Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1079000 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3180 dnia: Kwiecień 28, 2017, 03:36:41 pm »
MFKiG 2017. Kolejna szansa na zapowiedź Moon Knighta :wink:

Original Sin - 04.2014 - 09.2014
AXIS - 10.2014 - 12.2014

Blisko siebie te eventy były. Może u nas AXIS na wiosnę ? A Secret Wars pod koniec roku 2018 się uda ?
 

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3181 dnia: Kwiecień 28, 2017, 03:46:24 pm »
MFKiG 2017. Kolejna szansa na zapowiedź Moon Knighta :wink:
Ostatnia.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3182 dnia: Kwiecień 28, 2017, 03:48:04 pm »
Ostatnia.

Czy ja wiem ? Komiksomaniak mówił, że przez to, że ta seria nie jest powiązana z innymi to Egmont wydać to może nawet jak zacznie z All-New All-Different Marvel

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3183 dnia: Kwiecień 28, 2017, 04:06:32 pm »
- The Amazing Spider-Man 2: Preludium do Spider-Verse
Z tego, co widzę, to tam jest "Preludium do Spider-Versum" i nie podoba mi się to, wolałbym tak jak Ty napisałeś lub tłumaczenie z kreskówki ("Pajęcze światy"), co pasuje idealnie do "Pajęczej wyspy", bo, choć E jej nie wydaje, to jest wspominana w "Superiorze..." i tego akurat się spodziewałem.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3184 dnia: Kwiecień 28, 2017, 04:12:48 pm »
Z tego, co widzę, to tam jest "Preludium do Spider-Versum" i nie podoba mi się to, wolałbym tak jak Ty napisałeś lub tłumaczenie z kreskówki ("Pajęcze światy"), co pasuje idealnie do "Pajęczej wyspy", bo, choć E jej nie wydaje, to jest wspominana w "Superiorze..." i tego akurat się spodziewałem.

Dzięki za zwrócenie uwagi. Musiałem zedytować na wiki ;) Swoją drogą ciekawe czy Egmont wyda ''Pajęczą Wyspę'' tie-in ''Secret Wars'' ;)

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3185 dnia: Kwiecień 28, 2017, 04:21:59 pm »
Liczę na to. Ile w ogóle było tych pajęczych historii podczas "Secret Wars"? Chyba 3, prawda?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3186 dnia: Kwiecień 28, 2017, 08:57:14 pm »
Jak znamy już zapowiedzi na cały 2017 to postanowiłem zaktualizować swój kolaż co jeszcze przed nami w 2018 i dalej?


Do tego pewnie jeszcze:
- Jakieś tie-iny AXIS (Superior Iron Man czy AXIS Carnage)
- Co dalej z Thorem ? Seria z Jane Foster w 2018 ?
- Tie-iny Secret Wars ? Ja obstawiam Old Man Logana, Deadpool's Secret Secret Wars i Civil War. Może być więcej, może być mniej
- Spider-Man & the X-Men ? Wielki znak zapytania
- Poboczne Deadpoole ? Hawkeye Vs. Deadpool ? Deadpool vs. Thanos ? Deadpool's Art of War ?
- Black Vortex w jakiej formie ? Tie-iny tego eventu z serii All-New X-Men i Guardians of the Galaxy znajdują się w trejdach tych serii więc grubaska z całym eventem jak ''Bitwa Atomu'' raczej nie wydadzą. Co z zeszytami Black Vortex Alpha i Omega ?
https://comicvine.gamespot.com/the-black-vortex/4045-58301/

Trzeba przyznać, że jak nie będzie wysypu nowych serii to za dużo tego nie zostało. Pod koniec 2018 mogą już ruszyć z All-New All-Different Marvel
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2017, 09:15:49 pm wysłana przez bogi1 »

