trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997038 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3240 dnia: Grudzień 08, 2018, 10:06:23 pm »
Ta. A przy zakupie obu tytułów to ten slipcase powinni dodawać za darmo. Zwłaszcza, że już ten do Kasty jakością nie grzeszył i ten pewnie będzie podobny (czytaj: nie wart 40 zeta)

Offline adam and arluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3241 dnia: Grudzień 09, 2018, 12:29:55 pm »
Wiadomym jest, ze z ceną za pudełko przesadzili i to grubo. Ale obawiam się, że i tak się skuszę....

Offline isteklistek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3242 dnia: Grudzień 10, 2018, 11:46:09 am »
Jak ktoś się jeszcze zastanawia, to warto choć wydaje mi się, że dwustronicowe panele trochę słabo wyglądają.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3243 dnia: Grudzień 10, 2018, 12:57:18 pm »
Pani z suszarką ma coś mocno nie tegez z proporcjami dolnej części ciała. :D

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3244 dnia: Grudzień 10, 2018, 06:52:37 pm »
Czy te nowe wydanie Białego Lamy to jest całość historii? Czy jakaś kontynuacja / prequel Legendy Białego Lamy?
Polecacie to? Od strony scenariusza jest lepiej czy gorzej niż np. Showman Killer?

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3245 dnia: Grudzień 10, 2018, 07:14:26 pm »
Biały Lama to jedna z lepszych pozycji Jodo. Showmankiller to jeden z najgorszych komiksów jaki czytałem i oglądałem :wink:  Warto.

Offline mibartek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3246 dnia: Grudzień 11, 2018, 07:09:28 am »
Pani z suszarką ma coś mocno nie tegez z proporcjami dolnej części ciała. :biggrin:


jak modelki z instagrama  :biggrin:

Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3247 dnia: Grudzień 11, 2018, 07:18:05 am »
Widać, że rodziła już więc biodra już nie takie.... :wink:
Oj tam, czepiacie się. Przynajmniej kobieco wygląda, a nie jak jakaś "chłopczyca". :smile:
Dziś odbiorę swój egzemplarz to zweryfikuję. Mam nadzieję, że czernie dają radę.  :wink:

Offline TePe

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3248 dnia: Grudzień 11, 2018, 08:28:20 am »
Przecież to perspektywa... Zwróćcie uwagę jak ogromny jest grzebień i flakon perfum w stosunku do głowy.


Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3249 dnia: Grudzień 11, 2018, 10:59:11 am »
Biały Lama to jedna z lepszych pozycji Jodo. Showmankiller to jeden z najgorszych komiksów jaki czytałem i oglądałem :wink:  Warto.

OK. Dzięki za opinie. Powiedz mi jeszcze proszę czy obecnie wychodzący Biały Lama to jest kontynuacja albo jakiś prequel dostępnego na rynku komiksu Legendy Białego Lamy? Czy Biały Lama to integral zawierający te Legendy + nowe rzeczy ?

Offline raj666

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3250 dnia: Grudzień 11, 2018, 11:04:32 am »
Biały Lama to oryginalna seria, Legendy to kontynuacja, podobno zresztą słaba.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3251 dnia: Grudzień 11, 2018, 11:56:47 am »
OK. To zamawiam dla siebie Białego Lama.
Myślicie, że spodoba się ten komiks osobie która na co dzień nie czyta komiksów, ale interesuję się buddyzmem oraz sytuacją w Tybecie? Jeśli tak to wezmę też drugi na prezent.

Offline misiokles

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3252 dnia: Grudzień 11, 2018, 12:08:03 pm »
Każdy człowiek jest inny. Jednemu się spodoba, gdyż lubi tematykę niezależnie od medium, innego forma odrzuci. Sam znasz najlepiej kandydata na ten prezent, choice is yours.

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3253 dnia: Grudzień 11, 2018, 01:16:45 pm »
Biały Lama to jeden z tych komiksów, który nie przekonał mnie materiałami promcyjnymi. Rysunki wydawały mi się jakieś takie bylejakie. Jakże to się zmieniło po lekturze. Bess jest w tym komiksie genialny. Naprawdę mistrzostwo. Zresztą to jego najlepszy komiks.


Również jeden z najlepszych komiksów Jodorovskiego, na równi z Księżycową Gębą. Te dwa komiksy podobają mi się bardziej niż Incal.


Biały Lama - Polecam.


Aha. Komiks jest przepełniony mistycyzmem. Nie wiem ile ma to wspólnego z buddyzmem, ale klimat magii jest niemal namacalny.

Offline koziorozec1979

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3254 dnia: Grudzień 11, 2018, 03:14:46 pm »
Ale czy to jest komiks bardziej obyczajowy (jak na Jodo) ? bo tak wskazywałby opis.
Czy też to klasyczny Jodo mocno fantastyczny?

 

anything