Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 530710 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #705 dnia: Luty 06, 2016, 10:10:55 am »
Sanktuarium, Bunkier, Red Skin. Trzy ;)

Offline Kratoss

« Odpowiedź #706 dnia: Luty 06, 2016, 11:03:47 am »
Bunkier nie jest Dorisona . Scenariusz piszą Stephane Betbeder, Christophe Bec.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2016, 11:09:14 am wysłana przez Kratoss »

Offline Dariusz Hallmann

• Szafarz bracki
  • Total likes: 0
  • Batman: Ben Affleck Case
« Odpowiedź #707 dnia: Luty 06, 2016, 11:59:41 am »
Po raz pierwszy nie podoba mi się kierunek obrany przez Scream - przeginają już z tym Dorisonem.
A ja z drugiego bieguna macham i krzyczę: "Jak najwięcej Dorisona!". :)

fragsel

• Gość
« Odpowiedź #708 dnia: Luty 06, 2016, 07:25:45 pm »
A ja z drugiego bieguna macham i krzyczę: "Jak najwięcej Dorisona!". :)

jest nas (co najmniej) dwóch....

Offline greg0

• Pisarz bracki
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
« Odpowiedź #709 dnia: Luty 06, 2016, 08:31:51 pm »
Ja Dorison'a znam tylko z Thorgala , Long Silvera i V. E . S . T.  :oops: 
Undertaker  i Wartownicy - niebawem w koszyku.
Asgard i Sanktuarium  -  odpuszczam.
Ale dopisuję się  do listy pt. ,, jak najwięcej Dorisona,,.
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline nocny

« Odpowiedź #710 dnia: Luty 06, 2016, 11:17:07 pm »
Screamie, więcej Dorisona!

Offline TePe

« Odpowiedź #711 dnia: Luty 06, 2016, 11:27:29 pm »
Jakby nie patrzeć to jeden z lepszych scenarzystów młodego pokolenia.

Offline Gmork

« Odpowiedź #712 dnia: Luty 07, 2016, 08:29:11 am »
Le Maitre d'armes by to v polštině moc slušelo.  :wink:

http://www.bedetheque.com/serie-48288-BD-Maitre-d-armes.html

Offline tucoRamirez

• Zbrojmistrz bracki
  • Hijo de una gran puta!
« Odpowiedź #713 dnia: Luty 08, 2016, 06:37:24 pm »
gdyby ktoś nie wiedział, a chciał się dowiedzieć...
premiera DIOSAMANTE przełożona "o ok. 10 dni", cokolwiek by to "ok." nie miało znaczyć, to w sklepie gildii widnieje data 8.03...... czyżby na dzień-kobiet? heh!
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

JanT

• Gość
« Odpowiedź #714 dnia: Luty 08, 2016, 06:44:35 pm »
gdyby ktoś nie wiedział, a chciał się dowiedzieć...
premiera DIOSAMANTE przełożona "o ok. 10 dni", cokolwiek by to "ok." nie miało znaczyć, to w sklepie gildii widnieje data 8.03...... czyżby na dzień-kobiet? heh!
Z FB Gildii: "niestety prawie wszystkie egzemplarze "Diosamante" są uszkodzone. Zwracamy do drukarni."

Offline robbirob

« Odpowiedź #715 dnia: Luty 10, 2016, 12:47:01 pm »
Dostałem podobne info z księgarni gdzie kupiłem Diosamante w przedsprzedaży. Nie podali konkretnej daty kiedy można tego oczekiwać, bo czekają na informację od dostawcy.

KukiOktopus

• Gość
« Odpowiedź #716 dnia: Luty 10, 2016, 12:49:01 pm »
A "Krucjaty"? Co z "Krucjatami"? Wciąż jakimiś nowymi zapowiedziami Scream rzuca, a o kontynuacji "Krucjat" ani widu, ani słychu  :sad:

Offline Tomko1974

« Odpowiedź #717 dnia: Luty 10, 2016, 01:32:57 pm »
Obawiam się że scream zaczął zbyt wiele serii i umoczy ,tym bardziej że próbują wejsc w podobną niszę jak Studio lain ,studo jednak jest przynajmniej o trzy kroki do przodu .Mogli się skupić na sanktuarium krucjacie a nie incale, ,'castaki ,solo.Na rynku konkurencja duża żeby dobrze wejść należy mierzyć siły na zamiary ,potrzebne jest jebniecie aby zainteresować potencjalnego odbiorcę (na miarę Slaina ,czy abc na początek )a nie pakowanie się w ambitny temat w ekstra wydaniu,i teraz szkoda tylko że ...a może ktoś inny zakończy serie krucjata

Offline absolutnie

« Odpowiedź #718 dnia: Luty 10, 2016, 01:40:55 pm »
Obawiam się że scream zaczął zbyt wiele serii i umoczy ,tym bardziej że próbują wejsc w podobną niszę jak Studio lain ,studo jednak jest przynajmniej o trzy kroki do przodu .Mogli się skupić na sanktuarium krucjacie a nie incale, ,'castaki ,solo.Na rynku konkurencja duża żeby dobrze wejść należy mierzyć siły na zamiary ,potrzebne jest jebniecie aby zainteresować potencjalnego odbiorcę (na miarę Slaina ,czy abc na początek )a nie pakowanie się w ambitny temat w ekstra wydaniu,i teraz szkoda tylko że ...a może ktoś inny zakończy serie krucjata

A czy to przypadkiem nie jest tak, że Scream miało swoje jeb**ęcie w postaci "Incala", podjęło próbę w postaci poszerzenia oferty o "Sanctuarium" i "Krucjatę", ale poślizgnęło się na tym, jak na psim gównie i teraz wróciło do pewniaków, czyli "Przed Incalem" i inne Jodo.
Ja to tak widzę, bo "Incala" kupiłem i "Juana Solo" kupiłem a te Sanktuaria i Krucjaty to jednak szerokim łukiem omijam.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline rzem

« Odpowiedź #719 dnia: Luty 10, 2016, 01:43:23 pm »
@KukiOktopus: tez czekałem na info o "Krucjatach" i było gdzieś na początku roku na FB, że będzie w tym roku drugi dyptyk.
Co do wachlarza tytułów, to się o Scream nie martwię. Bardziej zagrożeń upatruję w kublarach - to jest ciężki temat z ekonomicznego i księgowego punktu widzenia. No i takie akcje jak uszkodzony nakład to zawsze jakieś potencjalne niebezpieczeństwo dla małego wydawnictwa.