trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1063925 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3105 dnia: Kwiecień 08, 2017, 04:47:33 pm »
Tak - miejsca jest mało a ci dokładają komiks który i tak będzie, albo dzielą Strażników Galaktyki na 2 tomy, zamiast upchnąć 7 zeszytów w jednym. Punisher czy każdy inny komiks z MN będzie miał zawsze przewagę nad Ms Marvel bo go nie będzie w WKKM, więc bardziej by się go chciało od Egmontu a nie dubla zajmującego miejsce.

I dobrze, że Hachette nie będzie się w tańcu pieścić. Egmont zaczął w połowie 2015 i jakby nie presja konkurencji, to by się bawił kolejne 3 lata tak jak z N52, wydając jeden albo dwa albo trzy tytuły z MN, w zależności od ich nastroju. jeju - nawet Original sin jeszcze nie wydali. A tak mam gwarancję, że za 16 miesiące Secret wars 2015 będę wreszcie miał w rękach - 2.5 roku po premierze.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3106 dnia: Kwiecień 08, 2017, 07:19:37 pm »
Mówiłem że jest podział. Ale nadal polecam używać zakładki, pomaga.


to trzeba było powiedzieć gdzie, a nie się wymądrzać

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3107 dnia: Kwiecień 10, 2017, 08:12:38 am »
Nie ma co spekulować a wiadomo że jeszcze jakieś nowe rzeczy z Marvel NOW mają być na pewno więc trzeba czekać na Pyrkon lub katalog  :biggrin:
Skąd ta pewność, że mają być nowe tytuły? (chyba że mówisz o pewniakach, które zakładamy, czyli Death of Wolverine i Original Sin)

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3108 dnia: Kwiecień 10, 2017, 08:23:25 am »
Zakład o 2 złote, że Egmont nie wyda Death of Wolverine więcej niż miesiąc przed WKKM. Bo w okresie 30 dni od premiery to będzie czysta złośliwość.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3109 dnia: Kwiecień 10, 2017, 08:27:05 am »
wczesne wydanie DoW zamyka drogę do ukazania się kilku pozycji (chodzi mi o nie robienie zamieszania, co? jak? i dlaczego?, dla tak mało ogarniętych czytelników jak powiedzmy np. bazyl) :wink: ), a po za tym to się stało przed AXIS a do tego jeszcze jest kawałek czasu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2017, 08:30:38 am wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3110 dnia: Kwiecień 10, 2017, 01:06:58 pm »
Pod koniec roku już wychodzi Deadpool: World's Greatest Vol. 10  :eek: 10 tomów w półtora roku  :badgrin:

https://www.amazon.com/Deadpool-Worlds-Greatest-Vol-10/dp/1302907611

Ale zapierdzielają  :smile:

Skąd ta pewność, że mają być nowe tytuły? (chyba że mówisz o pewniakach, które zakładamy, czyli Death of Wolverine i Original Sin)
Bo kiedyś było mówione o trzech tomach  :smile: A to i tak tylko tłumaczone przez Aniona. Na bank jakieś nowe serie będą jeszcze (za Thunderbolts i Uncanny Avengers).

Zacytuję jeszcze Aniona:
I tak, ja wspominałem o trzech albumach, ale nie mówiłem, że to trzy tomy z tej samej serii. A w ógóle teraz zrobiło się tego już siedem - szykujcie portfele na niezłe kobyły. O co chodzi, dowiecie się za jakiś czas.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2017, 01:27:54 pm wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3111 dnia: Kwiecień 10, 2017, 01:46:21 pm »
Pod koniec roku już wychodzi Deadpool: World's Greatest Vol. 10  :eek: 10 tomów w półtora roku  :badgrin:

https://www.amazon.com/Deadpool-Worlds-Greatest-Vol-10/dp/1302907611

Ale zapierdzielają  :smile:
Bo się sprzedaje (ale jakościowo jest takie sobie), ale u nas to dopiero po Secret Wars.

Bo kiedyś było mówione o trzech tomach  :smile: A to i tak tylko tłumaczone przez Aniona. Na bank jakieś nowe serie będą jeszcze (za Thunderbolts i Uncanny Avengers).
Kojarzę ale tu myślałem raczej o pewniakach niż nowych seriach. A za kończące się serie rozpatrywałem raczej serie które już dostaliśmy (Hawkeye i Ms Marvel).