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3187 dnia: Kwiecień 28, 2017, 10:52:20 pm »
Secret Wars oczywiście będzie już we wrześniu 2018 od jedynego słusznego wydawcy. XD Ciekawe też jak się nałożą oba wydania Śmierci Wolverine na siebie. Bo chyba wyjdą w krótkich odstępach czasu. I czy będzie jedno tłumaczenie czy dwa... Dobrze że Egmont wyda tieiny do tomów wkkm oraz Axis pominięty przez zerowanie mutantów.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3188 dnia: Kwiecień 29, 2017, 07:44:32 am »
- Co dalej z Thorem ? Seria z Jane Foster w 2018 ?
- Tie-iny Secret Wars ? Ja obstawiam Old Man Logana, Deadpool's Secret Secret Wars i Civil War. Może być więcej, może być mniej
jeśli będzie seria z Thorzycą to Thors jako tie-in do SW raczej będzie pewniakiem też

- Poboczne Deadpoole ? Hawkeye Vs. Deadpool ? Deadpool vs. Thanos ? Deadpool's Art of War ?
Deadpool: The Ones with Deadpool jako tie-in do Śmierci Wolverine'a pasuje idealnie

- Black Vortex w jakiej formie ? Tie-iny tego eventu z serii All-New X-Men i Guardians of the Galaxy znajdują się w trejdach tych serii więc grubaska z całym eventem jak ''Bitwa Atomu'' raczej nie wydadzą. Co z zeszytami Black Vortex Alpha i Omega ?
chciałbym zwrócić uwagę że w skład tego eventu wchodzą jest jeszcze zeszyty serii Nova, Cyclops, Captain Marvel oraz Legendary Star-Lord.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3189 dnia: Kwiecień 29, 2017, 10:42:17 am »
Ciekawe, że "Dziesiąty świat" jest przed "Hulk kontra Iron Man", wg Comixology ta pierwsza historia składa się z Original Sin: Thor & Loki #1-5 (Original Sin #5.1-5.5), a druga - Original Sin: Hulk vs. Iron Man #1-4 (Original Sin #3.1-3.4).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2017, 04:19:43 pm wysłana przez ThePinkFin »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3190 dnia: Kwiecień 29, 2017, 12:28:18 pm »
Tajne Wojny Marvela pod koniec roku 2018. Taki mają plan :wink:

Info od Kołodziejczaka z Pyrkonu

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3191 dnia: Kwiecień 29, 2017, 12:31:32 pm »
Mówiłem  :smile: Wszystko można wyliczyć.

Są plany na nowe serie w 2018  :smile:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2017, 12:38:10 pm wysłana przez JanT »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3192 dnia: Kwiecień 29, 2017, 12:52:19 pm »
Wspomniał też, że po Secret Wars zaczną wszystko co jest potrzebne ale za wcześnie na szczegóły. Pytanie czy porzucą wtedy definitywnie Marvel NOW nie wydadzą serii chronologicznie nie ważnych dla uniwersum jak Moon Knight właśnie

Secret Empire za rogiem a tam ważną role odgrywają chyba serie Thunderbolts i oba Kapitany Ameryki

Offline p3rshing

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3193 dnia: Kwiecień 29, 2017, 05:10:50 pm »
Panowie, co z do tej pory wydanych rzeczy w ramach Marvel NOW i klasyki Marvela jest warte uwagi? Interesują mnie tylko bardzo dobre rzeczy, one-shoty oraz w miarę zamknięte historie tak żeby dało się to objąć rozumem bez przeczytania 20 innych rzeczy ;-)

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3194 dnia: Kwiecień 29, 2017, 05:19:46 pm »
Zacznij od New Avengers 1 Wszystko Umiera. Wtedy to pokochasz, albo rzucisz. Polecam też Erę Ultrona - jedna gruba historyjka z Wolverine i podróżami w czasie. Wolverine and the X-Men są zabawni w 1 i 3 tomie. All New X-Men 1 jest bardzo fajny. Thor jeśli lubisz ta postać. No i oczywiście Deadpool.

 

anything