Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1076041 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3495 dnia: Wrzesień 17, 2017, 06:36:15 pm »
Ciekawe ile tie-inów do SW z Battleworldu i WarZonów wydadzą :wink:
https://en.wikipedia.org/wiki/Secret_Wars_(2015_comic_book)#Battleworld_2

Ja osobiście chciałbym Thors, Old Man Logan (jako wprowadzenie do serii z ANAD Marvel), Deadpool's Secret Secret Wars i pierwsze Renew Your Vows

Ale pewnie Egmont poleci znanymi tytułami też Civil War, Planet Hulk, Infinity Gauntlet, House of M (nie mylić ze starszymi eventami. To są mini serie po 4-5 zeszytów z 2015r)

Myślę, że dużo tego nie będzie. 4-5 tomików może

edit: A to Secret Wars Journal to coś ważnego ? Bo w tomikach WKKM z SW będzie to dodane oprócz zwykłych zeszytów eventu ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2017, 06:46:50 pm wysłana przez bogi1 »

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3496 dnia: Wrzesień 17, 2017, 08:58:48 pm »
@bogi zacytuje sam siebie w sprawie Thora od Aarona, kiedy o niego pytałem

Pytanie, czy aby ogarnąć cały run Jasona Aarona w Thorze, wystarczy poniższa lista w takiej kolejności (czy może coś trzeba przestawić lub pominąć?):
Thor God of Thunder:
The God Butcher
Thor God of Thunder: Godbomb
Thor God of Thunder: The Accursed
Thor God of Thunder: The Last Days of Midgar
Original Sin
Original Sin Thor & Loki: The Tenth Realm
Thor: Goddess of Thunder
Thor: Who Holds the Hammer
Thors
Mighty Thor: Thunder in Her Veins
The Unworthy Thor (ale tu chyba jeszcze nie wyszedł żaden zbiorczy)?

Jak widać Egmont jedzie na razie wszystko po kolei z tej listy. Samo Thors jest ważne dla ciągłości historii, chociażby z powodu młota ze świata Ultimate, który odgrywa w pewnym momencie znaczącą rolę. Myślę, że to jest pewniak.

Offline Leyek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3497 dnia: Wrzesień 17, 2017, 09:19:16 pm »
Ciekawe ile tie-inów do SW z Battleworldu i WarZonów wydadzą :wink:
https://en.wikipedia.org/wiki/Secret_Wars_(2015_comic_book)#Battleworld_2


Z ciekawości przejrzałem całą listę pod względem twórców i jak się można było spodziewać większość tworzyła 2-3 liga scenarzystów i rysowników. Najbardziej rzucił mi się w oczy Weirdworld od duetu Aaron-Del Mundo. Przy popularności u nas Aarona może jakaś mała szansa na to by była. Graficznie to jest ekstraklasa i przepaść w porównaniu z większością tytułów z MN!:









mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3498 dnia: Wrzesień 18, 2017, 10:28:59 am »
Zasadniczo to cieszę się z zapowiedzi, jakie Egmont dał. Ale dziwi mnie brak zapowiedzi serii z Avengers. Na obecną chwilę zostaje im jedna seria Avengers Time runs out. A to chyba był jeden z lepiej sprzedających się tytułów? Wiem, że to są zapowiedzi tylko na pierwsze półrocze, ale gdzie Avengers World, bo byłem przekonany że będzie. Avengers World nie dość, że można by kontynuować po Secret Wars w postaci New Avengers, to jeszcze zawiera historię poprzedzające samo SW.Szkoda, że brakło Punishera, Black Widow oraz Amazing X-Men.

Na koniec taka uwaga odnośnie nowej serii Wolverina prowadzącej do Śmierci. Wiedziałem, że ludzie będą mieli pytania o to w jaki sposób stracił czynnik regenerujący i dlaczego jeszcze żyje (już się takie pojawiają). Egmont pokpił sprawę nie wydając Vol. 5, a zaczynając od razu od Three Months to Die czyli Vol. 6. Naprawdę co im szkodziło nie wydać tych 2 tomów. Powiedziałbym że vol. 5 jest ważniejsze w kwestii The Death of Wolverine niż Three Months to Die. Dla mnie ta decyzja jest niezrozumiała i tak dołożyli nowe serię, wydłużając czas do wydania SW.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2017, 10:51:50 am wysłana przez mkolek81 »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3499 dnia: Wrzesień 18, 2017, 10:46:45 am »
Cytuj
Avengers World nie dość, że można by kontynuować po Secret Wars w postaci New Avengers

New Avengers to chyba druga po Visionie najbardziej chwalona seria w All-New All-Different Marvel. Musimy to dostać ;)

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3500 dnia: Wrzesień 18, 2017, 10:57:03 am »
New Avengers to chyba druga po Visionie najbardziej chwalona seria w All-New All-Different Marvel. Musimy to dostać :wink:
Jeśli wydadzą ją tak jak Wolverina to ludzie znowu zgłupieją, np. czemu A.I.M, którzy byli w runie Hickman źli są teraz dobrzy i pracują z Avengers (tak wiem można to skarbami narracji w postaci kilku stron wyjaśniających co i jak. I nieraz tak trzeba, bo nie ma wyjścia, a teraz kiedy jest możliwość to nie wydają). Serio w  All-New All-Different Marvel zostaną im dwie serie z Avengers tylko, no chyba że ruszą z Occupy Avengers (nie widzę tego).

