trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1075510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3555 dnia: Październik 10, 2017, 07:06:41 am »
@Antari, dzięki bardzo, jakoś musiałem przegapić.
A wiesz coś niecoś odnośnie tych tie-inów, które wyda Egmont? Potrzebne to, czy nie?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3556 dnia: Październik 24, 2017, 03:24:08 pm »
Nowe zapowiedzi i ich polskie tłumaczenia:

5 tom Uncanny X-Men ''Mutant Omega'' a 3 tom Hawkeye'a zostawili nie tłumacząc czyli ''L.A Woman''

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3557 dnia: Październik 24, 2017, 03:34:13 pm »
Pewnie dlatego, że to tytuł piosenki.

Offline Prometeusz

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3558 dnia: Październik 24, 2017, 04:48:58 pm »
W końcu się doczekam kolejnego tomu Hawkeye'a. Mam nadzieje że drugi łucznik od DC którego seria zadebiutowała w ramach DC Odrodzenie nie będzie miał takich zastojów w publikacji jak Clint Barton. Wydaje mi się że Green Arrow jest w Polsce popularniejszy od Hawkeye'a. Barton w prawdzie pojawia się często w wysokobudżetowych produkcjach Marvela, ale nie ma swojego serialu w TV jak Green Arrow, a wydaje mi się że jest on w naszym kraju dość popularny. Ten długi czas oczekiwania na kolejny tom budzi we mnie jednak obawę, że Egmont skończy pierwszą historię i na niej zakończy wydawanie przygód Hawkeye'a w naszym kraju. Skoro Hawkeye tyle musiał czekać na kontynuację, to chyba nie ma co marzyć o wydaniu Visiona Toma Kinga w najbliższej przyszłości.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3559 dnia: Październik 24, 2017, 05:54:34 pm »
W końcu się doczekam kolejnego tomu Hawkeye'a. Mam nadzieje że drugi łucznik od DC którego seria zadebiutowała w ramach DC Odrodzenie nie będzie miał takich zastojów w publikacji jak Clint Barton.
Dwa tomy rocznie i od razu zastoje? Green Arrow jak i każda inna seria z Rebirth będzie tak wychodzić  :smile:
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2017, 05:57:42 pm wysłana przez JanT »

Offline Prometeusz

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3560 dnia: Październik 24, 2017, 06:11:25 pm »
Janie, raczysz żartować :smile:

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3561 dnia: Październik 24, 2017, 06:25:18 pm »
Janie, raczysz żartować :smile:
Jak żartować?

-TK mówił że będziemy rok do tyłu.
-Słynny bufor  :biggrin:
-Jakby było więcej tomów rocznie to dogonilibyśmy oryginały i wtedy niektóre serie by nie miały nawet dwóch tomów rocznie.
-Na początku przyszłego roku po 3 tomy na miesiąc to przy 15 seriach + tomy specjalne i zostaje jedno/dwa miejsca wolne na pół roku. Jak później ewentualnie zwiększą do czterech to pewnie z nowymi seriami.

Offline mack3

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3562 dnia: Październik 24, 2017, 06:38:32 pm »
chyba nie ma co marzyć o wydaniu Visiona Toma Kinga w najbliższej przyszłości.
Niby dlaczego, Egmont co i rusz pokazuje, że idzie w serie komercyjne, ale jednocześnie proponuje też komiksy niszowe, o które prośby pojawiają się na formach i spotkaniach (Hawkeye, Ms Marvel, Thor Aarona, Moonknight)... skoro wyszły lub wyjdą te komiksy dlaczego uważasz, że o Visionie to nawet marzyć nie można?

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3563 dnia: Październik 24, 2017, 06:47:20 pm »
Kiedyś podawałem powody:

-Jedna z najlepszych serii ostatnich lat w Marvelu.
-Tylko dwa tomy.
-Vision z Avengers  :smile:

dodatkowo wydali:
(Hawkeye, Ms Marvel, Thor Aarona, Moonknight)

Myślę że o to się nie ma co obawiać  :smile:

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3564 dnia: Październik 25, 2017, 07:31:26 am »
Przecież oba TPB Visiona Kinga będą w pierdyliardowym przedłużeniu WKKM  :biggrin:

A tak na poważnie (chociaż pierwsze zdanie nie jest tak naprawdę pozbawione racjonalności) to Vision może wyjść dopiero po Secret Wars. Ja również jestem przekonany, że Egmont weźmie się za tę serię.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3565 dnia: Październik 25, 2017, 07:37:30 am »
''Vision'' w USA był jedną z pierwszych serii w All-New All-Different Marvel. Też chciałbym żebyśmy go tak wcześnie po SW dostali w pierwszym rzucie :wink:

Za rok w Łodzi pewnie ANAD Marvel będzie głównym tematem zapowiedzi. Egmont pewnie szykuje ofensywę jak tegoroczne DC Rebirth
 

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3566 dnia: Październik 25, 2017, 07:56:49 am »
Prędzej w we wrześniu na MFKiG bo raczej później to wystartuje zwłaszcza gdy TK zapowiedział że będzie dużo dodatkowych tytułów prze Secret Wars  :smile:

Ostatnio tak sprawdzałem i myślę że tyle prawdopodobnych:

Warzones:

Amazing Spider-Man: Renew Your Vows
Deadpool's Secret Secret Wars
Civil War
Future Imperfect
Guardians of Knowhere
House of M
Infinity Gauntlet
Old Man Logan
Planet Hulk
Spider-Island
Spider-Verse
Years of Future Past

Battleworld:

Thors
Age of Ultron vs. Marvel Zombies
Marvel Zombies

Pogrubiłem pewniaki  :smile: Też nie wiadomo czy będą chcieli wydać tytuły z eventów których oni nie wydali.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3567 dnia: Październik 25, 2017, 08:06:53 am »
Cytuj
Pogrubiłem pewniaki  :smile: Też nie wiadomo czy będą chcieli wydać tytuły z eventów których oni nie wydali.

I mi te pogrubione by wystarczyły. Większość tych ''tie-inów'' SW podobno jakością nie grzeszy. Wszyscy za to chwalą tylko ''Renew Your Vows''. Byłby to dobry wstęp bo obecnie też dalsza część wychodzi w USA.

Może jeszcze dodałbym ''Old Man Logana'' jak wstęp do serii z ANAD Marvel

Offline Starwatch

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3568 dnia: Październik 31, 2017, 07:25:08 pm »
Czy czytając All New X-men muszę kupować Uncanny X-men, czy wystarczą tylko wszystkie tomy All New X-Men + Bitwa Atomu i Trial of Jean Grey ?. Jak czytać tomami Avengers Hickmana i New Avengers bo jaki jest plan czytania Nieskończoności to jest w samych komiksach podane.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3569 dnia: Październik 31, 2017, 09:43:10 pm »
Czy czytając All New X-men muszę kupować Uncanny X-men, czy wystarczą tylko wszystkie tomy All New X-Men + Bitwa Atomu i Trial of Jean Grey ?
Możesz spokojnie czytać All New X-men. Niby krzyżuje się z Uncanny, ale.. Bendisowi ewidentnie brak chęci i pomysłów na pisanie X-Manów to też jeśli nie jesteś zagorzałym fanem mutantów śmiało możesz się ograniczyć do tego tytułu.
Co do Avengers Hickmana to bogi wrzucił chyba w tym wątku albo wątku Egmontu info grafikę z chrononologią czytania całego Marvel Now.