trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 1012216 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2520 dnia: Czerwiec 27, 2018, 10:38:00 am »
Tylko jest taki mały szkopuł że w lipcu ukażą się czerwcowe premiery ☺

Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2521 dnia: Czerwiec 27, 2018, 11:29:05 am »
O, już wiadoma konkretna premiera drugich "Aliens" Verheidena (mogli dać w pierwszej połowie lipca, miałbym na urodziny  :razz: ).


Ten "niebieski" Aliens to kontynuacja "czarnego" czy oddzielna historia? Jak ogólnie z poziomem (zwłaszcza w porównaniu do "czarnego"? Ktoś coś?
Mnie ten "30 anniversary..." wymęczył nieco. Dosłownie i w przenośni. Fabularnie bez szału, a i trzymanie tego do wygodnych nie należy - zwłaszcza w kontekście mocnego i sztywnego papieru, który w mojej opinii jest zbyt gruby jak na komiks...


"Niebieski" Aliens kontynuuje "czarnego".


Co do papieru - mnie osobiście czarny Aliens miał papier OK (co mnie zaskoczyło patrząc po opiniach). Gorszy do przewracania to był w Black Kiss. Zresztą "Predator" i "Terminator" z tej samej serii mają lepsze szycie i papier łatwiej się przewraca, więc pewnie i niebieski Xenomorph będzie lepszy od czarnego.




Offline kenji

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2522 dnia: Lipiec 06, 2018, 06:52:25 pm »
Właśnie otwieram komiksAyrton Senna Historia pewnego mitu i w stopce redakcyjnej ( bo tak chyba sie nazywa te miejsce gdzie jest napisane kto , w jakim miejscu i kiedy został wydany album ) jest taka informacja:wszelkie wydarzenia jak i postaci prezentowane w niniejszej publikacji są fikcyjne .... 
jak to rozumieć ??? Bez sensu trochę. .

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2523 dnia: Lipiec 06, 2018, 10:34:17 pm »
Na FB piszą że w Auchan Piaseczno do dorwania za 9.99 zł Juan Solo i Red Skin  :smile: Pewnie w innych też i może inne tytuły.

Offline amsterdream

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2524 dnia: Lipiec 07, 2018, 05:48:18 am »
Ja widziałem jeszcze kilka innych po 9,99. Sama Europa, między innymi Leo Roa, Burma. Widać, że im te frankofońskie komiksiki "super" schodzą ;)

Offline nazareth

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2525 dnia: Lipiec 07, 2018, 07:19:17 am »
Czyli wszelkie domysły kolegów z forum znajdują potwierdzenie. Screamowi średnio idzie.
Nie chcą kontynuować serii, wchodzą szerzej w amerykańskie komiksy aliensowe (tylko to im się sprzedaje jak widać), w tym roku ograniczyli też ilość wydawanych tytułów tak ogólnie, jak i w przeliczeniu na miesiąc (ostatnie dwa lata szli prawie zawsze systemem 4 komiksy na miesiąc). No i teraz wyprzedaże rodem z paletowych "tanich książek". Hmmmm...
Ja tam od nich nic nowego nie biorę. Chyba że one-shoty.

Offline sum41

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2526 dnia: Lipiec 07, 2018, 10:01:44 am »
Niech obniżą ceny trochę albo grubsze wydania dają jeśli już musi być twarda okładka.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Marcussz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2527 dnia: Lipiec 07, 2018, 10:38:25 am »
Ja właśnie w jednym z Auchanow dorwałem "Przed Incalem" za 9.99

Offline brzon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2528 dnia: Lipiec 07, 2018, 11:19:24 am »
Ja właśnie w jednym z Auchanow dorwałem "Przed Incalem" za 9.99
Komiks za 169 zł okładkowej za 9.99? Sorry ale to jest niemożliwe.

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2529 dnia: Lipiec 07, 2018, 11:22:25 am »
Ja właśnie w jednym z Auchanow dorwałem "Przed Incalem" za 9.99
Nawet takie cegły?  :shock:

Komiks za 169 zł okładkowej za 9.99? Sorry ale to jest niemożliwe.
No wyprzedaż  :smile:

Scream też chyba jakoś pisał że sierpień bez premier.

Offline sum41

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2530 dnia: Lipiec 07, 2018, 01:01:08 pm »
Mi na Pyrkonie (było 2 właścicieli) sprzedali 10 pozycji (w tym grubaski np Kasta Metabaronów) za 200 zł bo jak jeden stwierdził ku trochę nie zadowoleniu drugiego - nie chce mu się tego zabierać  do auta :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline mappy

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2531 dnia: Lipiec 07, 2018, 02:27:22 pm »
Przykro słyszeć o Screamie takie rzeczy. Wydawnictwo od którego mam wszystkie pozycje.Swoje chyba zrobiły ceny i ten format, który powinien być przeznaczony na szczególne wydania.
Nakładów nie znam więc nie chcę wróżyć nie mając pokrycia ale myślę, że były spore.
Jak takie ceny stacjonarnie to pewnie zaraz w dyskontach coś się ciekawego pojawi.
Osobiście czekam na dokończenie:
- Królewska krew
- Dżinn
- Dekalog
- wszystko wspomniane od Jodo
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2018, 02:32:38 pm wysłana przez mappy »

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2532 dnia: Lipiec 07, 2018, 02:51:41 pm »
Scream wyraźnie zwolnił niemniej liczę, że dokończą to co zaczęli (koniecznie Królewska krew).
Mam też wrażenie, że nie do końca wiedzą jakie komiksy chcieliby wydawać.
I kiedy w końcu ten Maksencjusz ??


Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2533 dnia: Lipiec 07, 2018, 03:30:58 pm »
Incal nie miał być w sierpniu wydany?
Szkoda Screamu, mam całkiem sporo ich komiksów, ale możliwe że faktycznie sprzedaż idzie średnio, zresztą jak ktoś wcześniej wspomniał widać po nich efekty "przebranżawiania" nieco.  Dużo teraz jest wydawane i z ekonomicznego punktu widzenia mądrzej byłoby jednak wejść w integrale niż ciupać po 48 stron w twardej oprawie, to jeszcze nie ten czas. Forumowych kolekcjonerów co to zarzekają się, że kupiliby Hellboya Legendary wydrukowanego na jedwabiu w oprawie skórze z warana z komodo za 1000 złotych a 3 strony dalej pytających o kody na bonito nie ma co słuchać bo się wyjdzie na tym jak Zabłocki na mydle.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2018, 03:42:30 pm wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2534 dnia: Lipiec 07, 2018, 04:00:26 pm »
szkoda, nie szkoda... czy ja wiem. po tylu latach i doświadczeniach naszego komiksowa powinno się umieć wyciągać logiczne wnioski.
osobiście uważam, że jak ktoś porywa się z motyką na słońce i tylko tą motyczką skopie dwie grządki, to więcej narobi fermentu niż by się w ogóle z domu nie wychylał na krok. szkoda to mi w tym momencie np. takiego Tardiego czy Gimeneza, na których wydanie kolejnych pozycji po takich "spektakularnych" akcjach szansa spada wprost proporcjonalnie do spadku ceny okładkowej screamu do ceny ołszonowej. ech, szkoda gadać....
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.