Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1063862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3735 dnia: Grudzień 14, 2017, 08:47:04 pm »
Sporo dobrego czytałem o tej serii, jest to jeden z tych tytułów, które odpuściłem w zeszytówkach, aby mieć w fajnym zbiorczym. Niedługo wychodzi Director's Cut, wiec to dla mnie opcja nr 1 i jeżeli Egmont zainteresuje się takim wydaniem, to wezmę od nich.

Director's Cut to dla mnie no-brainer w przypadku tej serii. Jeżeli miałbym się posługiwać śmiesznym dla mnie argumentem, która seria "zasługuje" aby ją wydać w OHC, to jest to właśnie jedna z tych serii. Śmiesznie niska cena jak za prawie 500 stronicowy OHC. Ja bym nie marnował kasy na wydanie Egmontu. No chyba, że ktoś nie włada językiem świata. Niech szanowny Egmont mi wybaczy antyreklamę  :badgrin: :badgrin: :badgrin:

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3736 dnia: Grudzień 14, 2017, 10:09:22 pm »
Spider-Man 2099 będzie tłumaczył nowy tłumacz Tomasz Kupczyk zna ktoś?

Czyli też Tomasz K  :smile: Oby tłumaczenia nie były podobne.


Offline radef

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3737 dnia: Grudzień 14, 2017, 10:49:25 pm »
W tym Egmoncie to sami Tomasze K. pracują.
To już wiadomo jakie są wymogi by tłumaczyć komiksy dla Egmontu - takie same imię i pierwsza litera nazwiska jak u szefa.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3738 dnia: Grudzień 15, 2017, 10:53:48 pm »
Cześć. https://zapodaj.net/images/d9e1fde039556.jpg
Imponujące, ale w najlepszym wypadku można uznać, że E. ma nowego, niedoświadczonego pracownika, a okładka będzie jeszcze poprawiana.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2017, 11:05:14 pm wysłana przez ThePinkFin »

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3739 dnia: Grudzień 20, 2017, 02:35:42 pm »
Czy Time runs out można czytać bez tomu Axis dotyczącego tej grupy.

Offline micro

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3740 dnia: Grudzień 26, 2017, 10:05:00 pm »
Time Runs Out to tak naprawdę New Avengers i Avengers w jednym wspólnym tomie ze względu, że fabuła obu serii od tego momentu jest wspólna. Axis możesz sobie odpuścić, bo i tak fabuła robi przeskok o 8 miesięcy od poprzednich zeszytów New Avengers i Avengers.

Offline Maragast

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3741 dnia: Styczeń 16, 2018, 07:21:05 am »
Witam
Chciałbym się upewnić co do inicjatyw wydawniczych po Marvel Now, bo gdzieś coś czytałem/słyszałem i nie wiem czy dobrze wszystko kojarzę.


Tajne Wojny kończą inicjatywę Marvel Now i są jakimś restartem czy też początkiem nowego Uniwersum w świecie Marvela.
I tak po tych Wojnach mamy All New All Difrent Marvel, tak?
Potem jakieś Marvel Now 2.
Ale sprzedaż komiksów w ględem Marvel Now zaczęła spadać więc wprowadzono Marvel Legacy, czyli powrót do klasycznej wizji świata i bogaterów.


Dobrze to ogarniam czy coś kręcę???

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3742 dnia: Styczeń 16, 2018, 07:42:13 am »
Cytuj
Tajne Wojny kończą inicjatywę Marvel Now i są jakimś restartem czy też początkiem nowego Uniwersum w świecie Marvela.

Wielkiego restartu nie było a All New All Difrent Marvel to w większości kontynuacje poprzednich serii tyle, że z numerkiem #1 na okładce. Później wszystkie inicjatywy dość płynnie przychodzą w siebie. A Legacy to tylko taki powrót niektórych klasycznych motywów a nie anulowanie wszystkich nowych bohaterów i nowości. Np. Punisher biega teraz w zbroi War Machine co z klasyczną wizją świata Marvela wspólnego nic nie ma
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2018, 07:46:55 am wysłana przez bogi1 »

Offline donTomaszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3743 dnia: Styczeń 16, 2018, 09:47:22 am »
Te wszyskie restarty, relaunche, legacy itp. to jedna, wielka sciema sluzaca niczemu innemu jak (chwilowemu) podbiciu sprzedazy.
😉
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline rand34

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3744 dnia: Styczeń 25, 2018, 12:01:29 pm »
Niedługo wychodzi event Marvela - Axis. Z tego co wcześniej tu czytałem, event raczej polecany nie jest, nie chciałbym jednak czegoś ominąć podczas czytania innych serii. Jak mocno event wpłynie na resztę serii i czy zmiany są długotrwałe? Z Marvel now czytam wszystko, tylko Uncanny Avangers po drugim tomie porzuciłem, bo zmęczyło mnie niesamowicie...

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3745 dnia: Styczeń 25, 2018, 12:35:50 pm »
Podpinam się pod pytanie.

Ja Uncanny Avengers też sobie odpuściłem, a słyszałem, że Axis jest najsilniej powiązany właśnie z tą serią.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3746 dnia: Styczeń 25, 2018, 01:13:15 pm »
Aby dobrze zrozumieć Axis wystarczy 1 i 5 tom serii Uncanny Avangers.

Na pozostałe serie zerowy wpływ. A efekty tego evnetu z czasem zostaną zamiecione pod dywan. Chyba tylko dwa mają znaczenie, czyli to, że Magneto nie jest ojcem Quicksilvera i Scarlet Witch oraz że Sabertooth stanie się dobry.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3747 dnia: Styczeń 25, 2018, 01:44:05 pm »
To pierwsze wie każdy, kto przeczytał dodatki w tomie SM o Scarlet Witch ;) A to drugie to nie jest nie wiadomo jaka rewolucja ;)

endriu84

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3748 dnia: Styczeń 26, 2018, 10:43:15 am »
A jak się ma do tego "Times run out"?
Można odpuscic czy jednak za bardzo wiąze się z nastęującym "Secret Wars"?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3749 dnia: Styczeń 26, 2018, 10:53:51 am »
A jak się ma do tego "Times run out"?
Można odpuscic czy jednak za bardzo wiąze się z nastęującym "Secret Wars"?

Prowadzi do tego eventu więc nie da się chyba bez tego.