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3501 dnia: Wrzesień 18, 2017, 11:06:56 am »
Ultimates 2 Ewinga. Mocno niedoceniany tytuł, który tłumaczył i porządkował bajzel jaki został po SW. Ja to bym widział. To chyba najlepszy tytuł wychodzący z lini Avengers.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2017, 11:11:30 am wysłana przez Kamil Matusiak »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3502 dnia: Wrzesień 18, 2017, 11:12:12 am »
Ultimates 2 Ewinga. Mocno niedoceniany tytuł, który tłumaczył i porządkował bajzel jaki został po SW. Ja to bym widział. To chyba najlepszy tytuł wychodzący z lini Avengers.

Ale pierw Ultimates bez 2, gdzie zmienia się status quo Galactusa <--- Spoiler xD

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3503 dnia: Wrzesień 18, 2017, 11:14:22 am »
To chyba najlepszy tytuł wychodzący z lini Avengers.
Zgoda, ale bez Avengers w tytule to się to u nas nie sprzeda.  :doubt:

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3504 dnia: Wrzesień 18, 2017, 11:17:34 am »
Ale pierw Ultimates bez 2, gdzie zmienia się status quo Galactusa
Dokładnie. Zapomniałem, że ta seria miała restart. To chyba najlepszy wybór, bo reszta tytułów to to takie wymyslanie na siłę bez celu i polotu.


Zgoda, ale bez Avengers w tytule to się to u nas nie sprzeda.  :doubt:
Dajesz główna serię Waida i DelMundo i do tego Ultimates z dopiskiem, że seria to duchowy spadkobierca i godny kontynuator wątków Avengers Hickmana. A tak wogóle E teraz chce wypuścić tak niszowe u nas postacie jak Moon Knight i Spidey 2099 to czemu Ultimates mieliby się nie sprzedać.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2017, 11:25:39 am wysłana przez Kamil Matusiak »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3505 dnia: Wrzesień 18, 2017, 11:19:43 am »
Cytuj
Serio w  All-New All-Different Marvel zostaną im dwie serie z Avengers tylko, no chyba że ruszą z Occupy Avengers (nie widzę tego).

Ja tam myślę, że dostaniemy wszystkie 3. All-New All-Different Avengers, New Avengers i Uncanny Avengers

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3506 dnia: Wrzesień 18, 2017, 11:23:42 am »
Ja tam myślę, że dostaniemy wszystkie 3. All-New All-Different Avengers, New Avengers i Uncanny Avengers
Avengers World może nie jest tak zabawne i dobre jak  New Avengers, ale to jest punkt wyjściowy właśnie do NA.

Offline R~Q

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3507 dnia: Wrzesień 18, 2017, 01:59:06 pm »
Co z X-Menami? All-New i Uncanny mają jeszcze po jednym tomie, tak? Potem zostaje już tylko Wolverine?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3508 dnia: Wrzesień 18, 2017, 02:04:44 pm »
Co z X-Menami? All-New i Uncanny mają jeszcze po jednym tomie, tak? Potem zostaje już tylko Wolverine?

All-New X-Men oprócz wrześniowego Jeden z głowy ma jeszcze 2 tomy:
https://comicvine.gamespot.com/allnew-xmen-the-ultimate-adventure/4050-80797/
https://comicvine.gamespot.com/allnew-xmen-the-utopians/4050-83294/

Uncanny oprócz październikowego Kontra SHIELD też ma jeszcze 2 tomy do wydania
https://comicvine.gamespot.com/uncanny-xmen-the-omega-mutant/4050-80992/
https://comicvine.gamespot.com/uncanny-xmen-storyville/4050-86409/

A potem ewentualna kontynuacja w All-New All-Different Marvel

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3509 dnia: Wrzesień 18, 2017, 02:29:22 pm »
Ultimates 2 Ewinga bardzo chętnie bym kupił w polskim wydaniu. Bardzo ciekawy skład drużynowy, rysunki kupiły mnie od pierwszej planszy, którą widziałem. Nie byłoby żal kupić, bo w zagranicznym też tylko SC wyszło.

 

anything