównie dzięki Egmontowi) z określonym budżetem którego nie chce przekroczyć. Problem w tym, że przy kolejnych zapowiedziach dwa razy w miesiącu pula rośnie, a nie bardzo widzę komiksy z których skłonny jestem zrezygnować*.

* myślałem, że nie podejdzie mi Blueberry i ze spokojnym sumieniem będę mógł opchnąć tomy 1 i 3 które właśnie kupiłem, ale po pierwszym tomie mam ochotę na jeszcze i skończy się pewnie na dokupieniu 4 i 5 (bo pewnie wyjdzie jeszcze w tym roku) integrala.

ramirez82

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #138 dnia: Maj 14, 2015, 11:39:56 pm »
* myślałem, że nie podejdzie mi Blueberry i ze spokojnym sumieniem będę mógł opchnąć tomy 1 i 3 które właśnie kupiłem, ale po pierwszym tomie mam ochotę na jeszcze i skończy się pewnie na dokupieniu 4 i 5 (bo pewnie wyjdzie jeszcze w tym roku) integrala.

Ha! Bardzo dobrze, kolejny nieszczęśnik wpadł w pułapkę tego komiksu. Patrząc chociażby na forum, ostatnio tylu nas jest, że zaczynam wierzyć w dokończenie tej serii przez Egmont.  :D

Edit: pod filmikiem autor napisał, że na początku jeden tom co miesiąc. Liczyłem na co najmniej dwa  :doubt:

I jeszcze autor daje nadzieje na "Moon Knight", czy "Ms. Marvel"!

Offline adro

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #139 dnia: Maj 15, 2015, 12:14:42 am »
fajny filmik, robi sie ciekawie. Jak pomysl zalapie to bedzie wiecej tomow, no no  :razz:
Moon knight i ms marvel- jestem na tak  :biggrin:
Pewnie jak projekt wypali, to egmont wyda wszystkie ciekawe serie z marvel now  :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 15, 2015, 08:45:44 am »
A Marvel Now bedzie dostepne w Empikach?


EDIT: Juz wiem ze tak :)

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #141 dnia: Maj 15, 2015, 04:34:31 pm »
Wieści z targów czyli więcej szczegółów o planach Egmontu na wydawanie Marvel NOW!:
http://www.marvelcomics.pl/news/index/id/23570/Egmont-i-Marvel---wiecej-informacji

Kurde, lepiej żeby nie wydawali "Age of Ultron", bo to chała straszna jest... Uncanny X-Men jest powiązane fabularnie z All-New X-Men, a oni stawiają sobie warunki, aby ruszyć z tą serią? Odnoszę wrażenie, że Kołodziejczak nie bardzo orientuje się w Marvelu.

Offline amsterdream

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 15, 2015, 04:46:28 pm »
Jestem zadowolony, że po dwa miesięcznie. Gdyby wydawali jeden to nie dogonilibyśmy oryginałów. W planach Deadpool, Uncanny X-Men. Uncanny mam nadzieję, że się pojawi bo jest powiązany z All-New i według mnie to najlepsze seria z mutantami (Cyclops jako faszysta :cool: ).
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2015, 05:18:35 pm wysłana przez amsterdream »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #143 dnia: Maj 15, 2015, 04:48:39 pm »
Odnoszę wrażenie, że Kołodziejczak nie bardzo orientuje się w Marvelu.
Ja od początku mojej komiksowej przygody odnoszę wrażenie, że Pan Kołodziejczak w wielu rzeczach się słabo orientuje, ale zaraz zostanę zakrzyczany przez Panów "zrób to lepiej skoroś taki mądry". :cool:

Offline cro_no

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 15, 2015, 05:21:45 pm »
No tak, ale trzeba mieć na uwadze że już po trzech TPB All New X-Men mamy Battle of the Atom, w skład którego wchodzą m.in. zeszyty Uncanny X-Men. A do tego miejsca, w kilku zeszytach, historie z All New i Uncanny się zazębiają. I o ile początek All New X-Men jest nawet spoko (tzn. nic nadzwyczajnego, ale za tą cenę poczytać można), to później (przynajmniej dla mnie) jest już o poziom niżej.
Uncanny jest komiksem zdecydowanie ciekawszym, no i przedstawione są w nim wydarzenia które (chyba) mają wpływ na wszystkich mutantów (okaże się (albo i nie) wraz z numerem 36, czyli 600).

ramirez82

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #145 dnia: Maj 15, 2015, 05:26:04 pm »
No i się nie dowiedziałem, czy rozważają Hawkeya, Moon    Knight i Daredevila...

Offline adro

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 15, 2015, 05:37:52 pm »
Daredevila jesli wszystko ladnie pojdzie pewnie pociagnie siiiideca  :lol: :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline pokia

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #147 dnia: Maj 15, 2015, 05:44:44 pm »
? Odnoszę wrażenie, że Kołodziejczak nie bardzo orientuje się w Marvelu.

Cholera, ja tak bardzo się nie orientuję, że nawet nie próbuję się dotykać tych komiksów. Dla mnie, osoby która wypadła z trykotów dwie dekady temu, to nie do ogarnięcia. Ilość serii, wątków, runów i innych wygibasów jest porównywalna do tych w m jak miłość, na wspólnej, ranczo, dynastia i moda na sukces razem wzięte, wymieszane i wstrząśnięte...

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #148 dnia: Maj 15, 2015, 05:47:47 pm »
Cholera, ja tak bardzo się nie orientuję, że nawet nie próbuję się dotykać tych komiksów. Dla mnie, osoby która wypadła z trykotów dwie dekady temu, to nie do ogarnięcia. Ilość serii, wątków, runów i innych wygibasów jest porównywalna do tych w m jak miłość, na wspólnej, ranczo, dynastia i moda na sukces razem wzięte, wymieszane i wstrząśnięte...
I równocześnie prawie każdą możesz wziąć po prostu od zeszytu oznaczonego nr. 1 i zacząć czytać - i gwarantuję że będziesz wiedział co się dzieje.

ramirez82

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #149 dnia: Maj 15, 2015, 05:54:04 pm »
A nic nie wiadomo, czy Egmont będzie sięgać po starsze tytuły Marvela?

 

anything