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3112 dnia: Kwiecień 10, 2017, 02:18:09 pm »
A za kończące się serie rozpatrywałem raczej serie które już dostaliśmy (Hawkeye i Ms Marvel).
Nie, nie, nie  :smile: Hawkeye i Ms.Marvel będą wychodzić jeden tom na pół roku a kończące się niedługo Thunderbolts i Uncanny Avengers wychodziły szybszym tempem więc spokojnie zrobi się miejsce na 2/3 krótsze serie (tom co pół roku) np Moon Knight (o którym była mowa że jest brany pod uwagę  :smile: ) Spider-Man 2099, Young Avengers*. W Łodzi zapowiedzieli (a to były tylko zapowiedzi na pierwszą połowę roku) dwie serie po 4 tomy więc teraz jest czas na zapowiedź serii 2/3 tomowych  :biggrin: Mogę się założyć że będą jeszcze nowe serie z Marvel NOW.

*To wszystko oczywiście gdy cały czas będą 3 tomy miesięcznie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2017, 02:50:02 pm wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3113 dnia: Kwiecień 11, 2017, 08:22:47 am »
Nie, nie, nie  :smile: Hawkeye i Ms.Marvel będą wychodzić jeden tom na pół roku
A skąd ta pewność? Ms Marvel chyba sprzedała się bardzo dobrze jak na debiut. Problem jest że nie pogonią za bardzo z tym tytułem bo 4 to już "Last Days" czyli preludium do Secret Wars.
kończące się niedługo Thunderbolts i Uncanny Avengers wychodziły szybszym tempem
Thunderbolts rzeczywiście zaraz się skończy a co do Uncanny Avengers to 5 tom to preludium do AXIS (a czwarty tom zapowiedziany jest na maj, czyli co będzie długa przerwa?).
spokojnie zrobi się miejsce na 2/3 krótsze serie (tom co pół roku) np Moon Knight (o którym była mowa że jest brany pod uwagę  :smile: ) Spider-Man 2099, Young Avengers*. W Łodzi zapowiedzieli (a to były tylko zapowiedzi na pierwszą połowę roku) dwie serie po 4 tomy więc teraz jest czas na zapowiedź serii 2/3 tomowych  :biggrin: Mogę się założyć że będą jeszcze nowe serie z Marvel NOW.
Nie wiem czy będą nowe serię poza zapowiedzianymi. O Moon Knightcie słyszę od dawna, nawet na moje pytanie o niego na MFKiG usłyszałem tylko zdawkową odpowiedź. Taki Hawkeye czy Moon Knight rzeczywiście mogą wyjść w dowolnej chwili, ale są serię np. wspomniany Kapitan Ameryka, Wolverine, Superior foes of Spider-man, które jeśli mieli by zacząć wydawać te muszą zacząć teraz i gonić z nimi, aby to wszystko się nie rozjechało, a nie wiem czy się Egmontowi chce, bo tym samym zmniejszą częstotliwość serii lepiej się sprzedających. A co od np. Punihser to też jeśli zaczną to 3 tom to "Last Days" czyli preludium do Secret Wars.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2017, 09:44:50 am wysłana przez mkolek81 »

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3114 dnia: Kwiecień 11, 2017, 08:38:20 am »
O Moon Knighcie to się mówi odkąd MMH ogłoszono w Polsce. :) Ten bohater się pojawi, razem z Winter Soldier Bitter March.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3115 dnia: Kwiecień 11, 2017, 09:00:18 am »
A skąd ta pewność? Ms Marvel chyba sprzedała się bardzo dobrze jak na debiut. Problem jest że nie pogonią za bardzo z tym tytułem bo 4 to już "Last Days"
Przecież oni nie wydają czegoś szybciej bo się dobrze sprzedaje tylko że jest dużo  :smile: Zapowiedzi już znamy do maja i nie ma w nich drugiego tomu Ms.Marvel.

Przyjmując że przy 3 tomach na miesiąc Secret Wars będzie pod koniec przyszłego roku to każda seria ma cały czas już stałe tempo:

Spider-Man Superior/Amazing - Średnio co 3 miesiące jak dotychczas (zostało 5 tomów bez majowego)
Deadpool/+coś z poza serii - Średnio co 3 miesiące jak dotychczas (zostało 5/6 tomów)
Thor/Thorzyca - Co pół roku jak dotychczas (4 tomy gdzie jeden pewnie jeszcze w czerwcu)
Ms.Marvel - Co pół roku jak dotychczas (zostało 3 tomy)
Hawkeye - Co pół roku (zostało 3 tomy)

Inne się przeplatają to może być różnie  :smile: Ale to co podałem to 100%

Więc spokojnie na Pyrkonie/Komiksowej Warszawie zapowiedzą serie składające się z trzech tomów (np Moon Knight) i będą wychodzić tom co pół roku.

