Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 1019204 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3255 dnia: Grudzień 11, 2018, 03:33:40 pm »
Opis i kategoria, w której komiks jest zawieszony na Gildii wskazuje, że to komiks przygodowy :)

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3256 dnia: Grudzień 11, 2018, 06:08:25 pm »
Biały Lama to komiks mocno mistyczny. Zresztą jeden z najlepszych Jodo obok Incala. Polecam.
Sam chętnie kupię, bo czytałem tylko raz, milion lat temu z biblioteki. Kupię, przeczytam i w końcu będę miał swój egzemplarz.

Offline sum41

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3257 dnia: Grudzień 11, 2018, 07:07:58 pm »
Ktos pisal ze w Lady Killer przesuniete kolory u mnie wszystko ok.


Graficznie komiks prezentuje sie swietnie, rysunki oddaja klimat tamtych lat, kolorystyka prosta ale ladnie dobrane kolorki czekam na 2 tom  :smile:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline tomb

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3258 dnia: Grudzień 11, 2018, 07:08:27 pm »
Nie lubię Jodo, mam tylko Incala. Biały Lama, gdyby nie jeden moment fabularny, byłby najwyżej ocenionym przez mnie komiksem tego scenarzysty. Niestety Jodo musiał zrobić coś tak bardzo po swojemu, że sprzedałem pierwsze wydanie.

Ale rysunki super, nawet zastanawiam się nad ponownym zakupem.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3259 dnia: Grudzień 11, 2018, 08:39:37 pm »
mnie Lama bardzo rozczarował, co prawda było to już dawno temu, zanim poznałem jeszcze słabsze jego rzeczy. prawdopodobnie to rozczarowanie, które przyszło w momencie, gdy czytałem Lamę, nie dotyczyło samego Lamy, a bardziej ogólnie było to zużenie samym Jodorowskym, wtedy chyba zdałem sobie sprawę, że wyżej własnego zadka, to on na pewno nie podskoczy...
Jeśli chodzi o mistycyzm w Lamie, to jest to taki jodoro-mist, więcej tam tego mista niż mistycyzmu.
Uważam też, że jako prezent dla buddysty, czy kogoś mocno zainteresowanego tym tematem, to może być bardzo chybiony prezent, aczkolwiek nie mówię tego z perspektywy kogoś, kto się dobrze zna na temacie.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline adam and arluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3260 dnia: Grudzień 21, 2018, 10:09:37 pm »
Zastanawiam się nad zasadnością zakupów kolejnych slipkejsów.
Ten od Białego Lamy nie dość że drogi (50zł) to niedopasowany w rozmiarowo.
Za wysoki, co jeszcze mogę przeboleć, ale też za szeroki, co najmniej jeden album zeszytowy bym w nim jeszcze zmieścił.
Tomy są luźne, trzeba uważać by z niego nie wypadły.

Offline kas1

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3261 dnia: Grudzień 21, 2018, 11:49:39 pm »
Nauczeni doświadczeniem spierniczyli lekko artbook Manary. Grafik znajdujących się na dwóch stronach zwyczajnie nie da się oglądać. Całe szczęście nie ma ich zbyt wiele.

Offline Recoil

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3262 dnia: Grudzień 30, 2018, 08:57:36 pm »
Czy warto Waszym zdaniem uderzyć w scream'owe pozycje "filmowe" tj.:


- Aliens 30-th Anniversary
- Predator 30-th Anniversary
- Terminator Original Comics Series


?


Mam je na swojej liście ale z racji tego, że do najtańszych nie należą to chciałbym zasięgnąć Waszej opinii.


Szczególnie Predator dostał parę bomb na forumowym podsumowaniu roku 2018 co wzbudziło dodatkowe wątpliwości  :wink:

Offline rzem

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3263 dnia: Grudzień 30, 2018, 09:13:37 pm »
Wg mnie Alien jak najbardziej tak.


Predator mnie strasznie zmęczył. Jedyne co poprawiało mi momentami lekturę to one-linery głównego bohatera, w stylu "nie mogliby znaleźć własnego tyłka, nawet trzymając ręce w tylnych kieszeniach spodni" (piszę z pamięci). Do Predzia podszedłem z ogromnymi oczekiwaniami - może więc trochę też i stąd ten zawód. No ale jeśli do powalenia Predatora wystarczy dać mu z kopa albo walnąć go jego hełmem...


Terminatora sobie darowałem po lekturze przykładowych plansz.

Offline amsterdream

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3264 dnia: Grudzień 30, 2018, 10:11:41 pm »
W Aliens i Terminatora jak najbardziej warto uderzać, Predator tylko dla fanów (i to takich największych).

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3265 dnia: Styczeń 03, 2019, 08:18:10 pm »
Dziwne że nikt jeszcze nie poinformował że Scream w sylwestra zapowiedział Tomb Raidera  :smile:

Offline midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3266 dnia: Styczeń 03, 2019, 10:03:45 pm »
Dziwne że nikt jeszcze nie poinformował że Scream w sylwestra zapowiedział Tomb Raidera  :smile:
Też ostatnio to zauważyłem. Podobnie z kolejnym tomem „Chłopaków” od Planety. Zapowiedziany na styczeń, a na forum cisza. Maj nadciąga 😢

Offline Jaxx

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3267 dnia: Styczeń 04, 2019, 07:27:21 am »
Dziwne że nikt jeszcze nie poinformował że Scream w sylwestra zapowiedział Tomb Raidera  :smile:

O, super. Czekałem, aż ktoś się na to pokusi :) Biorę na pewno. Ciekawe tylko, co wydadzą - czy integral z Top Cow, które kiedyś zaczęło wydawać TM-Semic, czy te nowe wydania powiązane z rebootem gry.


Offline pitt

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3268 dnia: Styczeń 04, 2019, 08:07:35 am »
A ja tam nie wiem czy super, przecież to słabiutkie, może rysownicy czasem ciekawi. To już można byłoby np. starą Witchblade zacząć, tam jest przynajmniej na co popatrzeć. A z czasem robi się nawet interesująco. :) Z Top Cow wyszło z 50 numerów TR, spory byłby to integral. A więc w tomach. Po pierwszym pewnie by 70% kupujących zrezygnowało.
Bardzo możliwe, że właśnie wezmą się za TR od Dark Horse, którego to komiksy już wydają.

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3269 dnia: Styczeń 04, 2019, 08:12:31 am »
To najprawdopodobniej będą te najnowsze w SC które są słabiutkie  :doubt: O Archives pewnie można zapomnieć a nawet jak nie to i  tak by zabili ceną  :)

Scream z Ameryki wydaje tylko Dark Horse więc Witchblade raczej odpada.

 

anything