Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997316 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2265 dnia: Marzec 05, 2018, 02:17:54 pm »
@up
no właśnie mi podeszły. Choć wcale nie chciałem już kolejnego Dorrisona.
Ale i tak muszę to na kwiecień przełożyć, bo oba zamówienia marcowe przekroczyły mój budżet.

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2266 dnia: Marzec 05, 2018, 02:21:56 pm »
Ktoś coś napisze o tym Syndromie Abla?

Offline rzem

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2267 dnia: Marzec 05, 2018, 02:31:22 pm »
Ja z chęcią też bym coś usłyszał, bo plansze mnie nie przekonują. Samo nazwisko scenarzysty już mnie nie jara tak bardzo. U mnie to jest jeden z pierwszych kandydatów do wypadnięcia z zakupów.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2268 dnia: Marzec 15, 2018, 01:34:48 pm »
Dorzuciłem jednak Syndrom Abla do najnowszego zamówienia. I właśnie go otworzyłem.
Prezentuje się świetnie, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Graficznie - na żywo robi większe wrażenie niż w necie (format w tym wypadku ogromnie na plus).
Więcej po weekendzie jak przeczytam.

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2269 dnia: Marzec 15, 2018, 02:16:29 pm »
Są jakieś wieści co w kwietniu ?

Offline Lipa

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2270 dnia: Marzec 15, 2018, 07:46:01 pm »
Elektroniczny Morderca wychodzi w kwietniu

Offline amsterdream

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2271 dnia: Marzec 15, 2018, 09:26:59 pm »
Tymczasem Dark Horse w "The Original Comics Series" zapowiedziało klasyczne Aliens versus Predator. Oby to było wydanie z oryginalnymi kolorami.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2272 dnia: Marzec 16, 2018, 01:08:48 pm »
Tymczasem Dark Horse w "The Original Comics Series" zapowiedziało klasyczne Aliens versus Predator. Oby to było wydanie z oryginalnymi kolorami.

o, jakby to u nas wyszło w HC...

Offline mappy

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2273 dnia: Marzec 18, 2018, 06:46:12 pm »
Odkryłem ostatnio na swoich półkach i w kartonach, że mam wszystko co wydał Scream. Musiałem zrobić roszady co na sprzedaż, a co zostaje. Roszady spowodowane za dużą dobrocią jaka ma wyjść, dochodzącym brakiem miejsca oraz też ważne, długością serii i słabym dynamizmem wydawania przez wydawnictwo.
Wpadłem na pomysł podliczenia wydanych i brakujących tomów w seriach od Scream. Nie brałem pod uwagę tylko świata Aliens/Predator.
Jeśli seria nie została przeze mnie uwzględniona to jesteśmy na bieżąco lub prawdopodobnie brak jest informacji o zapowiedziach nowych tomów.
Pierwsza kolumna to tomy wydane u nas, druga to ogólna liczba wydanych oryginalnie. Uwzględnijcie, że Scream polubił wydawanie podwójne oraz zdarzały się integrale liczące cztery tomy.
Jak ktoś ma coś do nadpisania lub dodania śmiało :biggrin:

Niedźwiedzi Kieł 3/5
Dżinn 4/13
Dekalog 4/10
Metabaron 2/5
Technokapłani 4/8
Dampierre 2/10
Golden Dogs 3/4
Krew tchórzy 2/4
Nestor Burma 1/12

Offline -gościu-

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2274 dnia: Marzec 18, 2018, 06:57:49 pm »
Jak ktoś ma coś do nadpisania...

Mam do napisania, że też to sobie uświadomiłem i w moich oczach Scream Comics straciło na wiarygodności. Widać, że się przeliczyli i z ich szerokiej i zróżnicowanej oferty, tylko część tytułów spotyka się z zadawalającym zainteresowaniem czytelników. Zdecydowanie wrzucili na rynek zbyt dużo serii i pewnie tych dłuższych nie doczekamy finału.

Offline absolutnie

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2275 dnia: Marzec 18, 2018, 07:20:56 pm »
Mam do napisania, że też to sobie uświadomiłem i w moich oczach Scream Comics straciło na wiarygodności. Widać, że się przeliczyli i z ich szerokiej i zróżnicowanej oferty, tylko część tytułów spotyka się z zadawalającym zainteresowaniem czytelników. Zdecydowanie wrzucili na rynek zbyt dużo serii i pewnie tych dłuższych nie doczekamy finału.


Równie dobrze mógłbyś napisać, że wszystkiemu winne są inne wydawnictwa, bo wydają za dużo komiksów  i w rezultacie potencjalni nabywcy komiksów od Screamu kupują co innego od kogo innego.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline -gościu-

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2276 dnia: Marzec 18, 2018, 07:33:19 pm »
No nie do końca tak to widzę. Sytuacja z ogromną ilością komiksów na rynku dotyczy wszystkich wydawców, a jednak inni nie weszli na łapu capu w kolejne serie, i cały czas wchodzą w kolejne, o poprzednich zapominając.


Patrząc po innych wydawnictwach wydających frankofony, Taurus Media, Kurc, Elemental, Ongrys, czy OMG! Słowobraz - konsekwentna robota, nie zarzucisz im, że wchodzą w kolejne serie, zaniedbujac poprzednie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2018, 07:48:20 pm wysłana przez -gościu- »

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2277 dnia: Marzec 18, 2018, 08:10:26 pm »
No możnaby ponarzekać trochę na Druunę (a pojawił się Najemnik) ale dramatu nie ma. Zresztą jak dla mnie ze Screamem na razie też nie, bądź co bądz jednak trochę serii pokończyli.

Offline amsterdream

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2278 dnia: Marzec 18, 2018, 10:19:33 pm »
o, jakby to u nas wyszło w HC...

Jak Terminator, Predator i Aliens sprzedadzą się dobrze to pewnie i u nas wyjdzie.

Offline absolutnie

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2279 dnia: Marzec 18, 2018, 11:12:37 pm »

Patrząc po innych wydawnictwach wydających frankofony, Taurus Media, Kurc, Elemental, Ongrys, czy OMG! Słowobraz - konsekwentna robota, nie zarzucisz im, że wchodzą w kolejne serie, zaniedbujac poprzednie.


Z jakiejś przyczyny nie wymieniłeś Egmontu.  :wink:


Ponadto, wymieniłeś Taurusa, który jednak porzucił "Zabójcę", poniechał wydawania "Spirou", ledwo napoczął "Bouncera", "Nokturno" też nie dokończył. I ma też inne grzechy na sumieniu.
Elemental niewiele wydaje, a z tego co wydaje, to chyba połowy jeszcze nie skończył.
Z Ongrysa czekam na kontynuację "Ramiro".
A w wypadku Kurca, po zrobieniu rozpiski tegpo, co wyszło i co jest jeszcze do wydania, najprawdopodobniej uzyskałbyś wynik zblizony do tego, co Ci wysło ze Screamem.



Imaginary enemies are not hard to conjure into being.