Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1065002 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inuki

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 12, 2015, 05:10:59 pm »
Zaskoczył mnie Egmont, nie powiem. W życiu nie myślałem, że pójdą w superhero od Marvela kiedy wystartowali z DC Deluxe. Ten pierwszy tom obadam, bo cena bardzo atrakcyjna, a i sam komiks specjalnie zły chyba nie będzie (przynajmniej z tego co widziałem na necie). Kreska dość specyficzna, ale podoba mi się. Wprawdzie preferuję twarde okładki, ale w tym przypadku cieszę się na miękką. Gdyby była wersja HC (i wyższa cena), to bym odpuścił, bo jednak pierwszeństwo ma u mnie DC. Ciekaw jestem tych kolejnych tytułów. Wszystkiego kupować na bank nie będę, ale "Superiorem" bym nie pogardził. Kurcze, strasznie dużo tych dobroci ostatnio na rynku komiksowym, a zaległości ciągle rosną :-/

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 12, 2015, 06:03:41 pm »
Magazyn EGO (pierwsze słyszę) twierdzi, że pozostałe tytuły z Marvel NOW! (lub tuż przed) od Egmontu to:


All-New X-Men Vol. 1: Yesterday's X-Men (All-New X-Men: Wczorajsi X-Men)
Avengers Vol 1: Avengers World (Avengers: Świat Avengers)
New Avengers Vol. 1: Everything Dies (New Avengers: Wszystko Umiera)
Guardians of the Galaxy Vol. 1: Cosmic Avengers (Strażnicy Galaktyki: Kosmiczni Avengers)
Amazing Superior Spider-Man Vol. 1 HC (Amazing Spider-Man: Ostatnie Życzenie)
Wolverine and the X-Men Vol. 5 (Wolverine i X-Men)

EDIT: Sory, zgubiłem jeden tytuł (Świat Avengers). Już poprawione.
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2015, 08:08:11 pm wysłana przez Anionorodnik »

mgnesium

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 12, 2015, 06:05:07 pm »
Magazyn EGO (pierwsze słyszę) twierdzi, że pozostałe tytuły z Marvel NOW! (lub tuż przed) od Egmontu to:


All-New X-Men Vol. 1: Yesterday's X-Men (All-New X-Men: Wczorajsi X-Men)
New Avengers Vol. 1: Everything Dies (New Avengers: Wszystko Umiera) - Hickman!
Guardians of the Galaxy Vol. 1: Cosmic Avengers (Strażnicy Galaktyki: Kosmiczni Avengers)
Amazing Spider-Man: Dying Wish (Amazing Spider-Man: Ostatnie Życzenie)
Wolverine and the X-Men Vol. ? (Wolverine i X-Men)

a jest sens wydawać new avengers bez regularnych avengers? przecież to ta sama historia. ego chyba chce zostać polskim bleeding cool. niemniej w takim wypadku brałbym wszystko oprócz x-menów bendisa.

Lokus

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 12, 2015, 06:08:35 pm »
EGO podało też "Avengers: Świat Avengers"

Offline Garf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 12, 2015, 06:28:42 pm »
Mówcie mi Sherlock  :cool:

Matko, z Egmontu robi się jakiś kosmiczny potentat (I, for one, welcome our new Egmont overlords). Cena bardzo atrakcyjna - pewnie da się to nabyć w dyskontach poniżej 30 zł, tak jak chodzą stare Star Warsy od Egmontu. Nawet 8azyliszek nie będzie miał się czego czepić :smile: Forma wydania bardzo fajna i moim zdaniem tak właśnie powinno być - nowe komiksy z paru ostatnich lat w miękkiej, a w twardej klasyka i uznane opowieści.

Ci "X-Men" to ta historia z młodszymi wersjami pierwszego składu przeniesionymi do teraźniejszości? Podobno to raczej cienkie było (do dziś pamiętam recenzję "Battle of Atom" z Avalonu, którą Anionorodnik chyba tu kiedyś wrzucił). Ale zdaje się, że ci "Avengers" trzymają niezły poziom. Z kolei "Spider-Man" to ta historia, która bezpośrednio prowadzi do serii "Superior Spider-Man" - może być ciekawie.

