Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 996752 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2865 dnia: Wrzesień 14, 2018, 11:17:41 pm »
Limitowanwgo wydania nie jest więcej niż 200sztuk i do premiery się pewnie skończy całość.

Offline ilemoznaszukacnicka

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2866 dnia: Wrzesień 15, 2018, 06:22:46 am »
Martwią się, że zostaną z długo sprzedającą się wersją podstawową.


Przynajmniej jedną sprzedadzą jak wreszcie będzie do dostania na Taniej Książce.




Przewidywana dostępność: 2018-09-25

Offline nazareth

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2867 dnia: Wrzesień 15, 2018, 07:08:42 am »
Limitowanwgo wydania nie jest więcej niż 200sztuk i do premiery się pewnie skończy całość.
Chyba na FB Screma padło info, że wydrukowali 444 sztuk.
Tak kojarzę, niech ktoś zweryfikuje.

Jeśli tak, to na serio wątpię, żeby sprzedali wszystko na MFKiG :)
I patrząc na ich poczynania, to za dwa lata wyciągną kilkanaście sztuk z magazynu rezerwowego specjalnie na MFKiG 2020 :)

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2868 dnia: Wrzesień 15, 2018, 08:36:28 am »
Ja się akurat cieszę, że jest tego więcej, bo mam niejasne przeczucia, że mimo dodatkowego kartonu, jednak mogą być perturbacje z przesyłką. Sztywne rzeczy lubią pękać w transporcie. Wiec jak coś to przynajmniej nie b będzie problemu z wymianą, przynajmniej teraz.

Offline sum41

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2869 dnia: Wrzesień 16, 2018, 04:04:37 pm »
Ktoś widział wydanie LADY KILLER ?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline adam and arluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2870 dnia: Wrzesień 16, 2018, 05:40:36 pm »
Wiadomo co z Nestorem Burmą?

Offline -gościu-

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2871 dnia: Wrzesień 16, 2018, 05:55:32 pm »
Ktoś widział wydanie LADY KILLER ?


Nie wyrobili sie pewnie. W sierpniu zapowiadali to na wrzesień, ale jak ostatnio zapowiadali co przywiozą do Łodzi, to o Lady Killer już nie było mowy.

Offline Itachi

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2872 dnia: Wrzesień 18, 2018, 11:02:00 am »
Limitowanwgo wydania nie jest więcej niż 200sztuk i do premiery się pewnie skończy całość.

Skąd masz takie przekonanie? Pytałeś wydawcę o nakład czy snujesz domysły?

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2873 dnia: Wrzesień 18, 2018, 12:10:38 pm »
Wiadomo co z Nestorem Burmą?
Na razie nie będzie. Otrzymałem odpowiedź, że mają tyle licencji, których termin zakończenia ich goni, że najpierw będą robić tamte. Obawiam się, że na razie możemy pożegnać się z nadzieją na drugi tom. Taki świetny komiks...i słabo się sprzedał. :/ A drugi jest najdłuższy i podobno zdecydowanie najlepszy. Oceny na Bedetheque tylko potwierdzają, że to musi być kawał świetnego dzieła. Może ktoś przejmie tak jak Kurc Azymut. Lub Scream wyda, ale dopiero za jakiś czas. Na razie zamrożone.

Offline absolutnie

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2874 dnia: Wrzesień 18, 2018, 01:40:55 pm »
Obawiam się, że na razie możemy pożegnać się z nadzieją na drugi tom. Taki świetny komiks...i słabo się sprzedał. :/ A drugi jest najdłuższy i podobno zdecydowanie najlepszy. Oceny na Bedetheque tylko potwierdzają, że to musi być kawał świetnego dzieła.


Drugi tom, tak naprawdę, powinien być pierwszy: akcja toczy się w czasie II wojny, bohater wraca z obozu jenieckiego, Niemcy stacjonują w Paryżu, historyczne detale odrobione perfekcyjnie, a sama historia też jest z pazurem.
Obawiam się jednak, że trzeba by było ten komiks pokolorować, żeby się u nas jako-tako sprzedał.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2875 dnia: Wrzesień 18, 2018, 03:10:49 pm »
Cóż mam nadzieję, że przynajmniej Fantagraphics nie skończy na Moście. Wydali już sporo Tardiego, więc może będzie lepiej.

Offline nazareth

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2876 dnia: Wrzesień 18, 2018, 06:31:03 pm »
A ktoś w ogóle pytał o ich plany wydawnicze?
Albo pomysł na dokończenie lub niedokończenie serii?

Offline nocny

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2877 dnia: Wrzesień 18, 2018, 07:36:07 pm »
Ja pytałem o kolejne tomy Dampierre. Nie wiedzą co dalej ale na razie nie mają planów by kontynuować.

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2878 dnia: Wrzesień 18, 2018, 08:58:00 pm »
Mam wrażenie że panowie od SC troszkę się pogubili. Z jednej strony chcieliby jak najwięcej wydać z drugiej nie zawsze trafiają w gusta czytelników a rynek coraz trudniejszy.

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2879 dnia: Wrzesień 18, 2018, 08:58:56 pm »
Rozgrzebane milion rzeczy bez ładu i składu. Tak jest.

 

anything