trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 531517 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #750 dnia: Marzec 07, 2016, 09:59:08 pm »
Ciekawostka. Być może niektórym osobom znana. :lol:
"Polskie wydanie"

http://www.bedetheque.com/serie-42145-BD-Dzin-Djinn-en-polonais.html
Na naszym Lubimy czytać też pojawiają się niewydane w Polsce komiksy. Np. są pojedyncze tomy Blueberry`ego. Okładki pewnie ze skanów. http://lubimyczytac.pl/ksiazka/262220/blueberry---apacz-geronimo

Offline Koro

« Odpowiedź #751 dnia: Marzec 08, 2016, 06:48:57 pm »
Czy wiadomo coś na temat ewentualnego wznowienia/integrala Kasty Metabronów?

Offline misiokles

« Odpowiedź #752 dnia: Marzec 08, 2016, 06:58:49 pm »
Nie wiadomo nic.

Offline MarekJ

« Odpowiedź #753 dnia: Marzec 08, 2016, 08:28:47 pm »
Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka z częścią zamówienia lutowego (jestem klubowiczem).
Fajnie, że przesłali wcześniej, ale zdziwiła mnie jakość pakowania. Komiksy zostały przesłane w kopercie bąbelkowej bez żadnego kartonu. Dotarły nieuszkodzone, ale obawiam się, że nie zawsze to się uda............

Offline pokia

« Odpowiedź #754 dnia: Marzec 08, 2016, 08:55:30 pm »
Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka z częścią zamówienia lutowego (jestem klubowiczem).
Fajnie, że przesłali wcześniej, ale zdziwiła mnie jakość pakowania. Komiksy zostały przesłane w kopercie bąbelkowej bez żadnego kartonu. Dotarły nieuszkodzone, ale obawiam się, że nie zawsze to się uda............

Też jestem klubowiczem. Zdziwiłem się jak otrzymałem drugiego Juana Solo, bo zamówienie odejmuje jeszcze Diosamante, Krew i Guliweriane.

Niestety koperta bąbelkowa + dodatkowe bąbelki nie zapewnia bezpieczeństwa. Tym razem nic się nie stało, ale pewnie nie każdy będzie miał tyle szczęścia.

Offline adam and arluk

« Odpowiedź #755 dnia: Marzec 12, 2016, 04:30:13 pm »
W ostatnim tomie Sanktuarium dwustronicowy kadr podzielono i umieszczono na tej samej kartce.

JanT

• Gość
« Odpowiedź #756 dnia: Marzec 12, 2016, 05:55:38 pm »
W ostatnim tomie Sanktuarium dwustronicowy kadr podzielono i umieszczono na tej samej kartce.
Chyba połączono  :smile:

Offline Murazor

« Odpowiedź #757 dnia: Marzec 12, 2016, 06:06:20 pm »
Chyba połączono  :smile:
Nie posiadam, ale domyślam się, że podzielono i dano z przodu i na odwrocie kartki

JanT

• Gość
« Odpowiedź #758 dnia: Marzec 12, 2016, 06:36:01 pm »
Nie posiadam, ale domyślam się, że podzielono i dano z przodu i na odwrocie kartki
Chyba że tak. Ale to by było nie fajne  :doubt:

Offline adam and arluk

« Odpowiedź #759 dnia: Marzec 12, 2016, 07:17:34 pm »
Chyba że tak. Ale to by było nie fajne  :doubt:
... i dlatego o tym napisałem, a teraz przyłączam w zdegustowaniu  :doubt:

Offline pokia

« Odpowiedź #760 dnia: Marzec 23, 2016, 06:42:56 pm »
Złożyłem w CaptainHook dwa zamówienia po dwa komiksy i poprosiłem o połączenie ich, żeby nie mnożyć kosztów wysyłki. Bez większych problemów udało się to zrobić.

Tymczasem sklep wysyła mi paczki z pojedynczymi komiksami. W zeszłym miesiącu otrzymałem Juana tom. 2, a w tym tygodniu Diosamante. Ciekawa polityka. Jeśli tak to wygląda, to chyba złożę preorder na Przed Incalem, czego nie zrobiłem, bo nie chciało mi się czekać na komplet komiksów tyle miesięcy.

fragsel

• Gość
« Odpowiedź #761 dnia: Marzec 23, 2016, 07:24:20 pm »
nie rób tego.
sprawa z Diosamante była jednorazowa (wysyłali etapami bo było opóźnienie. i tylko do tych, którzy nie zamawiali nic zaplanowanego później niż Diosamante)

Nie rozumiem co prawda o co chodzi z tym połączeniem zamówień, ale pytanie: zwrócili Ci kasę za jedną wysyłkę? bo jak nie to bym poczekał czy rzeczywiście połączyli...
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2016, 07:27:34 pm wysłana przez fragsel »

Offline pokia

« Odpowiedź #762 dnia: Marzec 23, 2016, 07:39:32 pm »
Złożyłem dwa preordery: Juan Solo tom.2 + Diosamante i Kórlewska Krew + Guliveriana. Zamówienia były złożone w odstępie 2-3 dni. Więc poprosiłem, aby zrobić z tego jedno zlecenie, z jedną wysyłką. Normalnie w takim przypadku czeka się na skompletowanie zamówienia.

Tym czasem dostałem już dwie przesyłki (Juan Solo i Diosamane). Więc mój przypadek nie pasuje do Twojego opisu (wysyłali etapami bo było opóźnienie. i tylko do tych, którzy nie zamawiali nic zaplanowanego później niż Diosamante).

fragsel

• Gość
« Odpowiedź #763 dnia: Marzec 23, 2016, 07:41:16 pm »
pytam jeszcze raz: zapłaciłeś za wysyłkę Królewska Krew + Gliveriana?

a jeśli tak to zwrócili Ci kasę?

Offline pokia

« Odpowiedź #764 dnia: Marzec 23, 2016, 07:43:04 pm »
Nic mi nie zwracali. Zgodnie z ich instrukcją zrobiłem przelew pomniejszony o kwotę przesyłki. Czyli, żeby była jasność - zapłaciłem tylko za jedną przesyłkę.

anything