 Tak nawiasem - ciśnienie mi podniósł taki jeden użytkownik na profilu WKKM, który wykłóca się, że takie wydawanie tego to zły pomysł, bo trzeba zrobić jakieś wprowadzenie, a to takie wrzucenie w akcję w biegu itp. itd. ... A przecież założeniem tej serii Official Graphic Novel jest właśnie tworzenie opowieści łatwo dostępnych także dla czytelników, którzy nie "siedzą" w Marvelu i z uwagi na to jest to świetne wprowadzenie! Czasem tak się cieszę, że nie mam konta na Facebooku...
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline FloreK9

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 12, 2015, 06:47:11 pm »
Czyli nie trafiłem tylko z Wolverine and the X-Men... aczkolwiek nie bardzo rozumiem wybór tego komiksu. Może ktoś bardziej siedzący w Marvelu mnie oświeci. :smile: Z Superiorer też zaliczam trafienie bo zaczynają od ostatniego tomu Amazing którego następstwem właśnie Superior.  :wink:

Offline radef

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 12, 2015, 06:51:57 pm »
Wolverine and the X-Men Vol. 5? - start Marvel NOW? (Wolverine i X-Men)
Po pierwsze - link do Avengers. Po drugie - a może Wolverine & the X-Men Volume 1: Tomorrow Never Learns? Trudno powiedzieć, na pewno z jutrzejszego newsa na Na Ekranie dowiemy się więcej.
Po trzecie - 5 tytułów to była oczywista oczywistość i trudno było się czegoś innego spodziewać (szczególnie bo bohaterach w zapowiedzi).
Ja będę kupował wszystkie, bo cena jest bardzo, bardzo atrakcyjna.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline acidos

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 12, 2015, 07:00:59 pm »
Jeśli podane tytuły są prawdziwe to biorę wszystkie prócz New Avengers bo już posiadam ten tom.

Offline Szekak

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 12, 2015, 07:01:33 pm »
Ja również, bo jestem fanboyem superhero i biorę obowiązkowo wszystkie pozycje jakie wychodzą w tych klimatach. Akurat New52 i DC Deluxe bardzo mi się podoba w twardych oprawach, natomiast tutaj fajnie, że będą miękkie i cena mniejsza. :smile:

Offline FloreK9

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 12, 2015, 07:03:06 pm »
Ja wszystkiego nie kupuje, czytałem kilka zeszytów Wolverine & the X-men  nie podeszło mi w ogóle... no i Wolverine irytuje mnie w komiksach od dłuższego czasu. Strażników Bendisa też odpuszczam, naczytałem się kiepskich opinii. Reszta w koszyku jeśli utrzymają cenę tego tomu Avengers który premierę ma na KW - którego też odpuszczam.

Idealnie się złożyło z tą zapowiedzią Egmontu bo miałem zabrać się zbieranie całego runu Hickmana w Avengers i New Avengers w oryginale. Szkoda tylko, że nie w HC,  ale nie można mieć wszystkiego. :wink: Ciekawe czy i jak wydadzą takie Infinity - to już koniecznie w HC.

Offline stupidbadugly

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 12, 2015, 07:26:37 pm »
Ja bym się najbardziej cieszył z Silver Surfer, She-Hulk, Moon Knight i Ms Marvel, ale pewnie będzie tłuczenie tego samego (tak jak Batmana w DC), za przeproszeniem, do wyrzygania :smile: Fajnie, że w miękkiej i cena nieduża. Świat Marvela (i DC) jest na tyle zróżnicowany, że oferta może być różnorodna i w stylu  "dla każdego coś miłego" ale niestety za WKKM przewodem szykuje się dominacja naj$$$ marek. No cóż c'est la vie.

Offline amsterdream

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 12, 2015, 07:27:19 pm »
Świetna cena, biorę wszystko chociażby dla samego wsparcia idei. W dyskontach będzie można te komiksy już za 25zł dostać.

Ja się akurat cieszę, że nie ma HC - będzie mniej miejsca na półce zajmować (które kurczy mi się w tempie błyskawicznym) i cena jest atrakcyjna (podejrzewam, że przy HC byłoby z 20zł drożej). Trochę żałuję, że Nowe DC nie jest od początku w takim standardzie wydawniczym publikowane.

Dobór tytułów niezły chociaż wolałbym Uncanny X-Men od All-New X-Men. Liczę, że w przyszłości Egmont sięgnie po Hawkeye, Moon Knighta, All-New X-Factor i wspomniane Uncanny X-Men.

Offline Szekak

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 12, 2015, 07:38:23 pm »
Ten Hawkeye faktycznie taki świetny, że każdy o nim mówi? :)

Offline arczi_ancymon

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 12, 2015, 07:43:52 pm »
Dobrze, że w SC, bo współczesny Marvel to czytadła. Jakby wydali Punishery Max i Daredevile od Millera/Bendisa/Waida, to pierwszy dałbym im moją kapustę.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 12, 2015, 07:44:24 pm »
Ten Hawkeye faktycznie taki świetny, że każdy o nim mówi? :smile:
Hawkguy jest genialny!  :cool:


ego chyba chce zostać polskim bleeding cool.
Na potwierdzenie mamy fotki zapowiedzi z ostatnich stron "Avengers: Wojna bez końca"! :cool:
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2015, 07:48:39 pm wysłana przez Anionorodnik »

 

anything