trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1064823 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 13, 2015, 08:20:25 am »
Trzeba szukac kolejnego etatu zeby sobie pozwolic na 6 komiksow na miecha liczac +- 50zl za sztuke.
A jeszcze inne wydawnictwa...

Offline devilbot

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 13, 2015, 08:21:38 am »
Z zapowiedzianych przeczytałem All New X-Men i New Avengers. Są to dość przyzwoite komiksy jak na obecnego Marvela. Możliwe, że najlepsze z tych co wyda Egmont.
Niestety dla mnie nie na tyle by kupić.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 13, 2015, 08:30:03 am »
czytałem wszystkie Avengersy Hickmana i uważam, że to dobry wybór. historia jest epicka, postaci są ciekawie poprowadzone, czuć fatalizm i są fajne momenty (watek Thora i Hyperiona). jedyny minus, że można się trochę pogubić w mitologii nie znając wcześniejszych komiksów, zwłaszcza Fantastic Four i FF Hickmana, bo to naczynia połączone, aczkolwiek cienkimi nitkami.

ramirez82

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 13, 2015, 08:31:20 am »
Czy Superior Spider-Man to ta seria gdzie SM jest latynoskim pedalem? Jesli tak to od reki bojkotuje ta serie.


Hehe, nie, to nie to. W Superior jest jeszcze bardziej kontrowersyjny pomysł na nowego Spider-mana. Tu masz opis:

http://naekranie.pl/artykuly/marvel-now-ktore-serie-przeczytamy-po-polsku

Offline [robak]

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 13, 2015, 08:33:24 am »
A New Avengers? Przyznam, że Hickman bardzo mi odpowiada w swoich autorskich seriach (East of West, The Manhattan Projects, + jego wszystkie w zasadzie one-shoty). Ciekaw jestem jego dokonań w superhero, choć szczególnym fanem tego gatunku nie jestem. A jeśli już to... DC.

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 13, 2015, 08:40:28 am »
Mam nietypową prośbe. Czy bedzie ktos na Komiksowej Warszawie i kupilby mi "Avengers: Wojna bez końca” która ma miec prapremiere na tych wlasnie Targach?

Czemu zostaja wydani jacys nowi Straznicy Galaktyki jak w polsce nie byly wydane nigdy wczesniejsze serie SG?



Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 13, 2015, 08:43:10 am »
Czemu zostaja wydani jacys nowi Straznicy Galaktyki jak w polsce nie byly wydane nigdy wczesniejsze serie SG?


Patrząc z tej perspektywy to Egmont powinien zacząć od wydawania Marvel Masterworks.
perły przed wieprze

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 13, 2015, 09:06:48 am »
Dziekuje bardzo  :biggrin:

Offline burberry

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 13, 2015, 09:18:55 am »
Ogólnie bardzo się cieszę na tę inicjatywę. Brak HC - możliwość kupna w necie za pewnie ok. 3 dyszki - ekstra! Nie widzę sensu pakowania tego w HC, wychodzi tyle komiksów, że kupuję zaledwie 1/10 tego, co bym chciał (jeśli w ogóle). przystępna cena to świetne posunięcie, zwłaszcza, że WKKMy są po 40 zł - ten sam target! Wydawanie pajęczaka w regularnej serii to dla mnie miód i powrót do dzieciństwa.

Spróbuję i zobaczę - inicjatywa super.
Bóg Cię kocha

Offline Motyl

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 13, 2015, 09:28:25 am »
Cytuj
Czemu zostaja wydani jacys nowi Straznicy Galaktyki jak w polsce nie byly wydane nigdy wczesniejsze serie SG?

Patrząc z tej perspektywy to Egmont powinien zacząć od wydawania Marvel Masterworks.

Po co się ograniczać, najlepiej domagajmy się naskalnych malowideł z jaskiń w Akwitanii, to ponoć lepsze niż nowe komiksy ze Strażnikami Galaktyki, które są tylko niezłym czytadłem.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 13, 2015, 10:14:30 am »
Reakcja prawidłowa, bo inaczej tego nie da się nazwać.

fragsel

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 13, 2015, 10:36:18 am »
x3

Offline burberry

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 13, 2015, 10:37:19 am »
zaraz zacznie się shitstorm:) a w której serii SM jest latynoskim pedałem? Nie słyszałem o takiej, szczerze mówiąc.
Bóg Cię kocha

Offline Motyl

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 13, 2015, 11:32:56 am »
Mam już egzemplarz Wojny bez końca, solidne wydanie w miękkiej oprawie, innej ten komiks nie potrzebuje. Wstęp Clarka Gregga (filmowy agent Coulson), biosy autorów, plus zapowiedź pozostałych 6 tytułów jako dodatki. To tak wrażenia na szybko. 

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 13, 2015, 12:09:52 pm »
Mam już egzemplarz Wojny bez końca, solidne wydanie w miękkiej oprawie, innej ten komiks nie potrzebuje. Wstęp Clarka Gregga (filmowy agent Coulson), biosy autorów, plus zapowiedź pozostałych 6 tytułów jako dodatki. To tak wrażenia na szybko.
Pisze gdzie drukowane?

 

anything