Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1077824 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline miragepl89

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3840 dnia: Marzec 06, 2018, 02:59:07 pm »
Czy ten Deadpool naprawdę się TAK DOBRZE sprzedaje, że stał się z automatu serią z największą ilością tomów z całego Marvel NOW! w Polsce?

A może to po prostu działanie pod film, który wchodzi w podobnym okresie. Tego "10-tego" Deadpoola, to chyba nikt nie przewidywał w tomach, które Egmont wydaje do końca Marvel NOW. Liczyliśmy (sam nawet o tym tutaj pisałem), że będzie ich 16, a tu się okazuje, że jednak 17 (w maju ASM 3, 2099 2, Deadpool 10). Zostaje jeszcze 14 tomów do wydania...

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3841 dnia: Marzec 06, 2018, 03:03:46 pm »
Cytuj
Zostaje jeszcze 14 tomów do wydania...

Więcej, bo jeszcze nie wiemy ile i co wydadzą pod Secret Wars. Tajne Tajne Wojny Deadpoola raczej już pewne na 100% heh :wink: Ale co jeszcze to się okaże w katalogu

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3842 dnia: Marzec 06, 2018, 03:06:33 pm »
Jeszcze i tak Deadpool VS Hawkeye może być.

Tajne Tajne Wojny Deadpoola raczej już pewne na 100% heh :wink: Ale co jeszcze to się okaże w katalogu
I Spider.

Czy ten Deadpool naprawdę się TAK DOBRZE sprzedaje, że stał się z automatu serią z największą ilością tomów z całego Marvel NOW! w Polsce?
Po Secret Wars Deadpool ma 10 tomów  :smile:

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3843 dnia: Marzec 06, 2018, 03:09:44 pm »
I Spider.

Masz na myśli Renew Your Vows ? Bo te inne słabe Spider-Island: Warzones i Spider-Verse: Warzones mogliby sobie darować

Offline miragepl89

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3844 dnia: Marzec 06, 2018, 03:17:15 pm »
Ten Deadpool to jakieś zwieńczenie całej serii, bo będzie miał prawie 200 stron. Spiderversum podzielone w miarę po równo. ASM 168 str., 2099 - 156 str.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3845 dnia: Marzec 06, 2018, 03:19:05 pm »
Cytuj
Ten Deadpool to jakieś zwieńczenie całej serii, bo będzie miał prawie 200 stron

To jest składak Annuali i innych one-shotów + mini seria Deadpool vs Thanos a nie żadne zwieńczenie. Zwieńczeniem jest tom 9 kończący serię z Marvel NOW #250 zeszytem

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3846 dnia: Marzec 06, 2018, 03:22:38 pm »
Masz na myśli Renew Your Vows ?
Tak.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3847 dnia: Marzec 06, 2018, 04:08:01 pm »
Jakiś składak czy to co kiedyś chciał mkolek81 ? 
Nie do końca ten, ale o to chodziło. Ten album warto kupić chociażby dla tej historii: Death of Wolverine: Deadpool & Captain America

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3848 dnia: Marzec 08, 2018, 06:30:54 pm »
Jestem po lekturze "Moon Knight" i zdecydowanie był to najbardziej oryginalny tom jaki do tej pory czytałem w ramach MN. Co prawda tu i ówdzie raczej brakowało tekstu, ale jeśli przestawić się i potraktować to jak animowane krótkometrażówki wtedy całość dostarcza sporej frajdy. Przez "chwilę" piszczało mi z tyłu głowy, że coś mi ta maniera przypomina i ostatecznie zapaliła się lampka, że te "historyjki" wyglądają jakby żywcem zostały wyjęte z "Xombie" (w wersji animowanej) - aż prosi się, żeby z tego komiksu zrobić animację Flash.
Inna sprawa, że jak na pierwszy kontakt to postać wydaje mi się mocno odrealniona (ze szczeg. uwzględnieniem samoobsługowej limuzyny), wyprana z jakiegokolwiek kontekstu i funkcjonująca wyłącznie na zasadzie "tu i teraz". Ale być może dzięki temu łatwiej było zaakceptować manierę.
Na chwilę obecną raczej zdecyduję się na kolejny tom. W sumie odbieram to jako pewien eksperyment.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline cro_no

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3849 dnia: Marzec 15, 2018, 09:06:56 pm »
Jestem po lekturze Uncanny Avengers #5. Jak ktoś czytał poprzednie tomy to zasadniczo wie czego może się spodziewać. Dla mnie to wciąż najsłabsza seria z Now! którą czytam i nawet dwa zeszyty serii Magneto które się tu znalazły nie ratują za bardzo sytuacji. Niemniej, Remenderowi muszę przyznać jedną rzecz - dzięki niemu polubiłem postać Wasp i naprawdę kibicuję jej i Havokowi.
I na koniec ostrzeżenie: nie czytajcie Annuala który znalazł się w tym tomie wieczorem. Nie pamiętam ile razy przy jego lekturze ziewałem.

Offline waszaklasa

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3850 dnia: Marzec 17, 2018, 09:44:46 pm »
Czy Egmont ma jeszcze w kalendarzu miejsce na nowe serie z marvel NOW?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3851 dnia: Marzec 17, 2018, 09:52:33 pm »
Czy Egmont ma jeszcze w kalendarzu miejsce na nowe serie z marvel NOW?

Tylko na miniserie powiązane z Secret Wars raczej.

Zawsze za kilka lat może co lepsze rzeczy z Marvel NOW wydać w ''klasyce''

Offline waszaklasa

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3852 dnia: Marzec 17, 2018, 09:55:03 pm »
Tylko na miniserie powiązane z Secret Wars raczej.

Zawsze za kilka lat może co lepsze rzeczy z Marvel NOW wydać w ''klasyce''
Szkoda liczyłem na superior iron man czy ant man

Offline mack3

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3853 dnia: Marzec 18, 2018, 12:21:00 am »
Ja najbardziej chciałbym chyba Silver Surfera

Offline Murazor

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3854 dnia: Marzec 18, 2018, 06:43:19 am »
Oj tak. Silver Surfer jest genialny. Doczytalem niedawno do konca caly run. Rysunki sa na tym samym swietnym poziomie przez cala serie, ale to co sie dzieje w czesci fabularnej to jest poezja. A ostatni tom to majstersztyk. Chyba tylko pozniejszy Vision mu dorownuje.

 

anything