trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 503003 razy)

Offline ilemoznaszukacnicka

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3495 dnia: Styczeń 22, 2019, 05:21:55 pm »
Fajny ten Gimenez? Ktoś zna? Bo nie chciałbym się naciąć drugi raz jak z Czwartą siłą  :biggrin:

Komiks od Egmontu o ile wiem nie był kompletny. Miał 3 z 4 albumów. Co innego z nim nie tak?

Offline gobender

« Odpowiedź #3496 dnia: Styczeń 22, 2019, 06:51:23 pm »
Mówiąc bardzo delikatnie, scenariuszowo był mocno "taki sobie".

Offline Bartek Gawron

« Odpowiedź #3497 dnia: Styczeń 22, 2019, 06:57:09 pm »
Ach, wydaje mi się, że mocno przesadzasz. Tam nie było żadnego scenariusza.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline Komediant

« Odpowiedź #3498 dnia: Styczeń 22, 2019, 09:20:52 pm »

A ktoś wie czy Segmenty warto? Czwarta władza faktycznie narobiła trochę smrodu wokół Gimeneza, ale jakby nie patrzeć rysuje bardzo atrakcyjnie, no i w Segmentach na szczęście nie zbliża sie do scenariusza. Prawie 2 lata od wydania a nie kojarze jakichkolwiek opini.

Offline 79ers

« Odpowiedź #3499 dnia: Styczeń 23, 2019, 10:57:57 am »
Czwarta siła taka sobie, a wyczekujecie Muminków - dziwny jest ten świat  :doubt:

Offline Death

« Odpowiedź #3500 dnia: Styczeń 23, 2019, 11:02:46 am »
Czwarta siła taka sobie, a wyczekujecie Muminków - dziwny jest ten świat  :doubt:
Komiksowe Muminki są genialne. Rysowała (i pisała) Tove Jansson.

Kończą się Kolory Dzikiego Zachodu. Wczoraj dopadłem jedną z ostatnich sztuk w sklepie Scream. Brać, żeby potem nie było płaczu jak wyjdzie drugi tom westernów Serpieriego i Kolory się skończą. Już mało gdzie są.

Offline 79ers

« Odpowiedź #3501 dnia: Styczeń 23, 2019, 11:28:03 am »
... mam schizę po dobranockach :???:

Również polecam Kolory Serpieriego. Druuna nie każdemu podejdzie, a historie z Dzikiego Zachodu są bardziej niż śliczne. Zresztą to jeden z nielicznych tytułów Scream, dla którego powiększony format wydaje się uzasadniony.

Offline rzem

« Odpowiedź #3502 dnia: Styczeń 23, 2019, 12:33:05 pm »
A ktoś wie czy Segmenty warto? Czwarta władza faktycznie narobiła trochę smrodu wokół Gimeneza, ale jakby nie patrzeć rysuje bardzo atrakcyjnie, no i w Segmentach na szczęście nie zbliża sie do scenariusza. Prawie 2 lata od wydania a nie kojarze jakichkolwiek opini.

Ja odebrałem ten tytuł dosyć chłodno, mimo dobrej końcówki i cliffhangera. I graficznie i scenariuszowo sytuuję to niżej niż Czwartą Siłę. Poza tym to historia niedokończona - i chyba nie ma co liczyć na kontynuację.

mkolek81

• Gość
« Odpowiedź #3503 dnia: Styczeń 23, 2019, 03:44:11 pm »
Kolejna zapowiedź

Plus takie info:"Po prostu będziemy starali się - zgodnie z Waszymi sugestiami - skracać okresy oczekiwania na kolejne tomy rozpoczętych serii.

Tak, tak z pewnością dotyczy to tych francuskich serii, które mają dostępne kontynuacje lub tych, których np. pierwszy cykl nie został jeszcze dokończony. Innych nie wykluczamy naturalnie."

Offline sum41

« Odpowiedź #3504 dnia: Styczeń 23, 2019, 08:57:33 pm »
Ekstra a w komentarzu odpisali ze Omnibusy beda z czasem  :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Gazza

« Odpowiedź #3505 dnia: Styczeń 24, 2019, 07:45:29 am »
Ekstra a w komentarzu odpisali ze Omnibusy beda z czasem  :biggrin:
Omnibusy stricte, czy po prostu zawartość omniaków w jakichś wydaniach?

Offline JanT

« Odpowiedź #3506 dnia: Styczeń 24, 2019, 07:47:44 am »
Chyba usunęli bo nie ma takiego komentarza.

Offline amsterdream

« Odpowiedź #3507 dnia: Styczeń 24, 2019, 02:29:48 pm »
Nic nie usunęli. W jednym komentarzu piszą, że w drugiej połowie roku będzie grubo a w innym potwierdzają, że będą omnibusy oraz Dead orbit i Dust to dust.

Offline JanT

« Odpowiedź #3508 dnia: Styczeń 24, 2019, 02:51:54 pm »
Jest rzeczywiście tylko pod wcześniejszymi zapowiedziami. Dobra wiadomość  :smile:

mkolek81

• Gość
« Odpowiedź #3509 dnia: Styczeń 24, 2019, 03:31:54 pm »
I jest zapowiedź Dead Orbit

"Album zawierać będzie tomy 1-4 wydania oryginalnego, narysowane przez Jamesa Stoke uważanego za jednego z najbardziej utalentowanych twórców młodego pokolenia (rocznik 85)- autora współpracującego m.in z Marvelem przy Secret Wars i Thorze oraz z  IDW przy Godzilli czy Dreddzie."