trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 530435 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline isteklistek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3090 dnia: Październik 30, 2018, 02:54:45 pm »
Zysk zyskiem i nie mam nic przeciwko, ale jeżeli się robi właśnie pod to wydania swoich komiksów, to niech tak będzie pod każdym względem. Nie wystarczy pisać, że ekskluzywne, limitowane, farbować grzbiety, dawać plastikowe etui i pudełka.... na początku to zadziała, bo ludzie nie dostawali takich wydań, więc podchodząc emocjonalnie kupią jedną, dwie pozycje, ale gdy opadną emocje, to zaczną się wymagania i pojawi się irytacja, że to jest zrobione tak, a nie inaczej.
PS - FB milczy o czerniach.

Offline roble

« Odpowiedź #3091 dnia: Październik 30, 2018, 03:06:16 pm »
Co Wy tu pitolicie?? LK jest wydana całkiem ok jak na taki mały format, okładka może mdlo wyglada w tej folli ale jak przeczytałem post JanaT to specjalnie otwarlem album i stwierdzam że wg mnie JanT bzdury pisze.. czekam niecierpliwie na zapowiedziany tom 2.

Offline blackfish

« Odpowiedź #3092 dnia: Październik 30, 2018, 03:55:39 pm »
Zysk zyskiem i jeśli wszystko robione jest z głową i mieści się w granicach rozsądku to każdy to rozumie. Ja miałem ostatnio dziwną historie na Gildi. Napisałem w kilku zdaniach co myślę o metodach SC w komentarzu do Incala (w kontekście ceny wersji droższej) - dodam - grzecznie, kulturalnie, a nawet z pewną dozą dowcipu i ... wykasowali mi posta. Smutne. Miałem dotąd Gildię za pozytywny punkt odniesienia na krajowym rynku. Coś co może stanowić wzór dla innych. Teraz myślę, że jeśli już, to chyba tylko w pakowaniu przesyłek.

JanT

• Gość
« Odpowiedź #3093 dnia: Październik 30, 2018, 04:16:20 pm »
stwierdzam że wg mnie JanT bzdury pisze..
To co napisałem jest w tym komiksie i jeżeli ci to nie przeszkadza to się ciesz a nie mów mi że piszę bzdury.

Offline mappy

« Odpowiedź #3094 dnia: Październik 30, 2018, 04:37:41 pm »
Umknęło mi chyba...Jaka cena tej limitki była w sklepie Gildii?

Offline midar

« Odpowiedź #3095 dnia: Październik 30, 2018, 05:30:34 pm »
Umknęło mi chyba...Jaka cena tej limitki była w sklepie Gildii?
222,00 PLN

Offline tomb

« Odpowiedź #3096 dnia: Październik 31, 2018, 09:50:45 am »
Była jakaś odpowiedź wydawcy na te szarzyzny w trzecim Bergmanie?

Offline Voitas

« Odpowiedź #3097 dnia: Październik 31, 2018, 02:55:17 pm »
Widzieliście gdzieś do kupienia nowe wydanie Incala w cenie lepszej niż na gildii?

Offline sum41

« Odpowiedź #3098 dnia: Październik 31, 2018, 06:46:21 pm »
Ja biore  tez Lady Killer ze wzgledu na rysowniczke, szkoda ze w Catwoman pisze tylko scenariusz  :neutral:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline mappy

« Odpowiedź #3099 dnia: Październik 31, 2018, 08:26:46 pm »
Szary Bergman bez odpowiedzi ale chyba trzeba ich bardziej o to pomęczyć bo też mi się taki trafił :doubt:

Offline jeanvanhamme

« Odpowiedź #3100 dnia: Listopad 01, 2018, 12:11:31 am »
Jestem wewnętrznie sprzeczny w ocenie Scream i ich oferty, bo z jednej strony pianę łapię jak ktoś podnosi cenę komiksu, obniżając jego jakość (plexi case vs. mniejszy format), a z drugiej strony to są tytuły tak klasyczne, że posiadanie wszystkich edycji jest w sumie swoistą kolekcją.

Offline gobender

« Odpowiedź #3101 dnia: Listopad 01, 2018, 07:55:01 am »
Coś w tym jest. Jedyna edycja Incala jakiej się pozbyłem to ta z Egmontu. Kolory, nawet jako ciekawostka, były dla mnie nie do zniesienia.

Offline celtic

« Odpowiedź #3102 dnia: Listopad 01, 2018, 04:51:28 pm »
Denerwuje mnie Scream tymi różnymi edycjami, za rok wydadzą ten sam materiał w pokwiekszonym formacie.

Offline gobender

« Odpowiedź #3103 dnia: Listopad 01, 2018, 05:05:13 pm »
Prawie cały świat wydawniczy tak robi. Nic w tym złego.

Offline Klint

« Odpowiedź #3104 dnia: Listopad 02, 2018, 09:51:05 am »
Mam pytanie trochę poza wiodącym tematem. Czy może ktos podczas ostatnich targów pytał sie o plany wydawnicze do końca roku ?