Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 1005928 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mibartek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2895 dnia: Wrzesień 26, 2018, 08:47:54 am »
Ja kupiłem edycje kolekcjonerską w bonito za niecałe 170zł i mam zafoliowany razem z etui plastikowym.


możesz zdradzić jak to zrobiłeś? mi 237zł pokazuje, więc nawet ze stałym rabatem 5% i następnym 5% za kartę dużej rodziny nie wychodzi niecałe 170zł
https://bonito.pl/k-1139468-swiat-edeny-wydanie-ii-kolekcjonerskie


(ps. chyba że był moment -35% bazowa, który przegapiłem....)

Offline Murazor

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2896 dnia: Wrzesień 26, 2018, 09:25:02 am »
(ps. chyba że był moment -35% bazowa, który przegapiłem....)
był taki moment

Offline mappy

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2897 dnia: Wrzesień 26, 2018, 05:05:17 pm »
30% ceny było. 168 dokładnie. Bo też za tyle mam :smile:

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2898 dnia: Wrzesień 27, 2018, 05:42:32 am »
30% ceny było. 168 dokładnie. Bo też za tyle mam :smile:
Często w bonito takie pomyłki się zdarzają. Predator też był z rabatem 30 czy nawet 35 przez moment.
Jeden Dredd i Ramiro ongrysowe też kiedyś wpadły na normalne rabatowanie a nie jako ongrys kolekcjonerskie.

Offline wasilmw

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2899 dnia: Wrzesień 28, 2018, 06:22:24 pm »
A ja trochę ponarzekam na oficjalny sklep wydawnictwa captainhook.pl. Do dzisiaj nie można w nim zamówić Świata Edeny... Na maila nie dostałem odpowiedzi, na fb wydawnictwa też nie odpowiadają w tym temacie - normalnie druga fanta... może ktoś coś wie w temacie dostępności Świata Edeny bezpośrednio u wydawcy?? Nowościami to się chwalą na profilu a na proste pytanie milczą?? Nie rozumiem...

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2900 dnia: Wrzesień 28, 2018, 07:20:10 pm »
Ten sklep od dawna wygląda jakby mało kto tam zaglądał... z właścicielami włącznie.  :doubt:

Offline mappy

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2901 dnia: Wrzesień 28, 2018, 08:13:39 pm »
No ok ale po co na siłę u wydawcy jak w paru miejscach szybko i taniej?

Offline misiokles

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2902 dnia: Wrzesień 28, 2018, 08:24:43 pm »
Gdyż gdyby nie mieli sklepu, to pojawiły tu się zarzuty jak można być tak nieprofesjonalnym i nie mieć własnego sklepu, skoro są osoby, które chcą bezpośrednio zamawiać u wydawcy.


To pokazuje tylko, że ktoś może się znać na wydawaniu komiksu ale niekoniecznie musi ogarniać informatyczne hokus-pokus związane z postawieniem i obsługą sklepu internetowego.

Offline rzem

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2903 dnia: Wrzesień 28, 2018, 08:56:34 pm »
A te punkty, czy jak to się u nich nazywało, jeszcze dają, jak już uda się zrealizować zakup?

Offline wasilmw

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2904 dnia: Wrzesień 28, 2018, 09:00:58 pm »
Małe sprostowanie - faktycznie wczoraj odpisali (uciekło mi do złego folderu w skrzynce) - poprosili jeszcze o chwilę cierpliwości :) Także cierpliwie czekam...

Offline wasilmw

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2905 dnia: Wrzesień 28, 2018, 09:03:32 pm »
A te punkty, czy jak to się u nich nazywało, jeszcze dają, jak już uda się zrealizować zakup?
Ja już jeden komiks odebrałem za punkty i nie było problemu. Teraz mam chyba z pierdyliard i niedługo też spróbuję wymienić. Szkoda tylko, że klub nie odpalił chociaż w połowie tak jak planowano. Kartę Scream Clubu mam do dzisiaj i na tym się skończyło :) Ale suwenir pozostał ;)

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2906 dnia: Wrzesień 30, 2018, 02:13:08 pm »
chciałbym uzupełnić kolekcję Bergmana. które komiksy od Screamu muszę nabyć, aby nie zdublować z Egmontem ?

Offline wilk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2907 dnia: Wrzesień 30, 2018, 03:25:55 pm »
chciałbym uzupełnić kolekcję Bergmana. które komiksy od Screamu muszę nabyć, aby nie zdublować z Egmontem ?
Dwa pierwsze albumy to duble. Orientalne przygody to premierowy materiał.

Wydanie Egmontu bazowało na wydaniu Les Humanoïdes Associés, tyle że zebrane w integarale. Wydanie Screamu jest na podstawie czterotomowego wydania Glenat w kolekcji Drugstore.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2018, 03:29:16 pm wysłana przez wilk »

Offline midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2908 dnia: Wrzesień 30, 2018, 09:26:27 pm »
Dwa pierwsze albumy to duble. Orientalne przygody to premierowy materiał.

Wydanie Egmontu bazowało na wydaniu Les Humanoïdes Associés, tyle że zebrane w integarale. Wydanie Screamu jest na podstawie czterotomowego wydania Glenat w kolekcji Drugstore.
Tylko te wydane przez Egmont były okrojone, Scream wydał kompletne.


Offline LucasCorso

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2909 dnia: Wrzesień 30, 2018, 09:33:41 pm »
Tylko te wydane przez Egmont były okrojone, Scream wydał kompletne.


Czego brakowało? Paneli komiksu, czy materiałów dodatkowych?
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

 

anything