trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1064002 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mgnesium

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 12, 2015, 09:42:18 am »
o ja pierdziu... ale zaskoczenie...

no to byłem w błędzie... przepraszam.

jest lekkie zaskoczenie, ale przypomniał mi się fragment wywiadu z kołodziejczakiem
(parafraza, na pytanie czy w związku nową umową z dc wydawnictwo myśli o drugim z wielkiej dwójki komiksu amerykańskiego):

"p: co z marvelem?
tk: no właśnie, co z marvelem?"

edit: http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/275193-avengers-wojna-bez-konca
za 30 zł mogę przetestować.
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2015, 09:46:02 am wysłana przez mgnesium »

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 12, 2015, 09:47:18 am »
Liczę, że pojawi się odpowiednik "DC Delux" w postaci "Marvel Classic". W końcu Tomasz Sidorkiewicz na FB enigmatycznie napomknął, że "jeszcze wam się odechce komiksów z lat 80-tych".  :wink:
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2015, 11:32:00 am wysłana przez Anionorodnik »

Offline Spheres

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 12, 2015, 09:48:36 am »
szkoda tylko że Marvel Now będzie w miękkich okładkach :smile: ( może dla niektórych do plus ale ja preferuje jednak twarde )

Offline FloreK9

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 12, 2015, 09:56:07 am »

Offline Kratoss

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 12, 2015, 09:57:44 am »
Bardzo fajnie,ze bedą wychodziły kolejne komiksy z Marvela. Ale jak napisał kolega wyżej szkoda,że nie będa to wydania w twardej okładce. Również wole bardziej takie wydania.

Offline Szekak

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 12, 2015, 10:02:26 am »
A mi się podoba, że będą wydawane w miękkiej. Po pierwszym numerze widać, że mogą to być komiksy średnie bazujące na popularności filmów, zwykłe czytadła, więc miękka okładka i cena nieprzekraczająca 30zł to moim zdaniem dobre wyjście.

mgnesium

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 12, 2015, 10:17:38 am »
ten spider-man z good reads jest całkiem niezły, chociaż spora w tym zasługa ilustracji.
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2015, 10:23:25 am wysłana przez mgnesium »

ramirez82

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 12, 2015, 10:18:30 am »
Liczę, że pojawi się odpowiednik "DC Delux" w postaci "Marvel Classic". W końcu Tomasz Sidorkiewicz na FB enigmatycznie napomknął, że "jeszcze nam się odechce komiksów z lat 80-tych".  :wink:

O! Mam nadzieję, że to dobry trop.

A co do pierwszego ujawnionego tytułu, cena dobra, nie wiem czy się nie skuszę. Anionorodnik, aż tak słaby jest ten komiks?

A co do okładki, mi miękka odpowiada. Nowe DC Comics też mogłoby być w miękkiej.

Słabiutko

http://www.goodreads.com/book/show/19539373-x-men

http://www.goodreads.com/book/show/18119043-amazing-spider-man

A ja te dwa wezmę chętnie, mimo słabej średniej na goodread. Na amazon lepiej są oceniane. A pewnie będą, bo to ta sama linia wydawnicza co ten zapowiedziany Avengers. Czytał je ktoś?
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2015, 10:30:35 am wysłana przez ramirez82 »

Offline badday

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 12, 2015, 10:29:36 am »
do usuniecia

Offline Jaxx

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 12, 2015, 11:08:18 am »
Tu trochę więcej o samym Marvel NOW! w kontekście "Wojny bez końca". Ostatni akapit natomiast ujawnia co nieco o tym, co nas czeka w ramach tej inicjatywy. 

http://naekranie.pl/artykuly/avengers-wojna-bez-konca-nowe-komiksy-marvela-w-polsce

ramirez82

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 12, 2015, 11:21:53 am »
Tu trochę więcej o samym Marvel NOW! w kontekście "Wojny bez końca". Ostatni akapit natomiast ujawnia co nieco o tym, co nas czeka w ramach tej inicjatywy. 

"W Polsce niedługo po „Avengers: Wojna bez końca” ukaże się sześć serii komiksowych z Marvel NOW! W jutrzejszym artykule przybliżymy Wam te tytuły."

Czekam. O by to było coś dobrego.

Offline FloreK9

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 12, 2015, 11:23:25 am »
Sześć serii? Grubo. Stawiam (takie życzenie) na:

Avengers (oby)
New Avengers (oby)
All-New X-Men
Uncanny X-Men (tu może jakaś inna solowa seria)
Guardians of the Galaxy Bendisa (niestety)
Superior Spider-man

Jutro się przekonamy.

PS. "Sam event wydaje się jednak mocno zagmatwany i bez znajomości kilku pozycji z Marvel NOW! raczej trudno będzie go zrozumieć." To zdanie daje mi nadzieję na Avengers i New Avengers.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 12, 2015, 11:34:59 am »
Sześć serii? Grubo. Stawiam (takie życzenie) na:

Avengers (oby)
New Avengers (oby)
All-New X-Men
Uncanny X-Men (tu może jakaś inna solowa seria)
Guardians of the Galaxy Bendisa (niestety)
Superior Spider-man



Obyś okazał się prorokiem :) Za 30 zł powyższych biorę wszystko.

Offline acidos

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 12, 2015, 11:43:09 am »
Sześć tytułów?Biorę w ciemno. Wkkm dla mnie coraz nudniej wygląda więc jest to świetny ruch ze strony Egmontu.Skąd wnioski że komiksy będą w miękkiej oprawie ?Przecież nigdzie czegoś takiego czegoś przeczytać nie możemy.

Galactus

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 12, 2015, 11:45:26 am »
Sześć tytułów?Biorę w ciemno. Wkkm dla mnie coraz nudniej wygląda więc jest to świetny ruch ze strony Egmontu.Skąd wnioski że komiksy będą w miękkiej oprawie ?Przecież nigdzie czegoś takiego czegoś przeczytać nie możemy.

Ja mogę, chyba, że u ciebie jest inaczej. W ogóle 30zł w twardej oprawie? Zapomnij, a i za 25zł pewnie będzie można dostać.

 

anything