trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1063872 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3630 dnia: Listopad 07, 2017, 09:04:30 pm »
Nie ograniczenie, tylko normalka. Bo w sumie jakby caly czas wszedzie byly eksperymenty i wszystko pretendowałoby do tego by byc arcydzielem, to byloby to bardzo meczace. Bo co za duzo, to niezdrowo. A Hawkeye jest wizualnie git, dla mnie takie eksperymenty w narracji obrazkowej jakie sa w Hawkeye'u zupelnie wystarczaja dla SH.  A Elektra Assassin czy inne Azyle to niech sobie bedą, ale pojedynczo, znaczy sie - jako utwory autonomiczne.

Offline LordDisneyland

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3631 dnia: Listopad 07, 2017, 11:13:36 pm »
Niezwykle cenię sobie to forum- gdzie indziej dyskusja na temat talentu Bachalo [jeśli wracam do G-Ridera 2099, to tylko dla jego rysunków ;) ] doprowadziłaby do wzmianki o kremacji troski? :D



"Cytat: sum41 w Listopad 07, 2017, 08:30:45 am

    (proszę obrońców nie pisać że super arty jednak z najgorsza historia to lipa)  :biggrin:

Super arty z najgorszą historią to (jednak) lipa.
Trwaj, piękna dyskusjo!"

Wincklerze,jednak nie lipa :D - inaczej sporo moich komiksów już byłoby w drodze do śmietnika, z bisleyowskim czworaczkami"Bodycount" na czele, a jednak się z nimi nie rozstaję- i wracam od czasu do czasu, właśnie żeby rysunki sobie pooglądać.

Offline sum41

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3632 dnia: Listopad 08, 2017, 07:28:56 am »
Dokładnie komiks to też coś wizualnego - ja np mam wszystko z komiksów co narysował w swojej karierze Mark Bagley.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3633 dnia: Listopad 08, 2017, 08:05:08 am »
Dokładnie komiks to też coś wizualnego - ja np mam wszystko z komiksów co narysował w swojej karierze Mark Bagley.


Wszystko ? Wcześniej pisałeś, że nie kolekcjonujesz komiksów z datą powyżej 2000 roku  :sad:

Offline sum41

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3634 dnia: Listopad 08, 2017, 08:40:05 am »
Pisałem że nie kolekcjonuje powyżej 2000r - tak, jednak pisałem że wyrywkowo ze względu właśnie albo na rysunki lub rzadziej na historie nabywam komiksy czy raczej TPB (np Planet Hulk).

Mały wyjątkiem jest właśnie Mark Bagley gdzie jadę ze wszystkim (zeszyty) co rysuje , obecnie np Scarlet Spidera przestał rysować no ale okładki nadal rysuje odjechane więc trzeba brać  :smile:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Itachi

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3635 dnia: Listopad 14, 2017, 04:20:13 pm »
Hawkeye to jedyna seria z Marvel Now, która naprawdę zasługuje za uwagę.

Lekkie trafienie utrzymuje poziom z pierwszego tomu, Clint to gość z charakterem, widać że scenarzysta czuje tego bohatera. Jest chemia której tak brakuje w Marvelu. Wszystko robione jest na jedno kopyto, dla mas. Znakomite dialogi, interakcje pomiędzy Clintem a kobietami, intrygujące zabiegi scenariuszowe.

9/10 i top 10 tego roku

Offline vision2001

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3636 dnia: Listopad 15, 2017, 10:58:02 am »
Hawkeye to jedyna seria z Marvel Now, która naprawdę zasługuje za uwagę.
Czytałem prawie wszystko z MN! Ale np. Ms. Marvel tylko #1. I chociaż obawiałem się tego tytułu [no bo co mnie tu będą indoktrynować!] to zaskoczyłem się bardzo pozytywnie i postawiłbym ten tytuł bardzo blisko Hawkeye'a :smile:
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline donTomaszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3637 dnia: Listopad 15, 2017, 11:05:55 am »
Poczekajcie koledzy na Vision z Marvel Now.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3638 dnia: Listopad 15, 2017, 11:07:44 am »
Poczekajcie koledzy na Vision z Marvel Now.

To nie jest Marvel NOW tylko już All-New All-Different Marvel. Czyli po Secret Wars !!!  :razz:

Jeżeli go dostaniemy (oby) to stawiam na początek 2019 bo jeżeli SW ma być w listopadzie 2018 to pierw raczej Egmont z nowej inicjatywy rzuci pewniaki jak Deadpool, Avengers czy inne Pajączki
 

Offline donTomaszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3639 dnia: Listopad 15, 2017, 12:31:26 pm »
Moze to byc nazywane i Super- New- Super- Different- But- Still- The- Same- And- Better- Than- Yo- Ma- Last- Night - to wciaz modern Marvel.
 :smile:

Egmont z nowej inicjatywy rzuci pewniaki jak Deadpool, Avengers czy inne Pajączki
Skoro to kupujecie, to dlaczego ma nie rzucic.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3640 dnia: Listopad 15, 2017, 12:46:51 pm »
Czytałem prawie wszystko z MN! Ale np. Ms. Marvel tylko #1. I chociaż obawiałem się tego tytułu [no bo co mnie tu będą indoktrynować!] to zaskoczyłem się bardzo pozytywnie i postawiłbym ten tytuł bardzo blisko Hawkeye'a :smile:

Polecam sprawdzić #2.
Jak 1 mi się niezbyt podobał, tak 2 czytało mi się zdecydowanie lepiej. Historie może nie jakieś skomplikowane, ale bawiłem się bardzo fajnie.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3641 dnia: Listopad 22, 2017, 06:49:45 am »
Jak ktoś nie zagląda do wątku Egmontu to piszę tutaj. Moon Knight już w styczniu ! Wraz z nim Spider-Man 2099 i 5 tom Uncanny Avengers

Btw. ciekawe czy po piątym tomie Uncanny Avengers otrzymamy jeszcze to ?
https://comicvine.gamespot.com/uncanny-avengers-counterevolutionary/4050-84137/
https://comicvine.gamespot.com/uncanny-avengers/4050-79736/

Vol. 2 to taka mini seria jeszcze sprzed Secret Wars. Wspominałem już o niej kilka razy. No nic przekonamy się w styczniu czy coś będzie w zapowiedziach :wink:

Po SW Uncanny Avengers Vol. 3 jest więcej niż pewny. Deadpool in skład :wink: To mówi wszystko
https://comicvine.gamespot.com/uncanny-avengers/4050-85318/
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2017, 07:07:56 am wysłana przez bogi1 »

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3642 dnia: Listopad 22, 2017, 07:38:45 am »
Moon Knight już w styczniu !
Ten Moon Knight to to samo, co w kolekcji SBM, prawda? A przynajmniej to co jest na czeskiej liście tej kolekcji?

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3643 dnia: Listopad 22, 2017, 07:56:24 am »
Ten Moon Knight to to samo, co w kolekcji SBM, prawda? A przynajmniej to co jest na czeskiej liście tej kolekcji?
Tak. To będzie spory odstęp ale i tak nie wiadomo czy się nie przesunie  :smile:

Offline Jaxx

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3644 dnia: Listopad 22, 2017, 08:11:09 am »
Podobnie ze Spider-Man 2099? To też to, co w SBM? U nas pewnie za parę lat, skoro w UK dopiero na 88 miejscu...