Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997949 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2625 dnia: Lipiec 24, 2018, 02:20:45 pm »
Ewidentnie zapomniałeś zacytować najważniejszy fragment:

"uraczymy Was na sierpień samymi niegrzecznymi publikacjami"
Byłoby wtedy za łatwo i niegrzecznie  :smile:

Z Ameryki to pewnie coś z Dark Horse w tych ich ostatnich klimatach.
 

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2626 dnia: Lipiec 24, 2018, 02:22:56 pm »
Z Ameryki to pewnie coś z Dark Horse w tych ich ostatnich klimatach.
Też tak myślę. Jednym słowem amerykański średniak, który ma im podreperować budżet :)

Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2627 dnia: Lipiec 24, 2018, 02:27:55 pm »
Albo klasyk z uniwersum AvP np. "Aliens: Labirynt".

Albo nie zdziwiłbym się, gdyby wydali "Robocop Vs. The Terminator".

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2628 dnia: Lipiec 24, 2018, 02:37:58 pm »
A ktoś wie co z Incalem deluxe? Miało to być jakoś w wakację wg. wcześniejszych przecieków.

Offline sum41

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2629 dnia: Lipiec 24, 2018, 02:57:02 pm »
A nie będzie coś ze samolotami czasami?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2630 dnia: Lipiec 24, 2018, 03:05:09 pm »
Czyli Manara z tej nowej "białej" serii na bank.
Też mam takie przeczucie lecz liczę że może czymś mnie zaskoczą.

Offline mappy

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2631 dnia: Lipiec 24, 2018, 06:44:22 pm »
Może Dżinn będzie :wink:

Offline 79ers

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2632 dnia: Lipiec 24, 2018, 08:50:32 pm »
Też tak myślę. Jednym słowem amerykański średniak, który ma im podreperować budżet :smile:

Nie mam pomysłu co do znanych/nieznanych ale Dżinna/ Dampierre czy Żonę magika chętnie bym przytulił. Chociaż możne i nie, nie wiadomo co takiemu sztukmistrzowi chodzi po głowie  :shock: .
Kierunek Dark Horse jest słuszny - proponuję takiego średniaka jak Rashomon  :wink:


PS.
Przez chwilę zaświtało mi w głowie - a może na fali "popularności" Conana takie coś od współtwórcy Malcolma Maxa:

http://www.comic.de/2017/09/manos-der-daemonenjaeger-teil-1-oder-sword-sorcery-made-in-germany/
http://www.comic.de/2017/10/manos-der-daemonenjaeger-teil-2-oder-spaniens-langer-atem/
 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2018, 09:11:23 pm wysłana przez 79ers »

Offline nazareth

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2633 dnia: Lipiec 24, 2018, 08:55:41 pm »
.. czy Żonę magika chętnie bym przytulił.
Ja też :)

Offline absolutnie

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2634 dnia: Lipiec 24, 2018, 09:13:06 pm »
Żonę magika chętnie bym przytulił. Chociaż możne i nie, nie wiadomo co takiemu sztukmistrzowi chodzi po głowie  :shock: .


W komiksie, o którym mówisz, to ona sama jest bardziej niebezpieczna niż jej mąż  :smile:
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Amer

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2635 dnia: Lipiec 24, 2018, 09:41:15 pm »
PS.
Przez chwilę zaświtało mi w głowie - a może na fali "popularności" Conana takie coś od współtwórcy Malcolma Maxa:
A czy "Malcolm Max" jest godny uwagi? Wiem, o czym to, znam przykładowe plansze, podoba mi się okładka pierwszego albumu, ale też czytałem, że przesadzono z liczbą i objętością dymków. Plansze poszatkowane przez drobne kadry, prawie brak dalszego planu, niby to epoka wiktoriańska, ale na tych kilku planszach, które widziałem, tylko ludzie i ludzie, nic w tle, żadnego smaczka.

Jeśli napiszesz "bier", to biorę.

Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2636 dnia: Lipiec 24, 2018, 10:04:55 pm »
Jeśli lubisz wiktoriańsko-steampunkowe klimaty, to przypadnie ci do gustu. Rysunki dość fajne, podczas lektury nie czułem przesytu dialogów i historia dość ciekawa.

Offline nocny

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2637 dnia: Lipiec 24, 2018, 10:58:09 pm »
Bardzo, bardzo lubię Maxa. Świetny klimat, fantastyczne rysunki, momentami kapitalny humor.
No i wiktoriański Londyn - samo to wystarczy ;)

Offline vision2001

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2638 dnia: Lipiec 25, 2018, 08:31:57 am »
podczas lektury nie czułem przesytu dialogów
Hehe. jak przerzucałem kartki to zastanawiałem się czasem czy przypadkiem nie czytam książki. By przeczytać jeden komiks z serii Malcolm Max trzeba poświęcić trochę więcej czasu niż nad jakimś frankofonem. Lecz nie narzekam, bo serie czyta się bardzo dobrze. Bałem się trochę strony graficznej, że jest trochę cukierkowa w stosunku do historii, ale jednak sprawdza się ona tu rewelacyjnie. Dobrze też, że komiks wyszedł w takim formacie, bo wydanie go w standardzie frankofońskim bardzo mogłoby zmęczyć oczka czytelników.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline 79ers

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2639 dnia: Lipiec 25, 2018, 03:36:06 pm »
Jeśli napiszesz "bier", to biorę.

Uwierzysz w mój spaczony gust  :badgrin:
Tragedii nie ma, przyjemne dla oka, a względem ilości literek faktycznie deko przegadane, ale ani to 500+stron Ibikusa gdzie tekstu z lupą szukać, ani Hobbit z Zielonej sowy, którego czyta się dłużej niż książkowy pierwowzór. Czy w komiksie jest steampunkowy klimat można by dyskutować, ale historia jest lekka a screamowy format również moim zdaniem akurat tej historii pomógł.


W komiksie, o którym mówisz, to ona sama jest bardziej niebezpieczna niż jej mąż  :smile:

W natłoku zniewieściałych niewiast i menszczyzn takie niejednoznaczne, niebezpieczne i "kolorowe" kobiety są najciekawsze. Dlatego też wyczekuję komiksowej Vanessy Ives i kilku innych niegrzecznych pań na polskiej ziemi, to znaczy w drukarni i w księgarni.

 

anything