trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997046 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3465 dnia: Styczeń 22, 2019, 01:02:16 pm »
I kolejna zapowiedź

Offline LordDisneyland

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3466 dnia: Styczeń 22, 2019, 01:19:51 pm »



No i jest jeszcze Element Girl w "Sandmanie". Czy nie powinna być Żywiolowa Dziewczyna?




Fantastyczne :D

[ w Sandmanie to tylko pożegnanie, to postać wzięta przez Gaimana z narkomańskich  lat 60-tych]

Co do tłumaczenia- ktoś po prostu nie przekłada pewnych rzeczy , tylko poddaje "spolszczeniu", bo myśli już po angielsku...tylko czy akurat musi się zajmować tłumaczeniami?

Pewnie za chwilę przeczytamy w komiksie cuś w stylu "Naszym głównym targetem jest baza rebeliantów"  :neutral:

Offline Bartek Gawron

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3467 dnia: Styczeń 22, 2019, 01:42:17 pm »
Tak tylko na boku zauważę, że to "element" w nazwie Element Girl raczej nie odnosi się do żywiołów, przynajmniej w tym starożytnym znaczeniu, tylko raczej do pierwiastków chemicznych (czyli, jak ktoś się uprze, to jednak do żywiołów, ale w znaczeniu nowoczesnym). 
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3468 dnia: Styczeń 22, 2019, 02:07:08 pm »
Fajny ten Gimenez? Ktoś zna? Bo nie chciałbym się naciąć drugi raz jak z Czwartą siłą  :biggrin:

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3469 dnia: Styczeń 22, 2019, 02:26:17 pm »
Fajny ten Gimenez? Ktoś zna? Bo nie chciałbym się naciąć drugi raz jak z Czwartą siłą  :biggrin:
Nie znam acz jestem na tak. Niemniej również proszę o opinię.

Offline donTomaszek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3470 dnia: Styczeń 22, 2019, 02:50:13 pm »
Fajny ten Gimenez? Ktoś zna? Bo nie chciałbym się naciąć drugi raz jak z Czwartą siłą  :biggrin:
Dolaczam sie do pytania. Do argumentu kolegi, rowniez.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline ilemoznaszukacnicka

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3471 dnia: Styczeń 22, 2019, 05:21:55 pm »
Fajny ten Gimenez? Ktoś zna? Bo nie chciałbym się naciąć drugi raz jak z Czwartą siłą  :biggrin:


Komiks od Egmontu o ile wiem nie był kompletny. Miał 3 z 4 albumów. Co innego z nim nie tak?

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3472 dnia: Styczeń 22, 2019, 06:51:23 pm »
Mówiąc bardzo delikatnie, scenariuszowo był mocno "taki sobie".

Offline Bartek Gawron

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3473 dnia: Styczeń 22, 2019, 06:57:09 pm »
Ach, wydaje mi się, że mocno przesadzasz. Tam nie było żadnego scenariusza.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline Komediant

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3474 dnia: Styczeń 22, 2019, 09:20:52 pm »

A ktoś wie czy Segmenty warto? Czwarta władza faktycznie narobiła trochę smrodu wokół Gimeneza, ale jakby nie patrzeć rysuje bardzo atrakcyjnie, no i w Segmentach na szczęście nie zbliża sie do scenariusza. Prawie 2 lata od wydania a nie kojarze jakichkolwiek opini.

Offline 79ers

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3475 dnia: Styczeń 23, 2019, 10:57:57 am »
Czwarta siła taka sobie, a wyczekujecie Muminków - dziwny jest ten świat  :doubt:

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3476 dnia: Styczeń 23, 2019, 11:02:46 am »
Czwarta siła taka sobie, a wyczekujecie Muminków - dziwny jest ten świat  :doubt:
Komiksowe Muminki są genialne. Rysowała (i pisała) Tove Jansson.


Kończą się Kolory Dzikiego Zachodu. Wczoraj dopadłem jedną z ostatnich sztuk w sklepie Scream. Brać, żeby potem nie było płaczu jak wyjdzie drugi tom westernów Serpieriego i Kolory się skończą. Już mało gdzie są.

Offline 79ers

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3477 dnia: Styczeń 23, 2019, 11:28:03 am »
... mam schizę po dobranockach :???:

Również polecam Kolory Serpieriego. Druuna nie każdemu podejdzie, a historie z Dzikiego Zachodu są bardziej niż śliczne. Zresztą to jeden z nielicznych tytułów Scream, dla którego powiększony format wydaje się uzasadniony.

Offline rzem

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3478 dnia: Styczeń 23, 2019, 12:33:05 pm »
A ktoś wie czy Segmenty warto? Czwarta władza faktycznie narobiła trochę smrodu wokół Gimeneza, ale jakby nie patrzeć rysuje bardzo atrakcyjnie, no i w Segmentach na szczęście nie zbliża sie do scenariusza. Prawie 2 lata od wydania a nie kojarze jakichkolwiek opini.


Ja odebrałem ten tytuł dosyć chłodno, mimo dobrej końcówki i cliffhangera. I graficznie i scenariuszowo sytuuję to niżej niż Czwartą Siłę. Poza tym to historia niedokończona - i chyba nie ma co liczyć na kontynuację.

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3479 dnia: Styczeń 23, 2019, 03:44:11 pm »
Kolejna zapowiedź

Plus takie info:"Po prostu będziemy starali się - zgodnie z Waszymi sugestiami - skracać okresy oczekiwania na kolejne tomy rozpoczętych serii.
 
 Tak, tak z pewnością dotyczy to tych francuskich serii, które mają dostępne kontynuacje lub tych, których np. pierwszy cykl nie został jeszcze dokończony. Innych nie wykluczamy naturalnie."