O Moon Knighcie to się mówi odkąd MMH ogłoszono w Polsce. :smile: Ten bohater się pojawi, razem z Winter Soldier Bitter March.
To się załóżmy że go teraz Egmont zapowie na drugą połowę roku??? Pewniaczku  :smile:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2017, 09:03:20 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3116 dnia: Kwiecień 11, 2017, 09:17:22 am »
Original Sin będzie sierpień/wrzesień (a może nawet już w lipcu) już to kiedyś wyliczyliśmy z ThePinkFin  :smile:
jeśli piszesz coś takiego a potem:
Thor/Thorzyca - Co pół roku jak dotychczas (4 tomy gdzie jeden pewnie jeszcze w czerwcu)
to coś mi się nie zgadza, bo Gromowładnego ma 4 tomy (dwa już dostaliśmy), jeśli 3 na czerwiec, to 4 musi być na sierpień przed Original Sin. Zatem ten event wcześniej niż wrzesień/październik nie ukarze się. Dopiero po nim można startować z Thorzycą, która ma 2 tomy.

Przecież oni nie wydają czegoś szybciej bo się dobrze sprzedaje
Seria Deadpoola obala tą teorię,

Przyjmując że przy 3 tomach na miesiąc Secret Wars będzie pod koniec przyszłego roku to każda seria ma cały czas już stałe tempo
ja nie zakładam, kiedy wyjdzie Secret Wars tym bardziej, że jak sam twierdzisz:
Więc spokojnie na Pyrkonie/Komiksowej Warszawie zapowiedzą serie składające się z trzech tomów (np Moon Knight) i będą wychodzić tom co pół roku.
czyli dołożą jeszcze pozycji wydłużając czas do SW. A co z seriami 5 tomowymi? Co z AXIS (wg mnie Uncanny Avengers będzie miało dłuższą przerwę)?

Zaraz Avengers scalą się z New Avengers w jeden tytuł, a Ucanny Avengers prawie już zakończone. Obstawiałbym że Egmont będzie chciał dołożyć kolejny tytuł z nimi np. Avengers World (kolejna seria zazębiająca się z Avengers Hickmana, dobra też jako preludium do Secret Wars). No i oczywiście Young Avengers (3 tomy), które jakby się sprzedało to fajnie jakby Egmont pomyślał wtedy o wydaniu vol 1 (w klasyce można by to zmieścić w jednym tomie).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2017, 09:25:14 am wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3117 dnia: Kwiecień 11, 2017, 09:26:56 am »
Seria Deadpoola obala tą teorię,
A nie jest długa? 8 tomów + dodatki  :smile:

Z tym Thorem/Orginal Sin to fakt. Czyli raczej Original Sin wyjdzie później (co wcześniejszej rozpiski nie podważa)

Co z AXIS (wg mnie Uncanny Avengers będzie miało dłuższą przerwę)?
Jeden tom całego planu nie zburzy  :smile:

Ale nie napierdzielajmy znowu postów z "domysłami" bo nowe serie i tak będą na bank  :biggrin:

@DOWN
Po Secret Wars'ach Egmont będzie musiał wydawać Deadpoola co dwa miesiące albo szybciej  :biggrin: Jak pisałem wcześniej oryginalnie wyszło/wyjdzie 10 tomów w półtora roku. 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2017, 09:40:15 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3118 dnia: Kwiecień 11, 2017, 09:36:14 am »
A nie jest długa? 8 tomów + dodatki  :smile:
Ok, to jest tak długi jak Avengers Hickman (mam tu na myśli wszystko co pisał z nimi). Odnoszę mylne wrażenie do Deadpoola, bo Egmont po prostu goni z tą serią, aby nie rozjechały mu się tomy z tie-inami eventowymi.

Ale nie napierdzielajmy znowu postów z "domysłami" bo nowe serie i tak będą na bank  :biggrin:

Dobra odpuszczam domysły jeśli będą te serie o których pisałem to będę zadowolony (pogadałbym o Osiedlu Swoboda, ale jakieś małe zainteresowanie tym tematem, co pokazuje tylko jak superhero zdominowało rynek).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2017, 09:40:18 am wysłana przez mkolek81 »

Offline SawiK

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3119 dnia: Kwiecień 11, 2017, 09:39:22 am »
Bazyl o Moon Knightcie mowilo sie juz w maju 2015r przy seriach MN w Polsce  :cool: