Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1075623 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3765 dnia: Luty 18, 2018, 02:17:02 pm »
Hm... czyli chcąc dalej śledzić losy tej postaci nie wystarczy już trzymać się "New Avengers" tylko trzeba "wejść" w Avengers?  :roll:
A jak to dalej wygląda z eventami i innymi crossovers? Bo o ile otworzyłem sobie jej "teczkę" na Marvel wikia to jednak do paragrafu "Post-Infinity" z przyczyn oczywistych wolę nie zaglądać...
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3766 dnia: Luty 18, 2018, 02:47:02 pm »
musisz przeczytać New Avengers i Avengers pisane przez Hickmana aż do Secret Wars. przydałoby się także Avengers World Spencera i Hickmana. jesli natomiast chciałbyś ogarnąć cały zamysł to jeszcze Fantastic Four i FF Hickmana :)

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3767 dnia: Luty 18, 2018, 03:43:13 pm »
Możesz nie wchodzić w Avengers, jednak wątki z nich zazebaiją się z tymi z New Avegers właśnie w TRO i dla lepszego zrozumienia intrygi Hickmana jest to wskazane. Jednak z tego co pamiętam, bo czytałem dość dawno temu,Black Swan chyba tam się nie pojawia. Jeśli chodzi ci tylko o jej postac.

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3768 dnia: Luty 18, 2018, 05:36:12 pm »
No właśnie generalnie chodzi mi o nią. Czytając N.A. i Nieskończoność raptem dwa czy trzy razy złapałem się na tym, że coś musiało się zdarzyć równolegle, o czymś nie wiem i zasadniczo mi to nie przeszkadzało. Natomiast z chęcią nadal śledziłbym wątki bezpośrednio związane z tą postacią.
Ok. Czyli jak rozumiem BS pojawia się w marcowym "Czas się kończy" natomiast w dotychczas wydanych Avengers Hickman`a jej nie było (i to jest wersja średnio optymistyczna dla portfela  :cool: ).
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3769 dnia: Luty 18, 2018, 08:38:07 pm »
Black Swan pojawia się w Avengers #40-42 czyli trzecim tomie "Avengers: Czas się kończy".
Lista występów tej postaci: http://comicbookdb.com/character_chron.php?ID=68247

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3770 dnia: Luty 19, 2018, 12:03:16 am »
Najlepsze co było z Black Swan już przeczytałeś, radzę nie łudzić się, że coś tam jeszcze fajnego z nią znajdziesz, oszczędź sobie rozczarowania. Niestety jesteś kolejną ofiarą nędznej zagrywki Hickmana, który nie potrafił (albo nie pozwolono mu) udźwignąć swojego konceptu i poprowadzić go tak aby historia zrobiła się naprawdę ciekawa. Pisałem już to wielokrotnie i wiem, że się powtarzam, ale pierwszy tom N.A to zaraz po Hawkeyeu i Ms. Marvel mój ulubiony komiks SH z Now. Uważam, że do poziomu jaki zaprezentował nic się nie zbliżyło. Zresztą mało co się zbliża nawet przed Marvel Now. Black Swan miała zadatki pozamiatać w uniwersum Marvela stając się naprawdę nietuzinkowym villainem, albo kimś stojącym o kilka poziomów wyżej niż klasycznie rozumiany villain. To miała być postać, która wygrywa pojedynek na spojrzenia z Thanosem. Jej origin też był ciekawy. A skończyło się jak się skończyło. Ucieczką scenarzysty. Rozczarowaniem. Żenadą.

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3771 dnia: Luty 19, 2018, 08:10:55 am »
Dziękować wszystkim za wszystkie informacje.
Choć ta ostatnia "łamie serce".  :doubt:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline eridraven

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3772 dnia: Luty 20, 2018, 02:21:05 pm »
W nowych pozycjach z Marvel NOW! jest zapowiedź kolejnego tomu Dadpool: Wszystko, co dobre.. i Uncanny Avengers: Kontrewolucjoniści.
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3773 dnia: Luty 20, 2018, 02:24:37 pm »
A w Anihilacji jest zapowiedź GotG tom 6: Po Drugiej Stronie Lustra na lipiec. Czyli Black Vortex opuszczają.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3774 dnia: Luty 20, 2018, 02:33:36 pm »
Uncanny Avengers: Kontrewolucjoniści.
Czyli to jest Uncanny Avengers (Volume 2) #1–5. Ale to jest podane jako kolejny tom? Czyli jako tom 6?

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3775 dnia: Luty 20, 2018, 02:38:48 pm »
Czyli to jest Uncanny Avengers (Volume 2) #1–5. Ale to jest podane jako kolejny tom? Czyli jako tom 6?
Tylko okładka.

Było o tym w temacie Egmont. Ale najlepiej niech dadzą z 6 na grzbiecie.
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2018, 02:43:09 pm wysłana przez JanT »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3776 dnia: Luty 20, 2018, 02:55:53 pm »
O czyli jednak wydadzą ten drugi wolumin Uncanny Avengers, który jest jeszcze przed SW. Tak się od dawna nad tym zastawiałem

Cytuj
Ale najlepiej niech dadzą z 6 na grzbiecie.

Jestem za ;) Dopiero restart od jedynki jak ruszą z serią z ANAD Marvel

Offline eridraven

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3777 dnia: Luty 20, 2018, 06:48:27 pm »
A w Anihilacji jest zapowiedź GotG tom 6: Po Drugiej Stronie Lustra na lipiec. Czyli Black Vortex opuszczają.

Szkoda. Im więcej kosmosu tym lepiej ;)
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline misiokles

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3778 dnia: Luty 20, 2018, 07:09:00 pm »
Nie szkoda. Kosmosu jest mnóstwo do wydania jeszcze i to nieporównywalnie lepszej jakości niż Black Vortex.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3779 dnia: Luty 20, 2018, 07:18:12 pm »
A w Anihilacji jest zapowiedź GotG tom 6: Po Drugiej Stronie Lustra na lipiec. Czyli Black Vortex opuszczają.

Ok. Ale co wtedy z zeszytami którego wchodzą w skład vortexa? Tego się nie da czytać bez znajomości reszty cross? Bez sensu to lepiej jakby to czymś zastąpił.  To ciekawe co z ANX tam jest podobna sytuacja z ostatnim tomem.