trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 998487 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline keram

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3225 dnia: Grudzień 04, 2018, 04:34:15 pm »
Naprawdę? Mnie ta seria się podoba i czekam na kolejne tomy.
Rozmawiałem niedawno z kimś od Screamu i powiedział, że wahają się bo w drugim cyklu seria zmienia charakter, pojawiają się dziwne sytuacje, ala historia alternatywna.

Offline absolutnie

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3226 dnia: Grudzień 04, 2018, 07:01:03 pm »
Naprawdę? Mnie ta seria się podoba i czekam na kolejne tomy.


Naprawdę? A chwaliłeś ją już gdzieś (gdziekolwiek), czy też dopiero teraz to sobie uświadomiłeś?
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Araden

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3227 dnia: Grudzień 04, 2018, 08:22:23 pm »
Naprawdę oceniasz komiksy po recenzjach na gildii? Większość komiksów w ogóle nie ma żadnych ocen. Mam wrażenie że ta jedna z 4 opinii przy pierwszym tomie jest twoja, pozostałe tomy nie mają żadnych ocen. W ogóle mnie ten komiks nie interesuje ale sprawdziłem jak oceniają go ludzie na stronie lubimyczytać.pl i oceny nie są złe: 1 tom - 7,5 gwiazdki na 10, 2 tom - 7gwiazdek, 3 tom - 6,5 gwiazdek.

szulig

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3228 dnia: Grudzień 04, 2018, 08:44:35 pm »

Skoro uważasz, że jest to seria coś warta,to może napiszesz tam swoją opinię i ją pochwalisz.

Nie potorafie napisac dlaczego cos mi sie podoba albo nie. Czytam i wiem czy mi sie podoba czy nie. Ta seria mi podpasowała stąd moje pytanie o dalszy ciąg.

Offline absolutnie

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3229 dnia: Grudzień 04, 2018, 09:05:24 pm »
Naprawdę oceniasz komiksy po recenzjach na gildii? Większość komiksów w ogóle nie ma żadnych ocen. Mam wrażenie że ta jedna z 4 opinii przy pierwszym tomie jest twoja, pozostałe tomy nie mają żadnych ocen. W ogóle mnie ten komiks nie interesuje ale sprawdziłem jak oceniają go ludzie na stronie lubimyczytać.pl i oceny nie są złe: 1 tom - 7,5 gwiazdki na 10, 2 tom - 7gwiazdek, 3 tom - 6,5 gwiazdek.



Nie, oczywiście, że nie. Zdarza mi się jednak, że jak dużo ludzi chwali cos, co skresliłem z listy zakupów, to jednak to kupuję, żeby zobaczyć, czemu się ludziom podoba i czy przypadkiem mi się też nie spodoba.
Komiksu "Niedźwiedzi kieł" nie kupiłem, bo nie trafiłem na opinie ludzi, którym by się ten komiks podobał. Z tego też powodu nie napisałem na jego temat żadnej opinii. Nigdzie.


Nie potorafie napisac dlaczego cos mi sie podoba albo nie. Czytam i wiem czy mi sie podoba czy nie. Ta seria mi podpasowała stąd moje pytanie o dalszy ciąg.



Czasem wystarczy napisać:
"Ta seria niezwykle (ogromnie, wyjątkowo, zaje***cie) mi się podobała. Polecam ją każdemu, kto ma gust podobny do mojego".
Wysiłek niewielki, a zdarza się, że zadziała i w ostateczności wydawca podejmie ryzyko wydania kolejnego tomu.






Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Marcussz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3230 dnia: Grudzień 05, 2018, 03:05:50 pm »
Artbook Manary właśnie odebrany! Teraz tylko dojechać do domu i dokładnie obejrzeć!

Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3231 dnia: Grudzień 06, 2018, 09:19:57 am »

Offline sum41

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3232 dnia: Grudzień 06, 2018, 07:52:33 pm »
Aliens: Bunt w twardej. I w sumie nie wiem po co. Ale już nie będę wybrzydzał.


Ile to ma stron, czyzby znow cos cienkiego ale w hc... niemoga na miekko jak dc odrodzenie i nizsza cena i lepsza sprzedaz.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline vision2001

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3233 dnia: Grudzień 06, 2018, 07:58:41 pm »

Ile to ma stron, czyzby znow cos cienkiego ale w hc... niemoga na miekko jak dc odrodzenie i nizsza cena i lepsza sprzedaz.
160 stron.
Pewnie i tak w SC nie byłoby taniej... Patrzę i ostatni AvP ma 136 stron i tę samą cenę. Lady Killer tyle samo stron i niby 10 pln tańszy... Ale może licencja tańsza?
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3234 dnia: Grudzień 06, 2018, 08:00:18 pm »
A może też błąd na gildii bo Scream kiedyś pisał że pojedyncze DH będą w SC.

Offline vision2001

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3235 dnia: Grudzień 06, 2018, 08:04:26 pm »
A może też błąd na gildii bo Scream kiedyś pisał że pojedyncze DH będą w SC.
No to jaki błąd? Przecież masz tam info TOM 1  :cool:  [przy Lady Killer jest tylko 1, a nie TOM 1   :wink: ]
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3236 dnia: Grudzień 08, 2018, 04:25:02 pm »
Przy okazji slipcase'ów - wiadomo coś na temat slipcase dla Białego Lamy? Na gildii brak zapowiedzi, wydawnictwo wspominało gdzieś, że z niego zrezygnowali?
Na gildii już można zamawiać ze slipcase.

Offline mappy

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3237 dnia: Grudzień 08, 2018, 05:00:34 pm »
Ciekawe czy te slipcase pojawią się gdzieś poza Gildią i specjalistycznymi sklepami.
Kiedyś brałbym od ręki ale teraz to dopłata 50zł za slipcase :roll:

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3238 dnia: Grudzień 08, 2018, 05:48:28 pm »
Na gildii już można zamawiać ze slipcase.


Znów to samo wykręcili? Zlewają klientów równiutko   :doubt:

Offline midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3239 dnia: Grudzień 08, 2018, 09:50:21 pm »

Znów to samo wykręcili? Zlewają klientów równiutko   :doubt:
Z ceną przegięcie, ale, co do wykręconego numeru, rozumiem, że chodzi o to, ze pojawił się jakiś czas po „gołym” albumie?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2018, 11:09:09 am wysłana przez midar »

 

anything