Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1073867 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maragast

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3690 dnia: Listopad 30, 2017, 08:52:21 am »
Mam takie dwa pytanka:


1. Jak oceniacie Thora względem innych serii? Bo mam wszystko z Marvel Now poza Thunderbolts i Deadpoolem (oba tytuły mnie kompletnie nie interesują) oraz Thorem (nad którego zakupem się zastanawiam). Warto???


2. Nie czytałem jeszcze Uncany Avengers bo nie wiem czy ta seria nawiązuje do jakiś innych serii czy można to czytać osobno???

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3691 dnia: Listopad 30, 2017, 08:58:43 am »
01.Warto. Jedna z lepszych serii z Marvel NOW.
02.Można choć trochę nawiązuje do Uncanny X-Force (Mucha) ale jest też opis tego co potrzebne.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3692 dnia: Listopad 30, 2017, 10:21:44 am »
Mam takie dwa pytanka:


1. Jak oceniacie Thora względem innych serii? Bo mam wszystko z Marvel Now poza Thunderbolts i Deadpoolem (oba tytuły mnie kompletnie nie interesują) oraz Thorem (nad którego zakupem się zastanawiam). Warto???


1 TPB bardzo fajny. 2 trochę słabszy, wg mnie, ale ogólnie daje radę. Za to na 3 utknąłem w przed połową i nie mogę się przekonać, żeby czytać dalej.

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3693 dnia: Listopad 30, 2017, 11:29:52 am »
Kapitalna była chemia między nią a pozostałymi postaciami z grupy NA (zwłaszcza Mr Fantastic). To, jak ustawiała po kątach najwybitniejsze mózgi świata i nieustannie udowadniała, że wszelkie absoluty ustalane przez dziesiątki lat w uniwersum (np. Infinity Stones i Gauntlet) są tak naprawdę nic nie warte w obliczu obecnego zagrożenia ukazywało niesamowitą skalę zagrożenia. Black Swan była też postacią która wydawało się operuje na zupełnie innym poziomie, a jej zamglony origin budował aurę tajemniczości.

Nic dodać nic ująć. Właśnie na tego robaka mnie złowili. Zaś sam haczyk okazał się nie być już taki smaczny.
W sumie czuję się teraz jak po "Wonder Woman" z N52. Tam też pierwszy tom był najlepszy.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline marian381

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3694 dnia: Grudzień 01, 2017, 12:41:28 pm »
Hulk kontra Iron Man: Grzech pierworodny - prezentacja komiksu

Hulk kontra Iron Man jest w porządku, żadne plansze nie sklejone,  też kupiony w Merlinie. Tak swoją drogą, to gdyby nie ten rabat od MP, to płacić za taki komiks więcej niż 20 zł, to słaby interes.  :biggrin:
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline eridraven

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3695 dnia: Grudzień 01, 2017, 01:42:21 pm »
Hulk kontra Iron Man: Grzech pierworodny - prezentacja komiksu

Hulk kontra Iron Man jest w porządku, żadne plansze nie sklejone,  też kupiony w Merlinie. Tak swoją drogą, to gdyby nie ten rabat od MP, to płacić za taki komiks więcej niż 20 zł, to słaby interes.  :biggrin:


Z tego co widzę promocja MP na merlinie już wygasła :/ Warto zakupić ten tom?
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3696 dnia: Grudzień 01, 2017, 01:44:27 pm »

Z tego co widzę promocja MP na merlinie już wygasła :/ Warto zakupić ten tom?
Nie. Kup lepiej Hulk Szary.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3697 dnia: Grudzień 01, 2017, 02:45:01 pm »
Warto zakupić ten tom?
Strasznie to cienkie (jak i chude  :smile: ) głupie i niepotrzebne do niczego.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2017, 02:51:42 pm wysłana przez JanT »

Offline marian381

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3698 dnia: Grudzień 04, 2017, 05:40:17 pm »
Co do Hulka to podzielam opinie. Nie warto, słaba nawalanka i dosyć przeciętnie narysowana. Dzisiaj dopiero otworzyłem piąty tom Strażników i był sklejony trochę mniej niż Wolverine, ale był.  :mad: Widać to w prezentacji wideo od 01:50.

