trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3150 dnia: Listopad 23, 2018, 06:59:10 pm »

Na face'ie w zapowiedzi o Manarze na Mikołaja, w komentarzach odpowiadali, że planują coś jeszcze przed świętami. I z tego co wynika, może to być Biały Lama (w końcu) lub/i Technokapłani (w końcu).
W Łodzi mówili, że Technokapłanów mają gotowych do druku, i że najprawdopodobniej będą pod koniec roku. Mówili też, że w pierwszej kolejności wydają to na co kończy się licencja, albo terminy wydania określa licencja.

Offline isteklistek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3151 dnia: Listopad 26, 2018, 11:13:38 am »
Dzieje się  :badgrin: Usunęli mój post i chyba mnie zbanowali na swoim fanpage za to:
"Już poniedziałek początek tygodnia. Do tej pory nie udało się wam wystosować prostego komunikatu związanego z wydanym komiksem. Dobrze opanowaliście nabieranie wody w usta… może zaproponuje małą aktywność, która pozwoli „wypocić” trochę wody, to może pomóc i znacznie poprawia wydolność. Rundka z # na rozruszanie.  #PoraMgieł #ManaraWczeniWBieliNiepierzPościeli #SzareSnyCzarnoWidzę
"To jeszcze kilka ciepłych słów związanych z planowanym wydanie slipcasem na całą kolekcję GB Manary. #GniazdoNaZgniłeJajo"

 

Offline -gościu-

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3152 dnia: Listopad 26, 2018, 11:17:42 am »
Czyli tak jak można było się spodziewać, temat zamieciony pod dywan...

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3153 dnia: Listopad 26, 2018, 11:18:07 am »
Dzieje się  :badgrin: Usunęli mój post i chyba mnie zbanowali na swoim fanpage za to:
"Już poniedziałek początek tygodnia. Do tej pory nie udało się wam wystosować prostego komunikatu związanego z wydanym komiksem. Dobrze opanowaliście nabieranie wody w usta… może zaproponuje małą aktywność, która pozwoli „wypocić” trochę wody, to może pomóc i znacznie poprawia wydolność. Rundka z # na rozruszanie.  #PoraMgieł #ManaraWczeniWBieliNiepierzPościeli #SzareSnyCzarnoWidzę
"To jeszcze kilka ciepłych słów związanych z planowanym wydanie slipcasem na całą kolekcję GB Manary. #GniazdoNaZgniłeJajo"

 
hehe :) pojechałeś, ale sami są sobie winni.

Offline isteklistek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3154 dnia: Listopad 26, 2018, 11:23:42 am »
To znaczy, że działa. Wszystko, co pisałem odnośnie błędu pisałem na ich grupie (jeden post informacyjny na KKK). Jeżeli mnie zbanowali i nie chcą prowadzić ze mną dyskusji, to ja nie widzę problemu, aby przenieść ją gdzie indziej na profil sklepu gildii, która umieszcza ich pozycję. Można to było załatwić we własnym gronie - fanpage, ale skoro oni wybrali tak, a nie inaczej.


PS Sprawdziłem, usunęli wszystkie moje posty, chyba, że z banem automatycznie one się usuwają

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3155 dnia: Listopad 26, 2018, 11:49:36 am »
Zrobili cię na szaro  :smile:

Strasznie niefajne takie zachowanie.

Tutaj i tak więcej osób zagląda niż na ich profil na FB  :smile:

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3156 dnia: Listopad 26, 2018, 11:57:48 am »
Ajajaj.. żenada. A zapowiadali się tak "światowo"... A wyszło jak zwykle  :doubt:

Offline isteklistek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3157 dnia: Listopad 26, 2018, 11:58:58 am »
Zrobili cię na szaro  :smile:

Strasznie niefajne takie zachowanie.

Tutaj i tak więcej osób zagląda niż na ich profil na FB  :smile:
To nie koniec. Działam dalej :cool:

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3158 dnia: Listopad 26, 2018, 12:00:45 pm »
Ajajaj.. żenada. A zapowiadali się tak "światowo"... A wyszło jak zwykle  :doubt:
Oni i światowo? Nie śledziłeś ich sposobu komunikacji na FB.... :)

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3159 dnia: Listopad 26, 2018, 12:28:08 pm »
Trochę ubelewam nad zachowaniem wydawcy, który początkowo zyskał moją sympatię. Niestety w takim zachowaniu nie są jedyni.

Offline Bartek Gawron

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3160 dnia: Listopad 26, 2018, 01:46:05 pm »
Uwaga w kwestii czerni została zwrócona, zapewne do nich dotarała, choc nie dali temu odpowiedniego wyrazu, co oczywiscie jest niefajne, ale moim zdaniem teraz nalezy dac im spokój, bo prawdopodobnie gorzej im sie biznesowo wiedzie, a takie "znecanie sie" tylko dla samego "znecania" do niczego nie prowadzi, tylko potencjalnie moze szkodzic nie tylko im, ale rowniez nam, bo przeciez chcemy dostawac od nich kolejne komiksy, a nie deptac po ich - nie daj Boze - trupie.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3161 dnia: Listopad 26, 2018, 01:49:22 pm »
Czy aby na pewno chcemy dostać nowe? I tak jest sporo pozycji na rynku, a ich okrojona i zmieniona oferta, brak odzewu na wnoszone uwagi, brak jasności co do kolejnych tomów, na pewno nie służą dobrej sprzedaży.

Offline Bartek Gawron

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3162 dnia: Listopad 26, 2018, 01:58:06 pm »
Ja chce dostawać nowe i mysle, ze nie jestem jedyny. Ale oczywiscie masz racje, że to, co wypunktowałeś, nie sluzy dobrej sprzedazy. Jest to wszystko wkurzające. Jednak dla mnie cel zawsze jest jeden: nowe komiksy, nieważne czy wydawane przez chama, czy mistrza savoir-vivre'u, oczywiscie o ile te przymioty charakteru nie wpływają na jakość produktu. Mam nadzieje, ze Scream przyjal do wiadomości problem czerni i w miare mozliwosci bedzie do tego przywiazywal wage.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline isteklistek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3163 dnia: Listopad 26, 2018, 02:01:57 pm »
Chcesz ich usprawiedliwiać, ok. Wolałbym teraz z nimi prowadzić tę dyskusję, ale widać ciężko im znaleźć czas poza świętowaniem i odtrąbieniem sukcesu sprzedażowego limitowanych kolekcjonerskich. Zepsuli 1 - jeden komiks. Zaraz pewnie na profilu pojawi się zapowiedź następnego komiksu ekskluzywnego z barwionym brzegiem, ale nie niech ładują w komiksy, które mają trzy cyfrową cenę i czynią ich prekursorami najdroższych wydań.... no w tym wszystkim czytelnicy martwią się o ich kondycję finansową?

Offline Bartek Gawron

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3164 dnia: Listopad 26, 2018, 02:11:36 pm »
Moim zdaniem, tego typu zagrania Screama swiadcza tylko o tym, ze probuja wyjsc z dolka po jak najmniejszej linii oporu i w krotkim czasie. Wydaja takie drogie "eksluziwy", bo rozchodza sie one na pniu - zatem ekonomicznie jest to calkowicie uzasadnione. I nie bronie ich - chce tylko od nich komiksow, i dlatego zycze wydawnictwu jak najlepszego prosperowania.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

 

anything