Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1064224 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xShen

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3750 dnia: Styczeń 30, 2018, 08:57:47 pm »
Zamówiłem Moon Knight od egmontu, właściwie to nie znam tej postaci, ale czytałem sporo pozytywnych opinii o tym komiksie. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3751 dnia: Styczeń 31, 2018, 10:28:21 am »
Zależy czego oczekujesz, ale raczej się nie zawiedziesz :)

Offline Nawimar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3752 dnia: Styczeń 31, 2018, 06:05:08 pm »
Ja również zamówiłem i nawet już przeczytałem. Nie tylko się nie zawiodłem, ale jest to jak dla mnie najlepszy z dotąd opublikowanych w ramach Marvel Now! tytułów. Rysunki nakreślone bardzo sprawnie; scenarzysta również (jak niemal zawsze w jego przypadku) nie zawodzi. Na tym etapie jedynym dla mnie mankamentem jest okoliczność, że seria zamknie się w zaledwie trzech tomach.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3753 dnia: Styczeń 31, 2018, 06:09:49 pm »
Cytuj
Na tym etapie jedynym dla mnie mankamentem jest okoliczność, że seria zamknie się bodajże zaledwie w trzech tomach.

Moon Knight to ma szczęście, bo potem będzie seria z All-New All-Different Marvel, która jest równie dobra a nawet według wielu lepsza niż z ta NOW. A teraz wychodzi seria w Marvel Legacy, która również jest chwalona. Kupujcie to Egmont może się zdecyduje wydać kolejne tomy po tych 3   

Offline Nawimar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3754 dnia: Styczeń 31, 2018, 06:13:32 pm »
Bogi1 - dziękuję za bardzo dobre info. Oby zatem zainteresowanie dopisało. Bo i o wcześniejszej serii według Bendisa też na ogół słyszałem pochwały.

Offline Nafciarz

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3755 dnia: Luty 01, 2018, 02:21:21 pm »
Dolaczam sie do osob ktore chwala Moon Knighta. Zdecydowanie najlepsza seria z Now na naszym rynku.

Offline Voitas

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3756 dnia: Luty 01, 2018, 02:26:03 pm »
Czy te 3 tomy Moon Knighta są ze sobą jakoś powiązane? Jest to jedna historia? Nie wiem czy już się brać za pierwszy tom czy poczekać na wszystkie 3.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3757 dnia: Luty 01, 2018, 03:36:24 pm »
Czy te 3 tomy Moon Knighta są ze sobą jakoś powiązane? Jest to jedna historia? Nie wiem czy już się brać za pierwszy tom czy poczekać na wszystkie 3.
Te pierwsze, które teraz wydaje Egmont to w sumie 3 oddzielne historie. Dopiero 3 następne to będzie jedna dłuższa historia.

Offline Voitas

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3758 dnia: Luty 01, 2018, 05:05:42 pm »
Dzięki za info

Offline xShen

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3759 dnia: Luty 02, 2018, 06:52:36 pm »
Zależy czego oczekujesz, ale raczej się nie zawiedziesz :smile:
Nie miałem żadnych oczekiwań, ale komiks wchłonięty na jedno posiedzenie. Czekam na więcej.

Offline Maragast

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3760 dnia: Luty 12, 2018, 08:13:53 am »
Hej.
Ja mam pytanie odnośnie Wolverina, właściwie Staruszka Logana: w którym momencie po śmierci oryginalnego Wolverina Jego stara wersja zostaje przeniesiona do normalnego uniwersum? Przed Secret Wars, w czasie Secret Wars czy po Decret Wars?  W jakiej serii to sie dzieje?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3761 dnia: Luty 12, 2018, 09:36:37 am »
Cytuj
W jakiej serii to sie dzieje?

W serii Old Man Logan. Są dwa voluminy tej serii. Pierwszy dziejący się podczas Secret Wars i drugi już po SW. Chyba w tym drugim trafia do naszego świata

Offline amsterdream

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3762 dnia: Luty 17, 2018, 09:03:54 am »
Przeczytałem tego Moon Knighta i nie rozumiem skąd te zachwyty. Dla mnie to nawet w kategorii średniaka się nie kwalifikuje. Zwykła sieczka ze słabymi rysunkami.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2018, 06:56:50 pm wysłana przez amsterdream »

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3763 dnia: Luty 18, 2018, 12:57:37 pm »
Do mnie Moon Knight dopiero jedzie. Zobaczymy jak będzie.

Miałbym takie pytanie. Dobrnąłem ostatnio do końca Nieskończoność z WKKM, jestem na bieżąco z New Avengers i jak to leci dalej w sensie historii Black Swan i jej uroczych zapowiedzi? Bo grzebię trochę na sieci, ale tam łatwo dostać spoilerem po oczach.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3764 dnia: Luty 18, 2018, 01:52:24 pm »
Jeśli jesteś na bieżąco z New Avengers to w przyszłym miesiącu kontynuacja historii będzie w Times Runs Out.

 

anything