Guardians of the Galaxy tom 5: Grzech pierworodny - prezentacja komiksu
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline Maragast

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3699 dnia: Grudzień 05, 2017, 02:08:51 pm »
Chciałem się czegoś upewnić odnośnie serii Avengers:
Avengers i New Avengers są bardzo ściśle powiązane i to głównie z postaciami tych serii związane są 3 duże Eventy jakie wyszły: Era Ultrona, Nieskończoność oraz Grzech pierworodny.
Po 4 tomach New Avengers i 6 tomach Avengers widać zapowiedź znowu pierwszego tomu Avengers.
Czyli teraz te dwie serie zostaną połączone w jedną serię Avengers zaczynającą się znów od pierwszego tomu???

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3700 dnia: Grudzień 05, 2017, 02:11:32 pm »
Czyli teraz te dwie serie zostaną połączone w jedną serię Avengers zaczynającą się znów od pierwszego tomu???
Dokładnie tak  :smile: "Avengers - Czas się kończy" zbiera kolejne zeszyty z obu serii.

Offline Maragast

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3701 dnia: Grudzień 05, 2017, 02:17:21 pm »
OK dzięki.


Mam też pytanie o inne serie i eventy:
- Serie X-Man raczej wszystkie mniej lub bardziej łączą się ze sobą (All New, Uncany i Wolverine), a Eventem jest Bitwa Atomu,
- Eventem do Spider-Mana będzie Spider Werse;
- Czy seria Uncany Avengers mniej lub bardziej łączy się z innymi??? Czy funkcjonuje osobno? Do do tej serii eventem będzie Axis???

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3702 dnia: Grudzień 05, 2017, 04:48:29 pm »
@Maragast
- Czy seria Uncany Avengers mniej lub bardziej łączy się z innymi??? Czy funkcjonuje osobno? Do do tej serii eventem będzie Axis???
Nieskończoność oraz Grzech pierworodny, tak one się łączą z Avengers i New Avengers, tak w przypadku Ery Ultrona więcej nawiązań znajdziesz w Uncany Avengers niż w pozostałych dwóch tytułach.
Uncany Avengers funkcjonuje osobno, ale to jest kontynuacja wątków z Uncanny X-force tego samego autora, które wydaje teraz Mucha, ale spokojnie, nie musisz znać tej historii, aby zrozumieć o co chodzi w serii. Możesz śmiało zacząć od UA. I tak, pierwszy oraz piąty tom tej serii mają powiązanie z eventem AXIS (pozostałe kontynuują wątki UX).

- Serie X-Man raczej wszystkie mniej lub bardziej łączą się ze sobą (All New, Uncany i Wolverine), a Eventem jest Bitwa Atomu,
All New X-men i Uncanny X-men są ze sobą powiązane, obie pisze tej sam twórca (Bendis), dodatkowo dochodzą jeszcze dwa crossovery ze Strażnikami Galaktyki.
Wolverine jest oddzielną serią. Nawet jeśli pominiesz Bitwę Atomu to nawet tego nie odczujesz. Bardziej przydało by się znać początek serii, która nie zalicza się do Marvel Now, a której Egmont nie wydał.
- Eventem do Spider-Mana będzie Spider Werse;
Tak. I event zostanie raczej rozegrany w serii głównej (takie są przypuszczenia nasze tzn. sporej części osób z forum) ale będą do niego tie-iny w serii Spider-man 2099, która startuje w styczniu.



Offline Maragast

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3703 dnia: Grudzień 05, 2017, 06:50:16 pm »
Uncany Avengers funkcjonuje osobno, ale to jest kontynuacja wątków z Uncanny X-force tego samego autora, które wydaje teraz Mucha, ale spokojnie, nie musisz znać tej historii, aby zrozumieć o co chodzi w serii.

A orientujesz się ile tomów będzie miało to Uncanny X-force???

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3704 dnia: Grudzień 05, 2017, 06:56:41 pm »
A orientujesz się ile tomów będzie miało to Uncanny X-force???
Mucha zapowiedziała, że wyda Uncanny X-force w czterech tomach.