Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 454660 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

• Stolnik bracki
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2880 dnia: Wrzesień 14, 2018, 07:40:45 pm »
Pomijając fakt, że było wiadomo to, że będzie jeszcze specjalny karton, to i tak śmiesznie to zabrzmiało. xD

Offline mappy

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #2881 dnia: Wrzesień 14, 2018, 09:31:14 pm »
A ta wyprzedaż outletowa? Widział ktoś?
Jakie ceny od okładki i jak uszkodzone komiksy?

Offline arczi_ancymon

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #2882 dnia: Wrzesień 14, 2018, 10:25:41 pm »
Martwią się, że zostaną z długo sprzedającą się wersją podstawową.
No jak tego za dużo nadrukowali, to zostaną... Limitka na tym powinna polegać, że jest jej mało, więc jak zniknie, to ludzie przerzucą się na wersję standardową.
 Ja bym np. tej limitki nie kupił. Z całym szacunkiem, ale płacenie stówki za plastik jest dla mnie wyjątkowo idiotyczne. Te kartony do "Incala" to też było takie "pożal się Boże exclusiv", całe szczęście że się nie skusiłem.
Jestem w stanie zapłacić za format, dodatki, lepszy papier, ale aż tak daleko moja choroba jeszcze nie postąpiła.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2018, 10:34:35 pm wysłana przez arczi_ancymon »

Offline adam and arluk

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
« Odpowiedź #2883 dnia: Wrzesień 14, 2018, 10:56:47 pm »
Możecie spytać o dalsze losy Nestora Burmy?????????????

Offline mappy

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #2884 dnia: Wrzesień 14, 2018, 11:14:15 pm »
No jak tego za dużo nadrukowali, to zostaną... Limitka na tym powinna polegać, że jest jej mało, więc jak zniknie, to ludzie przerzucą się na wersję standardową.
 Ja bym np. tej limitki nie kupił. Z całym szacunkiem, ale płacenie stówki za plastik jest dla mnie wyjątkowo idiotyczne. Te kartony do "Incala" to też było takie "pożal się Boże exclusiv", całe szczęście że się nie skusiłem.
Jestem w stanie zapłacić za format, dodatki, lepszy papier, ale aż tak daleko moja choroba jeszcze nie postąpiła.
Ja trochę inaczej do tego podszedłem.
Biorąc pod uwagę stare wydanie Egmontu, które było w dwóch tomach możemy powiedzieć, że nowe wydanie limitowane dzieląc na pół czyli 200 stron wychodzi 99zł za tom. Do tego mamy slipcase. Odejmując 30zł za slipcase od całości wyjdzie 85zł za tom.
Przecież to już cena komiksów Studia Lain. Nie znam nakładu wersji limitowanej Edeny ale wątpie, że zrobili tego 1000 sztuk.
Ja limitkę wziąłem na Gildii. Posiadam też stare wydanie od Egmontu. Moja choroba postąpiła daleko :biggrin:

Offline Szekak

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #2885 dnia: Wrzesień 14, 2018, 11:17:41 pm »
Limitowanwgo wydania nie jest więcej niż 200sztuk i do premiery się pewnie skończy całość.

Offline ilemoznaszukacnicka

• Nosiciel Wody
  • *
« Odpowiedź #2886 dnia: Wrzesień 15, 2018, 06:22:46 am »
Martwią się, że zostaną z długo sprzedającą się wersją podstawową.

Przynajmniej jedną sprzedadzą jak wreszcie będzie do dostania na Taniej Książce.

Przewidywana dostępność: 2018-09-25

Offline nazareth

• Czeladnik
« Odpowiedź #2887 dnia: Wrzesień 15, 2018, 07:08:42 am »
Limitowanwgo wydania nie jest więcej niż 200sztuk i do premiery się pewnie skończy całość.
Chyba na FB Screma padło info, że wydrukowali 444 sztuk.
Tak kojarzę, niech ktoś zweryfikuje.

Jeśli tak, to na serio wątpię, żeby sprzedali wszystko na MFKiG :)
I patrząc na ich poczynania, to za dwa lata wyciągną kilkanaście sztuk z magazynu rezerwowego specjalnie na MFKiG 2020 :)

Offline gobender

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #2888 dnia: Wrzesień 15, 2018, 08:36:28 am »
Ja się akurat cieszę, że jest tego więcej, bo mam niejasne przeczucia, że mimo dodatkowego kartonu, jednak mogą być perturbacje z przesyłką. Sztywne rzeczy lubią pękać w transporcie. Wiec jak coś to przynajmniej nie b będzie problemu z wymianą, przynajmniej teraz.
The Ogre Gods 1: Petit
On A Sunbeam 
Murderabilia
Tyler Cross: Angola 

Offline sum41

• Zbrojmistrz bracki
« Odpowiedź #2889 dnia: Wrzesień 16, 2018, 04:04:37 pm »
Ktoś widział wydanie LADY KILLER ?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline adam and arluk

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
« Odpowiedź #2890 dnia: Wrzesień 16, 2018, 05:40:36 pm »
Wiadomo co z Nestorem Burmą?

Offline -gościu-

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #2891 dnia: Wrzesień 16, 2018, 05:55:32 pm »
Ktoś widział wydanie LADY KILLER ?

Nie wyrobili sie pewnie. W sierpniu zapowiadali to na wrzesień, ale jak ostatnio zapowiadali co przywiozą do Łodzi, to o Lady Killer już nie było mowy.

Offline Itachi

• Radca bracki
« Odpowiedź #2892 dnia: Wrzesień 18, 2018, 11:02:00 am »

Skąd masz takie przekonanie? Pytałeś wydawcę o nakład czy snujesz domysły?

Offline Death

• Radca bracki
« Odpowiedź #2893 dnia: Wrzesień 18, 2018, 12:10:38 pm »
Wiadomo co z Nestorem Burmą?
Na razie nie będzie. Otrzymałem odpowiedź, że mają tyle licencji, których termin zakończenia ich goni, że najpierw będą robić tamte. Obawiam się, że na razie możemy pożegnać się z nadzieją na drugi tom. Taki świetny komiks...i słabo się sprzedał. :/ A drugi jest najdłuższy i podobno zdecydowanie najlepszy. Oceny na Bedetheque tylko potwierdzają, że to musi być kawał świetnego dzieła. Może ktoś przejmie tak jak Kurc Azymut. Lub Scream wyda, ale dopiero za jakiś czas. Na razie zamrożone.

Offline absolutnie

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #2894 dnia: Wrzesień 18, 2018, 01:40:55 pm »
Obawiam się, że na razie możemy pożegnać się z nadzieją na drugi tom. Taki świetny komiks...i słabo się sprzedał. :/ A drugi jest najdłuższy i podobno zdecydowanie najlepszy. Oceny na Bedetheque tylko potwierdzają, że to musi być kawał świetnego dzieła.

Drugi tom, tak naprawdę, powinien być pierwszy: akcja toczy się w czasie II wojny, bohater wraca z obozu jenieckiego, Niemcy stacjonują w Paryżu, historyczne detale odrobione perfekcyjnie, a sama historia też jest z pazurem.
Obawiam się jednak, że trzeba by było ten komiks pokolorować, żeby się u nas jako-tako sprzedał.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.