Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 531623 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mgnesium

• Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #435 dnia: Październik 08, 2015, 11:59:33 am »
mnie w tej chwili pakują incala do wysłania. niewiele mi to robi (dojdzie dopiero w przyszłym tygodniu, ale potwierdzam że tymczasowo jest na stanie magazynowym.

Offline blackwaterpark

« Odpowiedź #436 dnia: Październik 08, 2015, 07:09:45 pm »
mnie w tej chwili pakują incala do wysłania. niewiele mi to robi (dojdzie dopiero w przyszłym tygodniu, ale potwierdzam że tymczasowo jest na stanie magazynowym.

Już chciałbym sobie tego ''Incala'' podotykać  :lol: .

Póki co, to na bonito/niePrzeczytane nie ma w zapowiedziach.  :doubt:

Offline adro

« Odpowiedź #437 dnia: Październik 08, 2015, 07:44:47 pm »
ale chyba screama nie bedzie w nieprzeczytane   :razz: , niestety
ciekawe kiedy pojawia sie taurus i calosc timofa.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

ramirez82

• Gość
« Odpowiedź #438 dnia: Październik 08, 2015, 09:56:43 pm »
ciekawe kiedy pojawia sie taurus i calosc timofa.

Też czekam na to. I Elemental (czyli właściwie Taurus).

Offline Itachi

« Odpowiedź #439 dnia: Październik 08, 2015, 11:07:17 pm »
Przecież wiadomo było, że premiera 3 października dotyczy tylko festiwalu...

Ja się poddaję... Scream Comics wydaje Incala! Komiks, który na allegro osiągał szalone ceny! Do tego wydaje go w oryginalnych kolorach! Przecież za to należy wychwalać pod niebiosa, a nie narzekać. Panowie czy Wy kurna nie macie codziennych obowiązków? Szkoły czy studiów? Pracy? Rodziny? Przyjaciół? Dziewczyny, kochanki czy żony? Najwidoczniej nie, bo w jakim wątku nie czytam postów to wszędzie tylko narzekania...

Co ja mam powiedzieć jak zamówiłem prenumeratę Świata dysku, a po 5 tygodniach nie dostałem nawet jednego tomu? Mam się pociąć z tego powodu?

Jutro albo najpóźniej w poniedziałek, osoby zamawiające Incala i Juana Solo będą mieli malutkie święto, ja na oba wymienione komiksy czekałem dobre dwa lata. Odkąd w ogóle zajarzyłem, że takie cuda zostały stworzone.

Scream Comics -  wielkie dzięki!

Offline Itachi

« Odpowiedź #440 dnia: Październik 09, 2015, 10:16:41 am »
Przepraszam za posta pod postem w odstępie mnie niż 24 h, mogę dostać ostrzeżenie. Z góry wybaczam, ale...

... Juan Solo jest jednym z komiksów roku!

Cudowna pozycja, od pierwszej do ostatniej strony trzyma w napięciu, nawet na sekundę nie spadając z wysokiego pułapu. W pewnych momentach zauważałam podobieństwa z Parkerem, główny bohater po prostu robi swoje bez względu na wszystko. Klimat wylewa się z każdej planszy, a pod koniec wręcz uzależnia. Po przeczytaniu ostatniej strony, ma się ochotę ponownie zacząć od początku. Klasa, klasa i jeszcze raz Juan Solo.

Kiedy drugi integral? No kiedy? :wink:

Z tymi powiększonymi formatami wydań Scream Comics trafiło w 10! W Sanktuarium, Final Incalu i teraz Juanie Solo przestrzeń jaką może cieszyć się oko jest po prostu perfekcyjna.

Offline arczi_ancymon

« Odpowiedź #441 dnia: Październik 09, 2015, 10:19:57 am »
Ja tam czekam na drugi tom, wtedy kupię - nie przepadam za takim dzieleniem komiksów na 2 części skoro mogliby wydać w jednym integralu (i pewnie trochę taniej by wyszło) i wolę zdecydowanie zapoznać się z całą historią na raz. Całe szczęście w październiku tyle tego wyszło, że płakać nie będę. Oby tylko długo w tym 2 tomem nie zwlekali.

Offline Itachi

« Odpowiedź #442 dnia: Październik 09, 2015, 10:31:03 am »
Zawsze można kupić pierwszy tom i jego lekturę odłożyć do czasu premiery tomu drugiego. To najlepsze rozwiązania, bo wydawnictwo od razu wie, jakie serie dobrze się sprzedają, a w tym przypadku od Scream Comics możemy otrzymać jeszcze sporo dobrego.

ramirez82

• Gość
« Odpowiedź #443 dnia: Październik 09, 2015, 11:45:30 am »
Zawsze można kupić pierwszy tom i jego lekturę odłożyć do czasu premiery tomu drugiego. To najlepsze rozwiązania

Zgadzam się. To błędne koło, kiedy czytelnicy chcą kupić jakąś serię, ale decydują się na zakup (a z takimi opiniami można spotkać się na forum) dopiero kiedy ta wyjdzie w całości, bo nie chcą wchodzić w tytuł, który może być przerwany przez wydawcę - tym samym przyczyniając się do tego, że seria może być przerwana. Mogło być tak z Krucjatą, może być tak z Pewnego razu we Francji...

Offline nocny

« Odpowiedź #444 dnia: Październik 09, 2015, 04:24:19 pm »
Pytałem na MFKIG o Pewnego razu we Francji, seria będzie kontynuowana.

Offline absolutnie

« Odpowiedź #445 dnia: Październik 09, 2015, 04:26:15 pm »
Pytałem na MFKIG o Pewnego razu we Francji, seria będzie kontynuowana.

Cudowna wiadomość, ale chyba nie w tym temacie.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline nocny

« Odpowiedź #446 dnia: Październik 09, 2015, 04:27:04 pm »
A tak mi się przypomniało gdy ramirez wspomniał o wątpliwościach co do kontynuacji Pewnego razu ;)

Offline blackwaterpark

« Odpowiedź #447 dnia: Październik 09, 2015, 09:08:26 pm »
Zawsze można kupić pierwszy tom i jego lekturę odłożyć do czasu premiery tomu drugiego. To najlepsze rozwiązania, bo wydawnictwo od razu wie, jakie serie dobrze się sprzedają, a w tym przypadku od Scream Comics możemy otrzymać jeszcze sporo dobrego.

Tu przyznam Ci sporo racji. Ja zawsze zwlekam, aż ukaże się całość - ale chyba te mniejsze wydawnictwa wymagają takiego wsparcia. Od teraz: obiecuję poprawę  :smile:

Offline starcek

« Odpowiedź #448 dnia: Październik 09, 2015, 09:21:41 pm »
Ja tak zrobiłem - kupiłem "Po Incalu" i czeka zafoliowany na dotarcie "Incala".  :cool:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline mr.castor

« Odpowiedź #449 dnia: Październik 09, 2015, 09:26:33 pm »
Zrobiłem dokładnie to samo co kolega wyżej  :cool:
Scream, Lain i podobne wydawnictwa będę wspierał tak długo jak dam radę (lub żona nie zagrozi rozwodem )

anything